Kdo je to?
Kdo je to Lukáš Vaculík? Životopis Lukáš Vaculík, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Lukáš Vaculík?

Kdo je to Lukáš Vaculík? Stručný životopis

Lukáš Vaculík je známý český herec. Vystudoval konzervatoř v Praze, působil v Městských divadlech pražských, Divadle Rokoko nebo Činoherním klubu. Velmi populárním se stal i ve filmech a televizních pořadech. K jeho nejúspěšnějším filmům z hereckých počátků patří například Oznamuje se láskám vašim, Lásky mezi kapkami deště či Tankový prapor.
K pozdějším filmům se řadí Válka barev, Jménem krále, Tankový prapor, Jak básníci neztrácejí naději a jejich pokračování a mnoho pohádek. Lukáš Vaculík hraje i v televizních seriálech jako Temný kraj, Rapl, Spravedlnost a jiných.Kdo je to Lukáš Vaculík? Životopis Lukáš Vaculík, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Lukáš Vaculík

Národnost: česká
Datum narození: 8. června 1962
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Lukáš Vaculík? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Světelné znečištění? Znáte termín Lobbizmus? Rozumíte pojmu Státní příslušnost? Víte, co je to SSD disk?

Klíčová slova: synonymum, co je to Lukáš Vaculík?, termín, význam pojmu, slovo, význam, původ slova, pojem, kdo to je, definice, informace, popis, přesný výraz, odborný výraz, přesný význam, etymologie

Pojem Lukáš Vaculík je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat pojem Lukáš Vaculík ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Lukáš Vaculík ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Lukáš Vaculík na Youtube

Vyhledat heslo Lukáš Vaculík ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Lukáš Vaculík například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Lukáš Vaculík?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Lukáš Vaculík? Kdo to byl Lukáš Vaculík? Kdy se narodil Lukáš Vaculík? Kde se narodil Lukáš Vaculík? Lukáš Vaculík patří do sekce herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Lukáš Vaculík kupř. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lukáš Vaculík i v jiné kategorii než je herectví.