Kdo je to?
Kdo je to, byl Sabina Slonková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sabina Slonková? Lidé, novináři

Kdo je to Sabina Slonková?

Co znamená a jaký je význam slova Sabina Slonková?

Sabina Slonková je v současnosti vedoucí osobností a šéfredaktorkou investigativního webu Neovlivní.cz. Jako novinářka začala pracovat v roce 1991 v Hospodářských novinách a MF Dnes, později působila v on-line deníku Aktuálně.cz a webu o politice Insider.
Sabina Slonková je nositelkou řady novinářských cen, jako je například Cena Ferdinanda Peroutky.Kdo je to, byl Sabina Slonková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sabina Slonková? Lidé, novináři

Líbí se vám definice kdo je to Sabina Slonková? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Hematologie? Vzpomněli byste si na význam slova Ecoboost? Znáte termín Stres? Znáte definici termínu Apokryf?

Klíčová slova: popis, slovo, Sabina Slonková, lexikon, vysvětlení, heslo, co je to Sabina Slonková?, význam pojmu, odborný výraz, význam, pojem, kdo je Sabina Slonková?, formulace, synonymum, kdo to je, termín

Pojem Sabina Slonková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Sabina Slonková lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat výraz Sabina Slonková ve vyhledávači Yandex

Najít termín Sabina Slonková ve Wikislovníku

Hledat frázi Sabina Slonková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Sabina Slonková ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Sabina Slonková například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Sabina Slonková

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Sabina Slonková? Kdo to byl Sabina Slonková? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sabina Slonková? Definice pojmu Sabina Slonková je v kategorii novináři. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Sabina Slonková i v jiné sekci než je kategorie novináři.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?