Kdo je to?
Kdo je to, byl Sabina Slonková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sabina Slonková? Lidé, novináři

Kdo je to Sabina Slonková?

Co znamená a jaký je význam slova Sabina Slonková?

Sabina Slonková je v současnosti vedoucí osobností a šéfredaktorkou investigativního webu Neovlivní.cz. Jako novinářka začala pracovat v roce 1991 v Hospodářských novinách a MF Dnes, později působila v on-line deníku Aktuálně.cz a webu o politice Insider.
Sabina Slonková je nositelkou řady novinářských cen, jako je například Cena Ferdinanda Peroutky.Kdo je to, byl Sabina Slonková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sabina Slonková? Lidé, novináři

Tento text (Sabina Slonková) můžete sdílet s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Chemoterapie? Vzpomenete si na definici slova Hřebenáč? Znáte termín Biografie? Vzpomněli byste si na význam slova Netflix?

Klíčová slova: význam, co je to Sabina Slonková?, pojem, význam pojmu, odborný výraz, význam slova, přesný výraz, vysvětlení, etymologie, informace, popis, novináři, heslo, popis, synonymum, kdo je Sabina Slonková?

Pojem Sabina Slonková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Sabina Slonková

Vyhledat termín Sabina Slonková na Google.cz

Hledat frázi Sabina Slonková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Sabina Slonková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Sabina Slonková ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Sabina Slonková například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Sabina Slonková

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Sabina Slonková? Kdo to byl Sabina Slonková? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sabina Slonková? Definice pojmu Sabina Slonková je v kategorii novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Sabina Slonková hledat i v jiných kategoriích (než novináři).

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?