Kdo je to?
Kdo je to Komparzistka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Komparzistka? Lidé, profese

Komparzistka

Jaký je význam slova Komparzistka? Co to znamená?

Komparzistka patří mezi herecké profese, nejedná se však přímo o herecké povolání, při kterém by ztvárňovala větší nebo menší role.
Komparzistka slouží především k vytvoření určitého pozadí celkového děje, toto pozadí vytváří s dalšími členy komparzu. Neprovádí žádné riskantní kousky, málokdy je zabrána v popředí, nepronáší žádné delší repliky. Svou činnost většinou vykonává většinou jako doplněk jiného hlavního pracovního poměru.Kdo je to Komparzistka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Komparzistka? Lidé, profese

Zaujala vás definice slova Komparzistka? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Ašvaganda? Znáte definici termínu Laptop? Znáte pojem Debut? Pamatujete si definici pojmu Koronarografie?

Klíčová slova: přesný význam, přesný výraz, definice, synonymum, wikipedie, význam slova, formulace, přesný výraz, původ slova, Komparzistka, informace, význam pojmu, odborný výraz, co znamená, profese, profese

Pojem Komparzistka je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat termín Komparzistka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Komparzistka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Komparzistka na Google obrázcích

Zkusit najít termín Komparzistka ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Komparzistka ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Komparzistka například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Komparzistka

Právě nyní již víte Kdo je to Komparzistka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Komparzistka? Definice pojmu Komparzistka je v kategorii Profese

Kategorie profese, řidič auta, komparzistka, ilustrační obrázek

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Čerstvé informace hledejte pojem, text, definici, dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Profese.