Kdo je to?
Kdo je to David Ondráčka? Životopis David Ondráčka, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to David Ondráčka?

Kdo je to David Ondráčka? Stručný životopis

David Ondráčka je známý jako šéf české pobočky organizace Transparency International. V této pozii působí od roku 2008. Bojuje proti korupci, neprůhlednému hospodaření státních úřadů, usiluje o prosazování protikorupčních opatření. Má podíl např. na odhalení tunelování pražského dopravního podniku. Vyučuje na několika vysokých školách. Za svou činnost obdržel několik ocenění.Kdo je to David Ondráčka? Životopis David Ondráčka, lidé, osobnosti z politika

Základní informace o osobě David Ondráčka

Národnost: česká
Datum narození: 3.2.1976
Místo narození: Havířov

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je David Ondráčka? s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Dekadentní? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rosný bod? Vzpomněli byste si co znamená slovo Komedie? Znáte termín Dyspraxie?

Klíčová slova: původ slova, kdo je David Ondráčka?, kdo to je, slovo, význam, formulace, etymologie, wiki, přesný výraz, definice, význam slova, synonymum, vysvětlení, lexikon, popis, informace

Pojem David Ondráčka je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledejte bez špehování slovo David Ondráčka ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi David Ondráčka ve Wikipedii

Vyhledat heslo David Ondráčka na Google.cz

Najít heslo David Ondráčka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo David Ondráčka například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Biografie, životopis, kdo je to David Ondráčka?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to David Ondráčka? Kdo to byl David Ondráčka? Kdy se narodil David Ondráčka? Kde se narodil David Ondráčka? David Ondráčka je v kategorii politika. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka David Ondráčka například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Ondráčka i v jiné kategorii než je politika.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?