Kdo je to?
Kdo je to David Ondráčka? Životopis David Ondráčka, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to David Ondráčka?

Kdo je to David Ondráčka? Stručný životopis

David Ondráčka je známý jako šéf české pobočky organizace Transparency International. V této pozii působí od roku 2008. Bojuje proti korupci, neprůhlednému hospodaření státních úřadů, usiluje o prosazování protikorupčních opatření. Má podíl např. na odhalení tunelování pražského dopravního podniku. Vyučuje na několika vysokých školách. Za svou činnost obdržel několik ocenění.Kdo je to David Ondráčka? Životopis David Ondráčka, lidé, osobnosti z politika

Hlavní informace o osobě David Ondráčka

Národnost: česká
Datum narození: 3.2.1976
Místo narození: Havířov

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou David Ondráčka sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Dekadentní? Víte co je Ilustrace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Romaneto? Vzpomněli byste si co označuje výraz Recyklace?

Klíčová slova: původ slova, termín, popis, wiki, politika, co je to David Ondráčka?, význam, odborný výraz, přesný výraz, co znamená, etymologie, kdo to je, lexikon, popis, slovo, informace

Pojem David Ondráčka je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu David Ondráčka zkuste tyto odkazy

Hledat termín David Ondráčka na Google.cz

Hledat videa s názvem David Ondráčka na Youtube

Vyhledat heslo David Ondráčka ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi David Ondráčka ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo David Ondráčka například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Biografie, životopis, kdo je to David Ondráčka?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to David Ondráčka? Kdo to byl David Ondráčka? Kdy se narodil David Ondráčka? Kde se narodil David Ondráčka? David Ondráčka patří do sekce politika. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka David Ondráčka řekněme třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Ondráčka i v jiné kategorii než je politika.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?