Kdo je to?
Kdo je to, byl Farmakolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Farmakolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Farmakolog?

Co znamená a jaký je význam slova Farmakolog?

Farmakolog je odborník v oblasti lékařství, který se zaměřuje na účinek léků přírodních i uměle vytvořených. Zkoumá tedy chemické prvky, které mají léčebný význam prostřednictvím ovlivnění funkcí živých organizmů.
Farmakolog se též může zaměřit na využití farmakologických poznatků v praxi a na přímý kontakt s pacienty. V tom případě se nevěnuje farmakologii, ale farmacii.Kdo je to, byl Farmakolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Farmakolog? Lidé, lékařství

Definici slova Farmakolog můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Kulajda? Pamatujete si definici pojmu Hamr? Pamatujete si definici pojmu Asteroid? Vzpomněli byste si co znamená slovo Swag?

Klíčová slova: definice, přesný význam, synonymum, přesný výraz, význam slova, pojem, wiki, heslo, co znamená, informace, etymologie, lékařství, kdo to je, původ slova, termín, popis

Pojem Farmakolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat výraz Farmakolog ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Farmakolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Farmakolog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Farmakolog ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Farmakolog například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Farmakolog, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Farmakolog? Kdo to byl Farmakolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Farmakolog? Definice pojmu Farmakolog se nachází v sekci lékařství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než lékařství).