Kdo je to?
Kdo je Simona Halep? Životopis Simona Halep, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Kdo je Simona Halep?

Kdo je Simona Halep? Životopis, informace, biografie, sport

Simona Halep je profesionální tenistka narozená v rumunském městě Constanta. Tenis začala hrát ve 4 letech, od šesti let trénovala každý den. V 16 letech se přestěhovala do Bukurešti, aby mohla trénovat s nejlepšími. Už jako juniorka Simona Halep vyhrála v 17 letech French Open 2008 ve dvouhře. Kvůli tenisu a problémům se zády si Simona Halep nechala zmenšit prsa.
Díky kvalitním výkonům se Halep dostala do finále French Open 2014, kde prohrála se světovou sedmičkou Marii Šarapovovou. Simona Halep byla po sezóně 2014 celkově třetí v žebříčku WTA. Na Turnaji mistryň v Singapuru prohrála ve finále s američankou Serenou Williamsovou. Finále French Open opět prohrála v sezóně 2017. V další sezóně sice prohrála ve finále na Australian Open 2018, avšak poprvé zvítězila na turnaji French Open. O rok později zvítězila ve Wimbledonu 2019, když ve finále porazila Serenu Williamsovou (6-2, 6-2). Třetím rokem Halep po sobě se stala světovou jedničkou ve dvouhře žen v žebříčku WTA (2017-2019).Kdo je Simona Halep? Životopis Simona Halep, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Základní informace o osobě Simona Halep

Národnost: rumunská
Datum narození: 27. 9. 1991
Místo narození: Constanta, Rumunsko

Líbí se stručný životopis s osobou Simona Halep? Pak se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Pálení žáhy? Víte, co je to Spektiv? Znáte pojem NWO? Rozumíte pojmu Epika?

Klíčová slova: biografie, Simona Halep, život, místo narození, kde se narodila Simona Halep?, wiki, vysvětlení, narození, wikipedie, popis, datum narození, osobnost, sport, národnost, zajímavosti, kdo je Simona Halep?

Pojem Simona Halep je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Simona Halep

Najít výraz Simona Halep ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Simona Halep na Google obrázcích

Najít termín Simona Halep ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Simona Halep ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Simona Halep ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Simona Halep například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Simona Halep?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Simona Halep? Kdy se narodila Simona Halep? Kde se narodila Simona Halep? Simona Halep se nachází v kategorii Sport

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Simona Halep kupř. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Simona Halep i v jiné kategorii než je sport.