Kdo je to?
Kdo je to Jan Farský? Životopis Jan Farský, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jan Farský?

Kdo je to Jan Farský? Stručný životopis

Jan Farský je politik. Je absolventem Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Z právní praxe přešel na místo poradce místopředsedy vlády pro ekonomiku. Působil také ve společnosti Škoda Auto.
Po vstupu do politiky se stal zastupitelem Libereckého kraje a starostou Semil. Od roku 2010 je poslancem PS PČR. V roce 2017 se Jan Farský stal prvním předsedou Poslaneckého klubu hnutí STAN.Kdo je to Jan Farský? Životopis Jan Farský, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Jan Farský

Národnost: česká
Datum narození: 11. července 1979
Místo narození: Turnov

Zaujala vás biografie osobnosti Jan Farský? Potom se podělte s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Akupunktura? Vzpomněli byste si co označuje výraz Karneval? Znáte termín COC list? Znáte termín Šašlik?

Klíčová slova: kdo to je, popis, co je to Jan Farský?, definice, popis, etymologie, odborný výraz, informace, význam, význam pojmu, heslo, wiki, synonymum, pojem, termín, co znamená

Pojem Jan Farský je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít heslo Jan Farský ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Jan Farský na Google.cz

Najít pojem Jan Farský ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Jan Farský ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Farský například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Biografie, životopis, kdo je to Jan Farský?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jan Farský? Kdo to byl Jan Farský? Kdy se narodil Jan Farský? Kde se narodil Jan Farský? Jan Farský patří do sekce politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Jan Farský třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Farský i v jiné kategorii než je politici.