Kdo je to?
Kdo je to Romain Bardet? Životopis Romain Bardet, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Romain Bardet?

Kdo je to Romain Bardet? Stručný životopis

Romain Bardet je francouzský profesionální cyklista. Narodil se ve Francii ve městě Brioude. V současnosti závodí za německý profesionální cyklistický tým DSM, ke kterému se připojil v roce 2021. Díky jeho schopnostem a síle při stoupání je považován za jednoho z nejlepších závodníku všech tří Grand Tours. Profesionálním závodníkem se stal v roce 2012, kdy se připojil k závodnímu týmu AG2R La Mondiale. Hned v následující sezoně (2013) vyhrál svůj první profesionální závod Tour de I’Ain. O rok později se radoval z vítězství ze závodu La Drome Classic (jednodenní závod) a při jeho debutu na Tour de France skončil na celkovém šestém místě. V sezoně 2016 skončil na druhém místě v závodě Critérium du Dauphiné a dočkal se i druhého místa v závodě Tour de France. O rok později skončil na Tour de France na celkovém třetím místě. Po zranění ruky se vrátil k závodění vítězstvím v závodě Classic Sud-Ardeche, třetí v závodě Cycling monument a druhý na UCI Road World Chapionships v roce 2018.

Hlavní data o osobě Romain Bardet

Národnost: francouzská
Datum narození: 9. 11. 1990
Místo narození: Brioude, Francie

Sdílejte tuto stránku s osobností Romain Bardet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru

Pamatujete si definici pojmu Monarchismus? Rozumíte pojmu Inkaso? Znáte termín Kružidlo? Znáte pojem Inaugurace?

Klíčová slova: lexikon, formulace, termín, kdo je Romain Bardet?, popis, sport, Romain Bardet, odborný výraz, co znamená, etymologie, kdo to je, význam slova, informace, slovo, heslo, pojem

Pojem Romain Bardet je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Romain Bardet lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít slovo Romain Bardet ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Romain Bardet ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Romain Bardet ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Romain Bardet ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Romain Bardet například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je Romain Bardet? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Romain Bardet? Kdo to byl Romain Bardet? Kdy se narodil Romain Bardet? Kde se narodil Romain Bardet? Romain Bardet je v sekci sport. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Romain Bardet dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Romain Bardet i v jiné kategorii než je sport.