Kdo je to?
Kdo je to, byl Dědic? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dědic? Lidé, vztahy

Kdo je to Dědic?

Co znamená a jaký je význam slova Dědic?

V řeči zákona je dědicem taková fyzická nebo právnická osoba, na kterou přešla práva a závazky tzv. zůstavitele, tedy toho, kdo po sobě zanechal nějaké dědictví. Dědit lze pochopitelně nejen nemovitý majetek, ale třeba i nevyrovnané finanční závazky a v takovém případě je někdy výhodnější se nároku na dědictví vzdát. Co komu po jeho smrti připadne, může zůstavitel přesně definovat v závěti nebo ve své poslední vůli. Někoho je možné vydědit, tj. zbavit nároku na dědictví, např. dítě, které se chová nezdárně a způsobem, jaký jeho rodičům není po chuti. Pokud není napsána závěť, pak přesný podíl dědictví definuje zákon, který jasně říká, jaká část dědictví připadne dětem. manželce/ manželovi atd.Kdo je to, byl Dědic? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dědic? Lidé, vztahy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Dědic s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Crossfit? Víte, co je to Markýza? Vzpomněli byste si co označuje výraz Solenoid? Rozumíte pojmu Pyrám?

Klíčová slova: význam slova, kdo je Dědic?, co znamená, termín, pojem, vysvětlení, popis, informace, definice, formulace, původ slova, popis, přesný výraz, význam, význam pojmu, etymologie

Pojem Dědic je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Dědic v následujících zdrojích

Hledat slovo Dědic na Google.cz

Vyhledat termín Dědic ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Dědic ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Dědic ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Dědic například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Dědic

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Dědic? Kdo to byl Dědic? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dědic? Definice pojmu Dědic patří do sekce vztahy. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Dědic i jinde než v sekci než v vztahy.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.