Kdo je to?
Kdo je Tereza Boehmová? Životopis Tereza Boehmová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Tereza Boehmová

Kdo je Tereza Boehmová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Tereza Boehmová je česká novinářka a spisovatelka.
Vystudovala žurnalistiku a masovou komunikaci na Fakultě sociálních věd Karlovy Univerzity a také absolvovala roční studium na University of Washington v Seattlu. Po studiích se začala profilovat jako novinářka a také blogerka.
Pracovala v Lidových novinách i v Mladé frontě DNES a na blogu iDNES.cz působila deset let jako administrátorka. Tato role ji provází i nadále, neboť s názorovými rubrikami spolupracuje i po svém odchodu z iDNES.cz, a to na webech Aktuálně.cz a Seznam Zprávy.
Vystupovala také jako ředitelka občanského sdružení Fórum žen, které se prezentuje jako platforma k navazování kontaktů a výměně názorů mezi ženami různých profesí.
Jako spisovatelka se poprvé představila v roce 2009, kdy vydala svou debutovou knihu obsahující fejetony - Matka z cukru a oceli. Následovala knížka pohádek Zajíček Zlobílek (2010) a v roce 2018 vydala další knížku pro děti Zuzanka a Goldýš.Kdo je Tereza Boehmová? Životopis Tereza Boehmová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní informace o osobě Tereza Boehmová

Národnost: česká
Datum narození: 9. října 1976
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Tereza Boehmová? s rodinou a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Apsida? Znáte definici termínu Boccia? Vzpomněli byste si na význam slova H.E.A.T.? Pamatujete si definici pojmu Vesmírná opera?

Klíčová slova: zajímavosti, životopis, kde se narodila Tereza Boehmová?, novináři, osobnost, kdy se narodila Tereza Boehmová?, informace, biografie, Tereza Boehmová, život, národnost, Tereza Boehmová, místo narození, kdo je Tereza Boehmová?, novináři, vysvětlení

Pojem Tereza Boehmová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Tereza Boehmová zkuste tyto odkazy

Vyhledat termín Tereza Boehmová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Tereza Boehmová ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat slovo Tereza Boehmová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Tereza Boehmová ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Tereza Boehmová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Tereza Boehmová například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tereza Boehmová

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Tereza Boehmová? Kdy se narodila Tereza Boehmová? Kde se narodila Tereza Boehmová? Tereza Boehmová je v kategorii Novináři

Kategorie novináři, publicistka, tereza Boehmová, ilustrační obrázek

Text vytvořen pro server Superia.cz. Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Tereza Boehmová např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tereza Boehmová i v jiné kategorii než je novináři.