Kdo je to?
Kdo je to, byl Farmakolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Farmakolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Farmakolog?

Co znamená a jaký je význam slova Farmakolog?

Farmakolog je odborník v oblasti lékařství, který se zaměřuje na účinek léků přírodních i uměle vytvořených. Zkoumá tedy chemické prvky, které mají léčebný význam prostřednictvím ovlivnění funkcí živých organizmů.
Farmakolog se též může zaměřit na využití farmakologických poznatků v praxi a na přímý kontakt s pacienty. V tom případě se nevěnuje farmakologii, ale farmacii.Kdo je to, byl Farmakolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Farmakolog? Lidé, lékařství

Zaujalo vás slovo, termín Farmakolog? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Kulajda? Rozumíte pojmu KWp? Pamatujete si definici pojmu Asteroid? Znáte pojem Velká koalice?

Klíčová slova: odborný výraz, definice, význam slova, původ slova, formulace, synonymum, lexikon, kdo je Farmakolog?, význam pojmu, vysvětlení, co je to Farmakolog?, wiki, informace, lékařství, přesný výraz, kdo to je

Pojem Farmakolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít termín Farmakolog na Google.cz

Hledat výraz Farmakolog ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Farmakolog na Youtube

Hledat termín Farmakolog ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Farmakolog například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Farmakolog

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Farmakolog? Kdo to byl Farmakolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Farmakolog? Definice pojmu Farmakolog patří do sekce lékařství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se také najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než lékařství).