Kdo je to?
Kdo je Martin Čermák? Životopis Martin Čermák, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Martin Čermák

Kdo je Martin Čermák? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Martin Čermák je český moderátor sportovních a televizních novin, reportér, tvůrce podcastů a novinář. Čermák se narodil v srpnu 1991 v Českém Krumlově. Má dvě sestry – Věru a Kristýnu. Po maturitě na místním gymnáziu začal studovat portugalskou filologii na Filozofické fakultě Karlovy Univerzity v Praze. Během studií absolvoval studentský program Erasmus – studoval v Brazílii ve městě Goiania. Kromě portugalského jazyka plynule ovládá také angličtinu.
V roce 2012 začal pracovat pro TV Nova jako moderátor Sportovních novin v ranním pořadu Snídaně s Novou. Dále moderoval polední a odpolední Sportovní noviny. Na konci roku 2012 začal moderovat Sportovní noviny v hlavním vysílacím čase.
V letech 2016-2019 moderoval vlastní pořad Kraťas Martina Čermáka o tenisovém Wimbledonu na stanicích Nova 2 a Nova Sport. Moderoval rovněž udílení cen Zlatý kanár pro nejlepší tenisty sezóny.
V roce 2021 začal Čermák moderovat společně s Veronikou Petruchovou zpravodajskou relaci Televizních novin na TV Nova. Ve stejném roce se začal objevovat i v internetovém vysílání webu TN.cz. Po boku moderátorky Petruchové jej mohou diváci znát z magazínu Víkend. Pravidelně můžeme Čermáka vidět také v pořadu Volejte Novu. Na TV Nova začal v říjnu 2023 moderovat nedělní diskuzní pořad Za pět minut dvanáct.
Čermák v roce 2022 spoluzaložil společnost s názvem NFT Projects, díky němuž vznikl popularizační pořad Pohovory Martina Čermáka, který též moderuje. Na počátku pořad nesl název Czech Metaverse Podcast.
Martin Čermák je od prosince 2022 ženatý s rockovou kytaristkou Simonou Šteruskou. Páru se v únoru 2023 narodila dcera Meda. Je rovněž otcem dcery Ellin (*2016), kterou má s bývalou přítelkyní Martinou H.Kdo je Martin Čermák? Životopis Martin Čermák, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Martin Čermák

Národnost: česká
Datum narození: 6. 8. 1991
Místo narození: Český Krumlov, Československo

Zaujala vás biografie osobnosti Martin Čermák? Potom se podělte s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Kořen slova? Znáte termín Fukar? Znáte termín Intence? Víte, co je to Bowden?

Klíčová slova: datum narození, osobnost, životopis, novináři, místo narození, zajímavosti, informace, novináři, národnost, Martin Čermák, osobnosti, Martin Čermák, kde se narodil Martin Čermák?, biografie, kdy se narodil Martin Čermák?, wiki

Pojem Martin Čermák je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Martin Čermák v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Martin Čermák ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Martin Čermák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Martin Čermák ve Wikislovníku

Najít pojem Martin Čermák na Google obrázcích

Zkusit najít Martin Čermák ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Čermák například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Martin Čermák? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Martin Čermák? Kdy se narodil Martin Čermák? Kde se narodil Martin Čermák? Martin Čermák se nachází v kategorii Novináři

Kategorie novináři, reportérka, martin Čermák, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Martin Čermák kupříkladu v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Čermák i v jiné kategorii než je novináři.