Kdo je to?
Kdo je André Rieu? Životopis André Rieu, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

André Rieu

Kdo je André Rieu? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

André Rieu je hudebník a skladatel. Proslul především jako houslista, ale je také kapelníkem a hudebním producentem. Pochází z Nizozemí. Zaměřuje se na klasickou hudbu, tzv. lehkou klasiku. Nejčastěji interpretuje valčíky, Johanna Strausse mladšího i staršího. K jeho úspěchu přispívá i to, že dokáže publikum nadchnout a přilákat tak i ty, kteří běžně vážnou hudbu neposlouchají. Za tyto zásluhy získal mnoho domácích i zahraničních ocenění.
Hrát na housle začal už jako malé dítě, v současnosti má vlastní orchestr. André Rieu hraje na housle vyrobené Stradivarim.Kdo je André Rieu? Životopis André Rieu, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní informace o osobě André Rieu

Národnost: nizozemská
Datum narození: 1. října 1949
Místo narození: Maastricht

Líbí se stručný životopis s osobou André Rieu? Pak se podělte s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Hypnóza? Víte co je Refrén? Znáte pojem Abdikace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Renesance?

Klíčová slova: osobnosti, hudba, kde se narodil André Rieu?, život, lexikon, wiki, kdy se narodil André Rieu?, osobnost, hudba, narození, životopis, kdo je André Rieu?, popis, vysvětlení, André Rieu, André Rieu

Pojem André Rieu je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledejte bez špehování slovo André Rieu ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi André Rieu v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít výraz André Rieu na Google obrázcích

Najít výraz André Rieu ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat heslo André Rieu ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo André Rieu například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v metavyhledávači Info.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to André Rieu?

Nyní již víte Kdo je to André Rieu? Kdy se narodil André Rieu? Kde se narodil André Rieu? André Rieu se nachází v sekci Hudba

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka André Rieu řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost André Rieu i v jiné kategorii než je hudba.