Kdo je to?
Kdo je to Komparzistka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Komparzistka? Lidé, profese

Komparzistka

Jaký je význam slova Komparzistka? Co to znamená?

Komparzistka patří mezi herecké profese, nejedná se však přímo o herecké povolání, při kterém by ztvárňovala větší nebo menší role.
Komparzistka slouží především k vytvoření určitého pozadí celkového děje, toto pozadí vytváří s dalšími členy komparzu. Neprovádí žádné riskantní kousky, málokdy je zabrána v popředí, nepronáší žádné delší repliky. Svou činnost většinou vykonává většinou jako doplněk jiného hlavního pracovního poměru.Kdo je to Komparzistka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Komparzistka? Lidé, profese

Zaujala vás definice slova Komparzistka? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Didaktika? Víte co je Baseball? Znáte pojem Kahuda? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kybernetický útok?

Klíčová slova: heslo, přesný výraz, slovo, synonymum, lexikon, informace, význam, profese, význam slova, co znamená, wikipedie, etymologie, wiki, popis, původ slova, význam pojmu

Pojem Komparzistka je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Komparzistka doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat termín Komparzistka ve Wikislovníku

Hledat pojem Komparzistka ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Komparzistka ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Komparzistka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Komparzistka ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Komparzistka například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Komparzistka

Právě jste zjistili Kdo je to Komparzistka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Komparzistka? Definice pojmu Komparzistka je v kategorii Profese

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Čerstvé informace hledejte pojem, text, definici, dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Profese.