Kdo je to?
Kdo je Thomas Anders? Životopis Thomas Anders, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Thomas Anders

Kdo je Thomas Anders? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Bernd Weidung neboli Thomas Anders (umělecké jméno) proslul především jako německý zpěvák popového dua Modern Talking. Věnuje se také skladatelství a hudební produkci. Se svojí pěveckou kariérou začal koketovat už na škole. Po několik let se neúspěšně snažil prosadit pod pseudonymem Schlager. Opravdového úspěchu se dočkal až v roce 1983, kdy založil duo Eurodisco Modern Talking s Dieterem Bohlenem. Duo se poprvé rozpadlo v roce 1987.
O rok později se ovšem dali opět dohromady a nazpívali několik nových, celosvětových hitů. Pak ale přišel rok 2003 a duo se opět rozpadlo. Jejich rozchod provázelo několik soudních sporů. Jejich jména byla protahována tiskem. Duo totiž během svého působení prodalo po celém světě 120 milionů desek, včetně četných prodejů certifikace.
Po dvou rozpadech Modern Talking se Anders pustil na sólovou dráhu. Svojí neutuchající pílí se z něho stala hudební ikona převážně ve východní Evropě. Nejvíce ocenění získal v Rusku, kde byl dokonce oceněn coby nejprodávanější umělec všech dob.
Anders se narodil jako prostřední dítě ze tří. Má staršího bratra a mladší sestru. Jeho matka provozovala večerku, otec pracoval jako státní úředník. Rodina byla hudebně založená. Malý Thomas chodil už jako malé dítě na hodiny klavíru a zpěvu. V šesti letech odehrál své první divadelní vystoupení. V desíti letech vyhrál pěveckou soutěž, které se účastnilo sto dětí. Cenou mu byla možnost vystupovat v místní hudební síni. Během tohoto angažmá vystupoval pod jménem Bernie von der Mosel.
Anders se v červenci 2000 oženil s Claudií Hess. O dva roky později se jim narodil syn Alexander Mick. Po rozpadu Modern Talking se Anders rozhodl odejít i s rodinou do USA. Jelikož tam byli neznámí, nedokázal se prosadit. Zkoušel i jiné styly hudby, ale opět neúspěšně. Proto se za účelem dalších vydání alb přestěhoval zpět do Německa.Kdo je Thomas Anders? Životopis Thomas Anders, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní informace o osobě Thomas Anders

Národnost: německá
Datum narození: 1. března 1963
Místo narození: Koblenz, západní Německo

Líbí se stručný životopis s osobou Thomas Anders? Pak se podělte s jinými osobami na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte co je XBox? Vzpomněli byste si na význam slova Kardamon? Rozumíte pojmu Moribundus? Znáte definici termínu Singltrek?

Klíčová slova: popis, vysvětlení, místo narození, život, kde se narodil Thomas Anders?, kdo je Thomas Anders?, národnost, biografie, informace, životopis, Thomas Anders, hudba, kdy se narodil Thomas Anders?, Thomas Anders, wiki, datum narození

Pojem Thomas Anders je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Thomas Anders lze najít v následujících zdrojích

Hledat termín Thomas Anders ve Wikipedii

Zkusit najít termín Thomas Anders na Google obrázcích

Zkusit najít pojem Thomas Anders v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Thomas Anders ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít termín Thomas Anders na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Thomas Anders například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Thomas Anders? Stručná biografie

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Thomas Anders? Kdy se narodil Thomas Anders? Kde se narodil Thomas Anders? Thomas Anders je v kategorii Hudba

Kategorie hudba, klavír u moře, thomas Anders, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Thomas Anders kupříkladu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Thomas Anders i v jiné kategorii než je hudba.