Kdo je to?
Kdo je to Farmakolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Farmakolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Farmakolog?

Co znamená a jaký je význam slova Farmakolog?

Farmakolog je odborník v oblasti lékařství, který se zaměřuje na účinek léků přírodních i uměle vytvořených. Zkoumá tedy chemické prvky, které mají léčebný význam prostřednictvím ovlivnění funkcí živých organizmů.
Farmakolog se též může zaměřit na využití farmakologických poznatků v praxi a na přímý kontakt s pacienty. V tom případě se nevěnuje farmakologii, ale farmacii.Kdo je to Farmakolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Farmakolog? Lidé, lékařství

Líbí se vám definice kdo je to Farmakolog? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Literatura faktu? Pamatujete si definici pojmu Mungo fazole? Pamatujete si definici pojmu Curling? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rapsodie?

Klíčová slova: význam, význam pojmu, Farmakolog, informace, lexikon, přesný význam, původ slova, lékařství, odborný výraz, etymologie, termín, přesný výraz, popis, formulace, slovo, vysvětlení

Pojem Farmakolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít slovo Farmakolog ve Wikislovníku

Hledat termín Farmakolog ve vyhledávači Qwant

Najít termín Farmakolog ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Farmakolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Farmakolog na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Farmakolog například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Farmakolog

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Farmakolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Farmakolog? Definice pojmu Farmakolog je v kategorii Lékařství

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Farmakolog hledat i v jiných kategoriích (než lékařství).