Kdo je to?
Kdo je to Sabina Slonková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sabina Slonková? Lidé, novináři

Sabina Slonková

Jaký je význam slova Sabina Slonková? Co to znamená?

Sabina Slonková je v současnosti vedoucí osobností a šéfredaktorkou investigativního webu Neovlivní.cz. Jako novinářka začala pracovat v roce 1991 v Hospodářských novinách a MF Dnes, později působila v on-line deníku Aktuálně.cz a webu o politice Insider.
Sabina Slonková je nositelkou řady novinářských cen, jako je například Cena Ferdinanda Peroutky.Kdo je to Sabina Slonková? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sabina Slonková? Lidé, novináři

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Sabina Slonková s kolegy na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Šíráz? Znáte pojem Čistopis? Znáte termín Charita? Vzpomenete si na definici slova Kružidlo?

Klíčová slova: odborný výraz, novináři, popis, etymologie, přesný výraz, definice, Sabina Slonková, přesný význam, wikipedie, původ slova, vysvětlení, lexikon, přesný výraz, termín, význam, informace

Pojem Sabina Slonková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Sabina Slonková ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Sabina Slonková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Sabina Slonková na Youtube

Vyhledat heslo Sabina Slonková ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Sabina Slonková ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Sabina Slonková například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Sabina Slonková, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Sabina Slonková? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sabina Slonková? Definice pojmu Sabina Slonková se nachází v sekci Novináři

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Čerstvé informace hledejte výraz, termín, heslo, výrazřekněme v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie novináři.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?