Kdo je to?
Kdo je to, byl Štukatér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Štukatér? Lidé, profese

Kdo je to Štukatér?

Jaký je význam slova Štukatér? Co to znamená?

Štukatér je pracovník, který se věnuje provádění omítkářských a štukatérských prací. Upravuje povrchy ve vnitřních i vnějších prostorách, vytváří se šablonami nebo modelováním různé štukatérské prvky. Při své činnosti používá různé materiály, jako např. maltu nebo sádru.
Štukatér musí umět připravit podklady pro zakázky, vyčíslit náklady, organizovat postup prací a připravit místo výkonu, připravit podklad a zvolit vhodné nástroje a materiál, opravovat i restaurovat. Zvládá i běžné zednické práce.Kdo je to, byl Štukatér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Štukatér? Lidé, profese

Tento text (Štukatér) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Abstrakce? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mediální výchova? Rozumíte pojmu Piperin? Znáte termín Diakritika?

Klíčová slova: profese, kdo je Štukatér?, etymologie, Štukatér, význam pojmu, termín, původ slova, formulace, význam slova, popis, pojem, vysvětlení, slovo, co znamená, synonymum, wiki

Pojem Štukatér je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít heslo Štukatér ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Štukatér ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Štukatér ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Štukatér ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Štukatér například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Štukatér? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Štukatér? Kdo to byl Štukatér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Štukatér? Definice pojmu Štukatér je v sekci profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.