Kdo je to?
Kdo je Jan Farský? Životopis Jan Farský, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Jan Farský

Kdo je Jan Farský? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Jan Farský je politik. Je absolventem Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Z právní praxe přešel na místo poradce místopředsedy vlády pro ekonomiku. Působil také ve společnosti Škoda Auto.
Po vstupu do politiky se stal zastupitelem Libereckého kraje a starostou Semil. Od roku 2010 je poslancem PS PČR. V roce 2017 se Jan Farský stal prvním předsedou Poslaneckého klubu hnutí STAN.Kdo je Jan Farský? Životopis Jan Farský, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Jan Farský

Národnost: česká
Datum narození: 11. července 1979
Místo narození: Turnov

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jan Farský sdílet s ostatnímina Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Cyklostezka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Šovinismus? Znáte termín Acidofilní mléko? Víte co je Slemeno?

Klíčová slova: zajímavosti, politici, popis, wiki, informace, narození, kdo je Jan Farský?, osobnost, Jan Farský, osobnosti, Jan Farský, datum narození, kde se narodil Jan Farský?, vysvětlení, národnost, kdy se narodil Jan Farský?

Pojem Jan Farský je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Jan Farský doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat termín Jan Farský na Google.cz

Hledat videa s názvem Jan Farský na Youtube

Hledat frázi Jan Farský v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Jan Farský ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jan Farský ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Farský například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google obrázcích nebo v Google překladači.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Jan Farský?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Jan Farský? Kdy se narodil Jan Farský? Kde se narodil Jan Farský? Jan Farský se nachází v kategorii Politici

Text vytvořen pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Jan Farský kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Farský i v jiné kategorii než je politici.