Kdo je to?
Kdo je to David Ondráčka? Životopis David Ondráčka, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to David Ondráčka?

Kdo je to David Ondráčka? Stručný životopis

David Ondráčka je známý jako šéf české pobočky organizace Transparency International. V této pozii působí od roku 2008. Bojuje proti korupci, neprůhlednému hospodaření státních úřadů, usiluje o prosazování protikorupčních opatření. Má podíl např. na odhalení tunelování pražského dopravního podniku. Vyučuje na několika vysokých školách. Za svou činnost obdržel několik ocenění.Kdo je to David Ondráčka? Životopis David Ondráčka, lidé, osobnosti z politika

Základní informace o osobě David Ondráčka

Národnost: česká
Datum narození: 3.2.1976
Místo narození: Havířov

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je David Ondráčka? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Dekadentní? Víte, co je to Semestr? Vzpomněli byste si co znamená slovo Romaneto? Rozumíte pojmu Mortadela?

Klíčová slova: lexikon, původ slova, význam slova, popis, přesný význam, co znamená, informace, definice, popis, etymologie, přesný výraz, odborný výraz, kdo to je, kdo je David Ondráčka?, heslo, vysvětlení

Pojem David Ondráčka je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat termín David Ondráčka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi David Ondráčka na Google.cz

Zkusit najít David Ondráčka ve Wikislovníku

Vyhledat termín David Ondráčka ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo David Ondráčka například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby David Ondráčka

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to David Ondráčka? Kdo to byl David Ondráčka? Kdy se narodil David Ondráčka? Kde se narodil David Ondráčka? David Ondráčka je v kategorii politika. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka David Ondráčka dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Ondráčka i v jiné kategorii než je politika.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?