Kdo je to?
Kdo je David Macháček? Životopis David Macháček, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

David Macháček

Kdo je David Macháček? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

David Macháček je český reportér a novinář.
Vystudova ČVUT, nicméně profesně se začal věnovat žurnalistice. Po roce 2000 nastoupil do redakce Mladé fronty, poté strávil několik let v Hospodářských novinách a ještě později prací pro internetový deník Aktuálně.cz.
V roce 2006 přešel do České televize, kde pracuje jako investigativec a spolupracuje na pořadu Reportéři ČT. Za svou novinářskou práci získal několik ocenění.Kdo je David Macháček? Životopis David Macháček, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní informace o osobě David Macháček

Národnost: česká
Datum narození: 1970
Místo narození: Česká republika

Popis osobnosti David Macháček můžete sdílet se známými na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Rozeta? Znáte pojem Ortodoxie? Znáte definici termínu Kreativita? Vzpomenete si na definici slova Zelňačka?

Klíčová slova: novináři, místo narození, osobnost, informace, zajímavosti, kdo je David Macháček?, wiki, životopis, David Macháček, biografie, kdy se narodil David Macháček?, popis, David Macháček, osobnosti, vysvětlení, novináři

Pojem David Macháček je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu David Macháček

Hledejte bez špehování slovo David Macháček ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo David Macháček ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem David Macháček ve vyhledávači Qwant

Najít výraz David Macháček na Google.cz

Hledat videa s názvem David Macháček na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo David Macháček například v metavyhledávači Info.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby David Macháček

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to David Macháček? Kdy se narodil David Macháček? Kde se narodil David Macháček? David Macháček je v kategorii Novináři

Kategorie novináři, publicistka, david Macháček, ilustrační obrázek

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka David Macháček dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Macháček i v jiné kategorii než je novináři.