Kdo je to?
Kdo je to, byl Sabina Slonková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sabina Slonková? Lidé, novináři

Kdo je to Sabina Slonková?

Co znamená a jaký je význam slova Sabina Slonková?

Sabina Slonková je v současnosti vedoucí osobností a šéfredaktorkou investigativního webu Neovlivní.cz. Jako novinářka začala pracovat v roce 1991 v Hospodářských novinách a MF Dnes, později působila v on-line deníku Aktuálně.cz a webu o politice Insider.
Sabina Slonková je nositelkou řady novinářských cen, jako je například Cena Ferdinanda Peroutky.Kdo je to, byl Sabina Slonková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sabina Slonková? Lidé, novináři

Líbí se vám definice kdo je to Sabina Slonková? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Chemoterapie? Víte, co je to Exodus? Znáte termín Biografie? Rozumíte pojmu Přečin?

Klíčová slova: heslo, význam pojmu, význam slova, kdo je Sabina Slonková?, definice, co je to Sabina Slonková?, novináři, co znamená, lexikon, wiki, odborný výraz, vysvětlení, pojem, slovo, význam, přesný výraz

Pojem Sabina Slonková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Sabina Slonková

Hledejte bez špehování slovo Sabina Slonková ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Sabina Slonková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Sabina Slonková na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sabina Slonková ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Sabina Slonková například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Sabina Slonková, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Sabina Slonková? Kdo to byl Sabina Slonková? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sabina Slonková? Definice pojmu Sabina Slonková je v kategorii novináři. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste hledat pojem, definici, text, výraz řekněme například v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Sabina Slonková i jinde než v sekci než v novináři.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?