Kdo je to?
Kdo je to André Rieu? Životopis André Rieu, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to André Rieu?

Kdo je to André Rieu? Stručný životopis

André Rieu je hudebník a skladatel. Proslul především jako houslista, ale je také kapelníkem a hudebním producentem. Pochází z Nizozemí. Zaměřuje se na klasickou hudbu, tzv. lehkou klasiku. Nejčastěji interpretuje valčíky, Johanna Strausse mladšího i staršího. K jeho úspěchu přispívá i to, že dokáže publikum nadchnout a přilákat tak i ty, kteří běžně vážnou hudbu neposlouchají. Za tyto zásluhy získal mnoho domácích i zahraničních ocenění.
Hrát na housle začal už jako malé dítě, v současnosti má vlastní orchestr. André Rieu hraje na housle vyrobené Stradivarim.Kdo je to André Rieu? Životopis André Rieu, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě André Rieu

Národnost: nizozemská
Datum narození: 1. října 1949
Místo narození: Maastricht

Popis osobnosti André Rieu můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kyselo? Víte co je Deflace? Znáte pojem Skutková podstata? Vzpomněli byste si co označuje výraz Urologie?

Klíčová slova: heslo, formulace, termín, význam pojmu, lexikon, co je to André Rieu?, synonymum, André Rieu, popis, popis, informace, přesný význam, odborný výraz, co znamená, slovo, wiki

Pojem André Rieu je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat termín André Rieu na Google.cz

Hledat heslo André Rieu v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem André Rieu ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem André Rieu na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo André Rieu například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to André Rieu?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to André Rieu? Kdo to byl André Rieu? Kdy se narodil André Rieu? Kde se narodil André Rieu? André Rieu patří do sekce hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka André Rieu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost André Rieu i v jiné kategorii než je hudba.