Kdo je to?
Kdo je Selena Gomez? Životopis Selena Gomez, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Selena Gomez?

Kdo je Selena Gomez? Životopis, informace, biografie, herectví

Selena Gomez, celým jménem Selena Marie Gomezová, je americká zpěvačka, herečka a módní návrhářka. Proslavila se rolí Alex v seriálu Kouzelníci z Waverly a ve stejnojmenném filmu. Další role v televizních filmech následovaly. Zahrála si i v divadelních filmech. Postupně si začala budovat hudební kariéru a založila vlastní kapelu, se kterou nahrála zlatá a platinová alba.
Selena Gomez vlastní svou módní značku a je také ambasadorkou UNICEF.Kdo je Selena Gomez? Životopis Selena Gomez, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Selena Gomez

Národnost: USA
Datum narození: 22. července 1992
Místo narození: Grand Prairie

Sdílejte tuto stránku s osobností Selena Gomez s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Common Rail? Vzpomněli byste si na význam slova Systema? Znáte termín Drama? Znáte definici termínu Adorace?

Klíčová slova: kde se narodila Selena Gomez?, životopis, wiki, život, informace, lexikon, kdy se narodila Selena Gomez?, herectví, datum narození, biografie, místo narození, herectví, osobnosti, národnost, Selena Gomez, kdo je Selena Gomez?

Pojem Selena Gomez je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Selena Gomez doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat výraz Selena Gomez na Google obrázcích

Vyhledat heslo Selena Gomez ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít výraz Selena Gomez ve Wikipedii

Hledat pojem Selena Gomez ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Selena Gomez v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Selena Gomez například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Selena Gomez?

Nyní již víte Kdo je to Selena Gomez? Kdy se narodila Selena Gomez? Kde se narodila Selena Gomez? Selena Gomez se nachází v sekci Herectví

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Doporučujeme taktéž hledat informace osobnost, osobu, člověka Selena Gomez například v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Selena Gomez i v jiné kategorii než je herectví.