Kdo je to?
Kdo je David Macháček? Životopis David Macháček, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je David Macháček?

Kdo je David Macháček? Životopis, informace, biografie, novináři

David Macháček je český reportér a novinář.
Vystudova ČVUT, nicméně profesně se začal věnovat žurnalistice. Po roce 2000 nastoupil do redakce Mladé fronty, poté strávil několik let v Hospodářských novinách a ještě později prací pro internetový deník Aktuálně.cz.
V roce 2006 přešel do České televize, kde pracuje jako investigativec a spolupracuje na pořadu Reportéři ČT. Za svou novinářskou práci získal několik ocenění.Kdo je David Macháček? Životopis David Macháček, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní údaje o osobě David Macháček

Národnost: česká
Datum narození: 1970
Místo narození: Česká republika

Zaujala vás biografie osobnosti David Macháček? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Estetika? Znáte pojem Křišťál? Znáte definici termínu Platební rozkaz? Vzpomenete si na definici slova Ferrata?

Klíčová slova: David Macháček, kde se narodil David Macháček?, David Macháček, místo narození, wikipedie, kdy se narodil David Macháček?, narození, novináři, popis, lexikon, národnost, biografie, novináři, wiki, životopis, osobnost

Pojem David Macháček je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu David Macháček zkuste tyto odkazy

Hledat slovo David Macháček ve Wikipedii

Vyhledat termín David Macháček na Google.cz

Vyhledat heslo David Macháček ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat termín David Macháček na Google obrázcích

Zkusit najít termín David Macháček ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo David Macháček například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby David Macháček

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to David Macháček? Kdy se narodil David Macháček? Kde se narodil David Macháček? David Macháček patří do sekce Novináři

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka David Macháček dejme tomu např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Macháček i v jiné kategorii než je novináři.