Kdo je to?
Kdo je to, byl Sabina Slonková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sabina Slonková? Lidé, novináři

Kdo je to Sabina Slonková?

Co znamená a jaký je význam slova Sabina Slonková?

Sabina Slonková je v současnosti vedoucí osobností a šéfredaktorkou investigativního webu Neovlivní.cz. Jako novinářka začala pracovat v roce 1991 v Hospodářských novinách a MF Dnes, později působila v on-line deníku Aktuálně.cz a webu o politice Insider.
Sabina Slonková je nositelkou řady novinářských cen, jako je například Cena Ferdinanda Peroutky.Kdo je to, byl Sabina Slonková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sabina Slonková? Lidé, novináři

Zaujalo vás slovo, termín Sabina Slonková? Potom se podělte s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Hematom? Vzpomněli byste si co označuje výraz Atom? Znáte termín Diskvalifikace? Znáte termín Rosný bod?

Klíčová slova: definice, pojem, přesný výraz, co znamená, co je to Sabina Slonková?, informace, synonymum, kdo to je, význam, wiki, slovo, vysvětlení, termín, formulace, popis, přesný význam

Pojem Sabina Slonková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít Sabina Slonková ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Sabina Slonková ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Sabina Slonková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Sabina Slonková ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Sabina Slonková například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Sabina Slonková

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Sabina Slonková? Kdo to byl Sabina Slonková? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sabina Slonková? Definice pojmu Sabina Slonková patří do sekce novináři. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat pojem, text, definici, dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Sabina Slonková i v jiné kategorii než v novináři.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?