Kdo je to?
Kdo je to, byl Dědic? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dědic? Lidé, vztahy

Kdo je to Dědic?

Co znamená a jaký je význam slova Dědic?

V řeči zákona je dědicem taková fyzická nebo právnická osoba, na kterou přešla práva a závazky tzv. zůstavitele, tedy toho, kdo po sobě zanechal nějaké dědictví. Dědit lze pochopitelně nejen nemovitý majetek, ale třeba i nevyrovnané finanční závazky a v takovém případě je někdy výhodnější se nároku na dědictví vzdát. Co komu po jeho smrti připadne, může zůstavitel přesně definovat v závěti nebo ve své poslední vůli. Někoho je možné vydědit, tj. zbavit nároku na dědictví, např. dítě, které se chová nezdárně a způsobem, jaký jeho rodičům není po chuti. Pokud není napsána závěť, pak přesný podíl dědictví definuje zákon, který jasně říká, jaká část dědictví připadne dětem. manželce/ manželovi atd.Kdo je to, byl Dědic? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dědic? Lidé, vztahy

Líbí se vám definice kdo je to Dědic? Pak se podělte s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Crossfit? Znáte pojem Idiom? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kvetoucí čaj? Vzpomenete si na definici slova Databáze?

Klíčová slova: kdo to je, popis, přesný výraz, heslo, definice, etymologie, co znamená, informace, vztahy, termín, lexikon, co je to Dědic?, odborný výraz, vysvětlení, formulace, popis

Pojem Dědic je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat pojem Dědic na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dědic ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Dědic ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Dědic ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Dědic například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Dědic

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Dědic? Kdo to byl Dědic? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dědic? Definice pojmu Dědic je v kategorii vztahy. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, slovíčko například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než vztahy.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.