Kdo je to?
Kdo je to Scarlett Johansson? Životopis Scarlett Johansson, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Scarlett Johansson?

Kdo je to Scarlett Johansson? Stručný životopis

Scarlett Johansson je populární a velmi často obsazovaná herečka a zpěvačka. Již velmi brzy po svém hereckém debutu získala nominaci na cenu Independent Spirit Award. Velký ohlas měly i její role ve snímcích Přízračný svět, Dívka s perlou, Ztraceno v překladu a Zaříkávač koní. Za tyto filmy byla nominována na Zlatý glóbus a dostala cenu BAFTA. Další nominace přišly s filmy Píseň lásky samotářky, Ostrov, Černá Dahlia, Králova přízeň, Pohled z mostu a dalšími snímky.
Scarlett Johansson hraje také ve filmech o superhrdinech. Úspěch slavila i její dvě hudební alba.Kdo je to Scarlett Johansson? Životopis Scarlett Johansson, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Scarlett Johansson

Národnost: USA
Datum narození: 22.11.1984
Místo narození: New York City

Zaujala vás biografie osobnosti Scarlett Johansson? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Bůh? Rozumíte pojmu Badoo? Pamatujete si definici pojmu Bliny? Znáte pojem Pleonasmus?

Klíčová slova: definice, co je to Scarlett Johansson?, wiki, etymologie, co znamená, odborný výraz, herectví, pojem, přesný výraz, význam slova, význam, popis, kdo to je, formulace, slovo, význam pojmu

Pojem Scarlett Johansson je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Scarlett Johansson ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Scarlett Johansson ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Scarlett Johansson ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Scarlett Johansson na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Scarlett Johansson například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Scarlett Johansson? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Scarlett Johansson? Kdo to byl Scarlett Johansson? Kdy se narodil Scarlett Johansson? Kde se narodil Scarlett Johansson? Scarlett Johansson se nachází v kategorii herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Scarlett Johansson dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Scarlett Johansson i v jiné kategorii než je herectví.