Kdo je to?
Kdo je to David Ondráčka? Životopis David Ondráčka, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to David Ondráčka?

Kdo je to David Ondráčka? Stručný životopis

David Ondráčka je známý jako šéf české pobočky organizace Transparency International. V této pozii působí od roku 2008. Bojuje proti korupci, neprůhlednému hospodaření státních úřadů, usiluje o prosazování protikorupčních opatření. Má podíl např. na odhalení tunelování pražského dopravního podniku. Vyučuje na několika vysokých školách. Za svou činnost obdržel několik ocenění.Kdo je to David Ondráčka? Životopis David Ondráčka, lidé, osobnosti z politika

Základní údaje o osobě David Ondráčka

Národnost: česká
Datum narození: 3.2.1976
Místo narození: Havířov

Zaujala vás biografie osobnosti David Ondráčka? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Dekadentní? Znáte pojem HIV? Vzpomněli byste si co znamená slovo Romaneto? Vzpomenete si na definici slova Progrese?

Klíčová slova: význam, definice, význam pojmu, formulace, kdo je David Ondráčka?, odborný výraz, kdo to je, původ slova, synonymum, popis, co je to David Ondráčka?, přesný význam, lexikon, přesný výraz, význam slova, wiki

Pojem David Ondráčka je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít frázi David Ondráčka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem David Ondráčka na Youtube

Vyhledat slovo David Ondráčka ve Wikipedii

Vyhledat výraz David Ondráčka ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo David Ondráčka například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby David Ondráčka

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to David Ondráčka? Kdo to byl David Ondráčka? Kdy se narodil David Ondráčka? Kde se narodil David Ondráčka? David Ondráčka se nachází v sekci politika. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka David Ondráčka dejme tomu např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Ondráčka i v jiné kategorii než je politika.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?