Kdo je to?
Kdo je to Jan Farský? Životopis Jan Farský, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jan Farský?

Kdo je to Jan Farský? Stručný životopis

Jan Farský je politik. Je absolventem Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Z právní praxe přešel na místo poradce místopředsedy vlády pro ekonomiku. Působil také ve společnosti Škoda Auto.
Po vstupu do politiky se stal zastupitelem Libereckého kraje a starostou Semil. Od roku 2010 je poslancem PS PČR. V roce 2017 se Jan Farský stal prvním předsedou Poslaneckého klubu hnutí STAN.Kdo je to Jan Farský? Životopis Jan Farský, lidé, osobnosti z politici

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jan Farský sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Jan Farský

Národnost: česká
Datum narození: 11. července 1979
Místo narození: Turnov

Pamatujete si definici pojmu Creatin? Pamatujete si definici pojmu Pixel? Vzpomněli byste si na význam slova Renta? Vzpomněli byste si na význam slova Šíbr?

Klíčová slova: Jan Farský, přesný význam, přesný výraz, wiki, politici, význam, význam slova, heslo, původ slova, co je to Jan Farský?, formulace, význam pojmu, popis, definice, vysvětlení

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Životopis, kdo je Jan Farský? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Jan Farský? Kdo to byl Jan Farský? Kdy se narodil Jan Farský? Kde se narodil Jan Farský? Jan Farský se nachází v kategorii politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Jan Farský třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Farský i v jiné kategorii než je politici.