Kdo je to?
Kdo je Scarlett Johansson? Životopis Scarlett Johansson, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Scarlett Johansson?

Kdo je Scarlett Johansson? Životopis, informace, biografie, herectví

Scarlett Johansson je populární a velmi často obsazovaná herečka a zpěvačka. Již velmi brzy po svém hereckém debutu získala nominaci na cenu Independent Spirit Award. Velký ohlas měly i její role ve snímcích Přízračný svět, Dívka s perlou, Ztraceno v překladu a Zaříkávač koní. Za tyto filmy byla nominována na Zlatý glóbus a dostala cenu BAFTA. Další nominace přišly s filmy Píseň lásky samotářky, Ostrov, Černá Dahlia, Králova přízeň, Pohled z mostu a dalšími snímky.
Scarlett Johansson hraje také ve filmech o superhrdinech. Úspěch slavila i její dvě hudební alba.Kdo je Scarlett Johansson? Životopis Scarlett Johansson, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Scarlett Johansson

Národnost: USA
Datum narození: 22.11.1984
Místo narození: New York City

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Scarlett Johansson? se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Open Office? Vzpomněli byste si na význam slova Amerikanizace? Pamatujete si definici pojmu Defenestrace? Znáte definici termínu Euroval?

Klíčová slova: národnost, kdo je Scarlett Johansson?, Scarlett Johansson, herectví, herectví, místo narození, životopis, Scarlett Johansson, život, osobnost, popis, wiki, lexikon, biografie, vysvětlení, kde se narodila Scarlett Johansson?

Pojem Scarlett Johansson je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Scarlett Johansson v následujících zdrojích

Hledat slovo Scarlett Johansson ve vyhledávači Yahoo

Hledat výraz Scarlett Johansson ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Scarlett Johansson na Google.cz

Najít pojem Scarlett Johansson v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Scarlett Johansson ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Scarlett Johansson například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je Scarlett Johansson? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Scarlett Johansson? Kdy se narodila Scarlett Johansson? Kde se narodila Scarlett Johansson? Scarlett Johansson se nachází v kategorii Herectví

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Doporučujeme vyhledat osobnost, osobu, člověka Scarlett Johansson třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Scarlett Johansson i v jiné kategorii než je herectví.