Kdo je to?
Kdo je to David Ondráčka? Životopis David Ondráčka, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to David Ondráčka?

Kdo je to David Ondráčka? Stručný životopis

David Ondráčka je známý jako šéf české pobočky organizace Transparency International. V této pozii působí od roku 2008. Bojuje proti korupci, neprůhlednému hospodaření státních úřadů, usiluje o prosazování protikorupčních opatření. Má podíl např. na odhalení tunelování pražského dopravního podniku. Vyučuje na několika vysokých školách. Za svou činnost obdržel několik ocenění.Kdo je to David Ondráčka? Životopis David Ondráčka, lidé, osobnosti z politika

Základní údaje o osobě David Ondráčka

Národnost: česká
Datum narození: 3.2.1976
Místo narození: Havířov

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text David Ondráčka s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Dekadentní? Vzpomenete si na definici slova Šelak? Vzpomněli byste si co znamená slovo Komedie? Vzpomněli byste si na význam slova Derivace?

Klíčová slova: vysvětlení, původ slova, přesný význam, informace, David Ondráčka, význam slova, odborný výraz, formulace, přesný výraz, popis, wiki, politika, synonymum, co je to David Ondráčka?, co znamená, význam pojmu

Pojem David Ondráčka je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat termín David Ondráčka ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem David Ondráčka na Youtube

Najít pojem David Ondráčka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem David Ondráčka ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo David Ondráčka například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Životopis, kdo je David Ondráčka? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to David Ondráčka? Kdo to byl David Ondráčka? Kdy se narodil David Ondráčka? Kde se narodil David Ondráčka? David Ondráčka se nachází v kategorii politika. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka David Ondráčka dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Ondráčka i v jiné kategorii než je politika.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?