Kdo je to?
Kdo je to David Ondráčka? Životopis David Ondráčka, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to David Ondráčka?

Kdo je to David Ondráčka? Stručný životopis

David Ondráčka je známý jako šéf české pobočky organizace Transparency International. V této pozii působí od roku 2008. Bojuje proti korupci, neprůhlednému hospodaření státních úřadů, usiluje o prosazování protikorupčních opatření. Má podíl např. na odhalení tunelování pražského dopravního podniku. Vyučuje na několika vysokých školách. Za svou činnost obdržel několik ocenění.Kdo je to David Ondráčka? Životopis David Ondráčka, lidé, osobnosti z politika

Hlavní informace o osobě David Ondráčka

Národnost: česká
Datum narození: 3.2.1976
Místo narození: Havířov

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou David Ondráčka sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Cephalea? Pamatujete si definici pojmu Léze? Vzpomněli byste si co znamená slovo Goji? Vzpomněli byste si co znamená slovo Holotropní dýchání?

Klíčová slova: odborný výraz, wiki, politika, přesný význam, informace, formulace, David Ondráčka, vysvětlení, kdo je David Ondráčka?, co je to David Ondráčka?, popis, význam pojmu, co znamená, význam, definice, přesný výraz

Pojem David Ondráčka je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít David Ondráčka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem David Ondráčka ve Wikimedia Commons

Hledat slovo David Ondráčka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem David Ondráčka ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo David Ondráčka například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby David Ondráčka

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to David Ondráčka? Kdo to byl David Ondráčka? Kdy se narodil David Ondráčka? Kde se narodil David Ondráčka? David Ondráčka se nachází v sekci politika. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka David Ondráčka řekněme v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Ondráčka i v jiné kategorii než je politika.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?