Kdo je to?
Kdo je to Selena Gomez? Životopis Selena Gomez, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Selena Gomez?

Kdo je to Selena Gomez? Stručný životopis

Selena Gomez, celým jménem Selena Marie Gomezová, je americká zpěvačka, herečka a módní návrhářka. Proslavila se rolí Alex v seriálu Kouzelníci z Waverly a ve stejnojmenném filmu. Další role v televizních filmech následovaly. Zahrála si i v divadelních filmech. Postupně si začala budovat hudební kariéru a založila vlastní kapelu, se kterou nahrála zlatá a platinová alba.
Selena Gomez vlastní svou módní značku a je také ambasadorkou UNICEF.Kdo je to Selena Gomez? Životopis Selena Gomez, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Selena Gomez

Národnost: USA
Datum narození: 22. července 1992
Místo narození: Grand Prairie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Selena Gomez s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Epizeuxis? Vzpomněli byste si co označuje výraz Konformita? Znáte termín Dna? Znáte termín Sukcese?

Klíčová slova: synonymum, přesný výraz, informace, význam slova, původ slova, lexikon, význam, etymologie, formulace, popis, odborný výraz, slovo, wiki, heslo, vysvětlení, herectví

Pojem Selena Gomez je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat pojem Selena Gomez ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Selena Gomez na Youtube

Hledat výraz Selena Gomez ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Selena Gomez v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Selena Gomez například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Životopis, kdo je Selena Gomez? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Selena Gomez? Kdo to byl Selena Gomez? Kdy se narodil Selena Gomez? Kde se narodil Selena Gomez? Selena Gomez se nachází v kategorii herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Selena Gomez kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Selena Gomez i v jiné kategorii než je herectví.