Kdo je to?
Kdo je to, byl Štukatér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Štukatér? Lidé, profese

Kdo je to Štukatér?

Jaký je význam slova Štukatér? Co to znamená?

Štukatér je pracovník, který se věnuje provádění omítkářských a štukatérských prací. Upravuje povrchy ve vnitřních i vnějších prostorách, vytváří se šablonami nebo modelováním různé štukatérské prvky. Při své činnosti používá různé materiály, jako např. maltu nebo sádru.
Štukatér musí umět připravit podklady pro zakázky, vyčíslit náklady, organizovat postup prací a připravit místo výkonu, připravit podklad a zvolit vhodné nástroje a materiál, opravovat i restaurovat. Zvládá i běžné zednické práce.Kdo je to, byl Štukatér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Štukatér? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Štukatér? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je P2P? Vzpomněli byste si co označuje výraz Vinylová podlaha? Rozumíte pojmu WiDi? Znáte termín Kvásek?

Klíčová slova: popis, Štukatér, původ slova, kdo je Štukatér?, co je to Štukatér?, formulace, přesný význam, přesný výraz, etymologie, popis, pojem, kdo to je, co znamená, informace, profese, lexikon

Pojem Štukatér je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít termín Štukatér na Google.cz

Hledat videa s názvem Štukatér na Youtube

Hledat termín Štukatér ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Štukatér ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Štukatér například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Štukatér, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Štukatér? Kdo to byl Štukatér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Štukatér? Definice pojmu Štukatér je v kategorii profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín řekněme například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.