Kdo je to?
Kdo je Scarlett Johansson? Životopis Scarlett Johansson, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Scarlett Johansson

Kdo je Scarlett Johansson? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Scarlett Johansson je populární a velmi často obsazovaná herečka a zpěvačka. Již velmi brzy po svém hereckém debutu získala nominaci na cenu Independent Spirit Award. Velký ohlas měly i její role ve snímcích Přízračný svět, Dívka s perlou, Ztraceno v překladu a Zaříkávač koní. Za tyto filmy byla nominována na Zlatý glóbus a dostala cenu BAFTA. Další nominace přišly s filmy Píseň lásky samotářky, Ostrov, Černá Dahlia, Králova přízeň, Pohled z mostu a dalšími snímky.
Scarlett Johansson hraje také ve filmech o superhrdinech. Úspěch slavila i její dvě hudební alba.Kdo je Scarlett Johansson? Životopis Scarlett Johansson, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Scarlett Johansson

Národnost: USA
Datum narození: 22.11.1984
Místo narození: New York City

Popis osobnosti Scarlett Johansson můžete sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Modrá linka? Pamatujete si definici pojmu Kuba? Pamatujete si definici pojmu Ambivalentní? Vzpomněli byste si co znamená slovo Botnet?

Klíčová slova: kde se narodila Scarlett Johansson?, místo narození, wikipedie, Scarlett Johansson, zajímavosti, osobnost, herectví, biografie, datum narození, osobnosti, herectví, informace, vysvětlení, Scarlett Johansson, životopis, lexikon

Pojem Scarlett Johansson je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Scarlett Johansson zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat slovo Scarlett Johansson ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Scarlett Johansson ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Scarlett Johansson v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít výraz Scarlett Johansson ve Wikipedii

Vyhledat výraz Scarlett Johansson na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Scarlett Johansson například ve fulltextu Yahoo.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Scarlett Johansson

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit Kdo je to Scarlett Johansson? Kdy se narodila Scarlett Johansson? Kde se narodila Scarlett Johansson? Scarlett Johansson je v sekci Herectví

Kategorie herectví, kudrny stařec, scarlett Johansson, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Scarlett Johansson např. ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Scarlett Johansson i v jiné kategorii než je herectví.