Kdo je to?
Kdo je to, byl Sabina Slonková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sabina Slonková? Lidé, novináři

Kdo je to Sabina Slonková?

Co znamená a jaký je význam slova Sabina Slonková?

Sabina Slonková je v současnosti vedoucí osobností a šéfredaktorkou investigativního webu Neovlivní.cz. Jako novinářka začala pracovat v roce 1991 v Hospodářských novinách a MF Dnes, později působila v on-line deníku Aktuálně.cz a webu o politice Insider.
Sabina Slonková je nositelkou řady novinářských cen, jako je například Cena Ferdinanda Peroutky.Kdo je to, byl Sabina Slonková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sabina Slonková? Lidé, novináři

Zaujalo vás slovo, termín Sabina Slonková? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Hematologie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Gesce? Znáte termín Stres? Víte co je SSID?

Klíčová slova: vysvětlení, informace, etymologie, definice, novináři, přesný význam, formulace, význam pojmu, slovo, kdo je Sabina Slonková?, popis, kdo to je, heslo, synonymum, odborný výraz, význam slova

Pojem Sabina Slonková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat termín Sabina Slonková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Sabina Slonková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Sabina Slonková ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Sabina Slonková ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Sabina Slonková například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Sabina Slonková, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Sabina Slonková? Kdo to byl Sabina Slonková? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sabina Slonková? Definice pojmu Sabina Slonková se nachází v sekci novináři. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít pojem, text, definici, řekněme v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci novináři.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?