Kdo je to?
Kdo je to Mestic? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mestic? Lidé, vlastnosti

Mestic

Jaký je význam slova Mestic? Co to znamená?

Mestic je označení pro člověka, který pochází ze svazku mezi bělochem a potomkem jihoamerického domorodého obyvatelstva.
Termín se začal používat především mezi Španěly na jejich kolonizovaných územích v zámoří. Často tak znamenal právě potomky Španěla/Španělky a příslušníka/příslušnice domorodého kmene. Dnes tak však obvykle mluvíme obecně o potomcích bělochů a původního obyvatelstva.
Ve státech Latinské Ameriky nejde o minoritu, naopak v řadě zemí tvoří mestici velkou část populace.Kdo je to Mestic? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mestic? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Mestic? Pak se podělte s ostatnímina Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Víte co je Trdelník? Pamatujete si definici pojmu Dickpic? Rozumíte pojmu Intarzie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Offsetová hypotéka?

Klíčová slova: wikipedie, přesný význam, pojem, heslo, formulace, vlastnosti, lexikon, popis, Mestic, přesný výraz, termín, wiki, Mestic, definice, synonymum, informace

Pojem Mestic je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít pojem Mestic na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Mestic ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Mestic na Google.cz

Hledat slovo Mestic ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Mestic ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Mestic například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mestic

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Mestic? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mestic? Definice pojmu Mestic je v kategorii Vlastnosti

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Pokuste se též vyhledat informace pojem, výraz,termín, heslo řekněme třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Mestic i v jiné kategorii než v vlastnosti.