Kdo je to?
Kdo je to, byl Farmakolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Farmakolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Farmakolog?

Co znamená a jaký je význam slova Farmakolog?

Farmakolog je odborník v oblasti lékařství, který se zaměřuje na účinek léků přírodních i uměle vytvořených. Zkoumá tedy chemické prvky, které mají léčebný význam prostřednictvím ovlivnění funkcí živých organizmů.
Farmakolog se též může zaměřit na využití farmakologických poznatků v praxi a na přímý kontakt s pacienty. V tom případě se nevěnuje farmakologii, ale farmacii.Kdo je to, byl Farmakolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Farmakolog? Lidé, lékařství

Sdílejte tuto stránku se slovem Farmakolog se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Kulajda? Vzpomněli byste si na význam slova Durální vak? Pamatujete si definici pojmu Asteroid? Znáte definici termínu Výklenek?

Klíčová slova: heslo, informace, pojem, lékařství, přesný význam, synonymum, význam, co znamená, etymologie, původ slova, odborný výraz, kdo to je, kdo je Farmakolog?, formulace, definice, wiki

Pojem Farmakolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Farmakolog ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Farmakolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Farmakolog ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Farmakolog na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Farmakolog například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Farmakolog, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Farmakolog? Kdo to byl Farmakolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Farmakolog? Definice pojmu Farmakolog je v kategorii lékařství. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít pojem, definici, text, výraz řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v lékařství.