Kdo je to?
Kdo je Selena Gomez? Životopis Selena Gomez, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Selena Gomez

Kdo je Selena Gomez? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Selena Gomez, celým jménem Selena Marie Gomezová, je americká zpěvačka, herečka a módní návrhářka. Proslavila se rolí Alex v seriálu Kouzelníci z Waverly a ve stejnojmenném filmu. Další role v televizních filmech následovaly. Zahrála si i v divadelních filmech. Postupně si začala budovat hudební kariéru a založila vlastní kapelu, se kterou nahrála zlatá a platinová alba.
Selena Gomez vlastní svou módní značku a je také ambasadorkou UNICEF.Kdo je Selena Gomez? Životopis Selena Gomez, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Selena Gomez

Národnost: USA
Datum narození: 22. července 1992
Místo narození: Grand Prairie

Popis osobnosti Selena Gomez můžete sdílet s dalšími osobami na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Pediatrie? Vzpomněli byste si co znamená slovo VoIP? Znáte termín Krokvice? Víte co je Romadur?

Klíčová slova: herectví, biografie, popis, místo narození, herectví, osobnosti, wikipedie, lexikon, kdo je Selena Gomez?, kdy se narodila Selena Gomez?, životopis, informace, datum narození, kde se narodila Selena Gomez?, Selena Gomez, národnost

Pojem Selena Gomez je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Selena Gomez

Najít heslo Selena Gomez ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Selena Gomez ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Selena Gomez ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Selena Gomez v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Selena Gomez ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Selena Gomez například v Microsoft Bing, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je Selena Gomez? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Selena Gomez? Kdy se narodila Selena Gomez? Kde se narodila Selena Gomez? Selena Gomez se nachází v sekci Herectví

Text vytvořen pro Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou být některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme taktéž hledat informace osobnost, osobu, člověka Selena Gomez dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Selena Gomez i v jiné kategorii než je herectví.