Kdo je to?
Kdo je to Farmakolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Farmakolog? Lidé, lékařství

Farmakolog

Co znamená a jaký je význam slova Farmakolog?

Farmakolog je odborník v oblasti lékařství, který se zaměřuje na účinek léků přírodních i uměle vytvořených. Zkoumá tedy chemické prvky, které mají léčebný význam prostřednictvím ovlivnění funkcí živých organizmů.
Farmakolog se též může zaměřit na využití farmakologických poznatků v praxi a na přímý kontakt s pacienty. V tom případě se nevěnuje farmakologii, ale farmacii.Kdo je to Farmakolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Farmakolog? Lidé, lékařství

Uvedený text s definicí slova Farmakolog můžete samozřejmě sdílet s ostatními na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Oxytocin? Víte co je Kurděje? Pamatujete si definici pojmu Enduro? Vzpomněli byste si co označuje výraz Fake news?

Klíčová slova: lexikon, lékařství, přesný výraz, synonymum, definice, lékařství, význam, co znamená, termín, formulace, wikipedie, význam pojmu, Farmakolog, wiki, přesný výraz, Farmakolog

Pojem Farmakolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Farmakolog ve Wikimedia Commons

Najít termín Farmakolog ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Farmakolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Farmakolog na Google obrázcích

Vyhledat termín Farmakolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Farmakolog například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Farmakolog, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Farmakolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Farmakolog? Definice pojmu Farmakolog je v sekci Lékařství

Kategorie lékařství, zdravotní sestřička, farmakolog, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než lékařství.