Kdo je to?
Kdo je to, byl Farmakolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Farmakolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Farmakolog?

Co znamená a jaký je význam slova Farmakolog?

Farmakolog je odborník v oblasti lékařství, který se zaměřuje na účinek léků přírodních i uměle vytvořených. Zkoumá tedy chemické prvky, které mají léčebný význam prostřednictvím ovlivnění funkcí živých organizmů.
Farmakolog se též může zaměřit na využití farmakologických poznatků v praxi a na přímý kontakt s pacienty. V tom případě se nevěnuje farmakologii, ale farmacii.Kdo je to, byl Farmakolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Farmakolog? Lidé, lékařství

Líbí se vám definice kdo je to Farmakolog? Pak se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Kasační stížnost? Vzpomněli byste si co znamená slovo Daň z nemovitosti? Pamatujete si definici pojmu Outlet? Víte co je Úzus?

Klíčová slova: přesný výraz, heslo, formulace, co znamená, odborný výraz, lékařství, popis, pojem, přesný význam, Farmakolog, lexikon, původ slova, vysvětlení, slovo, synonymum, význam slova

Pojem Farmakolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat frázi Farmakolog ve Wikipedii

Najít pojem Farmakolog ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Farmakolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Farmakolog na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Farmakolog například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Farmakolog

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Farmakolog? Kdo to byl Farmakolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Farmakolog? Definice pojmu Farmakolog je v kategorii lékařství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci lékařství.