Kdo je to?
Kdo je to Lukáš Vaculík? Životopis Lukáš Vaculík, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Lukáš Vaculík?

Kdo je to Lukáš Vaculík? Stručný životopis

Lukáš Vaculík je známý český herec. Vystudoval konzervatoř v Praze, působil v Městských divadlech pražských, Divadle Rokoko nebo Činoherním klubu. Velmi populárním se stal i ve filmech a televizních pořadech. K jeho nejúspěšnějším filmům z hereckých počátků patří například Oznamuje se láskám vašim, Lásky mezi kapkami deště či Tankový prapor.
K pozdějším filmům se řadí Válka barev, Jménem krále, Tankový prapor, Jak básníci neztrácejí naději a jejich pokračování a mnoho pohádek. Lukáš Vaculík hraje i v televizních seriálech jako Temný kraj, Rapl, Spravedlnost a jiných.Kdo je to Lukáš Vaculík? Životopis Lukáš Vaculík, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Lukáš Vaculík

Národnost: česká
Datum narození: 8. června 1962
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Lukáš Vaculík? Pak se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Etnikum? Víte co je Yolo? Rozumíte pojmu Ginkgo biloba? Vzpomněli byste si co označuje výraz Schizma?

Klíčová slova: etymologie, co je to Lukáš Vaculík?, heslo, termín, kdo je Lukáš Vaculík?, význam, popis, formulace, kdo to je, synonymum, herectví, informace, pojem, vysvětlení, wiki, přesný význam

Pojem Lukáš Vaculík je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lukáš Vaculík ve Wikimedia Commons

Najít výraz Lukáš Vaculík ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Lukáš Vaculík ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Lukáš Vaculík ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Lukáš Vaculík například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Biografie, životopis, kdo je to Lukáš Vaculík?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Lukáš Vaculík? Kdo to byl Lukáš Vaculík? Kdy se narodil Lukáš Vaculík? Kde se narodil Lukáš Vaculík? Lukáš Vaculík je v kategorii herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Lukáš Vaculík dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lukáš Vaculík i v jiné kategorii než je herectví.