Kdo je to?
Kdo je to, byl Sabina Slonková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sabina Slonková? Lidé, novináři

Kdo je to Sabina Slonková?

Co znamená a jaký je význam slova Sabina Slonková?

Sabina Slonková je v současnosti vedoucí osobností a šéfredaktorkou investigativního webu Neovlivní.cz. Jako novinářka začala pracovat v roce 1991 v Hospodářských novinách a MF Dnes, později působila v on-line deníku Aktuálně.cz a webu o politice Insider.
Sabina Slonková je nositelkou řady novinářských cen, jako je například Cena Ferdinanda Peroutky.Kdo je to, byl Sabina Slonková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sabina Slonková? Lidé, novináři

Sdílejte tuto stránku se slovem Sabina Slonková s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Hematologie? Znáte termín Tvořivost? Znáte termín Stres? Víte, co je to Afekce?

Klíčová slova: vysvětlení, přesný výraz, informace, lexikon, wiki, význam slova, termín, heslo, novináři, formulace, popis, význam, co je to Sabina Slonková?, slovo, pojem, kdo to je

Pojem Sabina Slonková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Sabina Slonková doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít slovo Sabina Slonková ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Sabina Slonková ve Wikipedii

Vyhledat termín Sabina Slonková na Google.cz

Hledat výraz Sabina Slonková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Sabina Slonková například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Sabina Slonková? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Sabina Slonková? Kdo to byl Sabina Slonková? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sabina Slonková? Definice pojmu Sabina Slonková je v sekci novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Sabina Slonková i v jiné kategorii než je sekce novináři.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?