Kdo je to?
Kdo je to, byl Farmakolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Farmakolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Farmakolog?

Co znamená a jaký je význam slova Farmakolog?

Farmakolog je odborník v oblasti lékařství, který se zaměřuje na účinek léků přírodních i uměle vytvořených. Zkoumá tedy chemické prvky, které mají léčebný význam prostřednictvím ovlivnění funkcí živých organizmů.
Farmakolog se též může zaměřit na využití farmakologických poznatků v praxi a na přímý kontakt s pacienty. V tom případě se nevěnuje farmakologii, ale farmacii.Kdo je to, byl Farmakolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Farmakolog? Lidé, lékařství

Zaujalo vás slovo, termín Farmakolog? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Kasační stížnost? Rozumíte pojmu Přímé bankovnictví? Pamatujete si definici pojmu Outlet? Znáte pojem IMAP?

Klíčová slova: lexikon, kdo je Farmakolog?, popis, lékařství, vysvětlení, synonymum, informace, etymologie, přesný význam, význam pojmu, heslo, význam slova, slovo, původ slova, wiki, co znamená

Pojem Farmakolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat slovo Farmakolog ve vyhledávači Yandex

Najít termín Farmakolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Farmakolog ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Farmakolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Farmakolog například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Farmakolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Farmakolog? Kdo to byl Farmakolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Farmakolog? Definice pojmu Farmakolog se nachází v kategorii lékařství. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než lékařství).