Kdo je to?
Kdo je to, byl Sabina Slonková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sabina Slonková? Lidé, novináři

Kdo je to Sabina Slonková?

Co znamená a jaký je význam slova Sabina Slonková?

Sabina Slonková je v současnosti vedoucí osobností a šéfredaktorkou investigativního webu Neovlivní.cz. Jako novinářka začala pracovat v roce 1991 v Hospodářských novinách a MF Dnes, později působila v on-line deníku Aktuálně.cz a webu o politice Insider.
Sabina Slonková je nositelkou řady novinářských cen, jako je například Cena Ferdinanda Peroutky.Kdo je to, byl Sabina Slonková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sabina Slonková? Lidé, novináři

Definici slova Sabina Slonková můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Chemoterapie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Bruxismus? Znáte termín Biografie? Víte co je Nadzvuková rychlost?

Klíčová slova: co je to Sabina Slonková?, lexikon, synonymum, popis, význam slova, význam pojmu, kdo to je, odborný výraz, co znamená, definice, přesný výraz, informace, heslo, význam, popis, termín

Pojem Sabina Slonková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Sabina Slonková v následujících vyhledávačích

Hledat frázi Sabina Slonková ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Sabina Slonková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Sabina Slonková ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Sabina Slonková na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Sabina Slonková například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Sabina Slonková? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Sabina Slonková? Kdo to byl Sabina Slonková? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sabina Slonková? Definice pojmu Sabina Slonková se nachází v kategorii novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Sabina Slonková hledat i v jiných kategoriích (než novináři).

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?