Kdo je to?
Kdo je to, byl Sabina Slonková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sabina Slonková? Lidé, novináři

Kdo je to Sabina Slonková?

Co znamená a jaký je význam slova Sabina Slonková?

Sabina Slonková je v současnosti vedoucí osobností a šéfredaktorkou investigativního webu Neovlivní.cz. Jako novinářka začala pracovat v roce 1991 v Hospodářských novinách a MF Dnes, později působila v on-line deníku Aktuálně.cz a webu o politice Insider.
Sabina Slonková je nositelkou řady novinářských cen, jako je například Cena Ferdinanda Peroutky.Kdo je to, byl Sabina Slonková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sabina Slonková? Lidé, novináři

Definici slova Sabina Slonková můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Hematologie? Rozumíte pojmu Zlatý klas? Znáte termín Stres? Znáte pojem Apple ID?

Klíčová slova: novináři, význam slova, přesný výraz, synonymum, Sabina Slonková, lexikon, co znamená, co je to Sabina Slonková?, definice, etymologie, kdo to je, význam pojmu, přesný význam, popis, pojem, informace

Pojem Sabina Slonková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat pojem Sabina Slonková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Sabina Slonková ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Sabina Slonková na Youtube

Vyhledat výraz Sabina Slonková ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Sabina Slonková například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Sabina Slonková? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Sabina Slonková? Kdo to byl Sabina Slonková? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sabina Slonková? Definice pojmu Sabina Slonková se nachází v kategorii novináři. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz kupříkladu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než novináři.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?