Kdo je to?
Kdo je René Slováčková? Životopis René Slováčková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

René Slováčková

Kdo je René Slováčková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

René Slováčková je česká filmová, seriálová, divadelní a dabingová herečka, redaktorka. Slováčková se narodila v Praze jako dcera saxofonisty Felixe Slováčka a jeho první ženy Reneé Wevelsiep. Díky svému otci měla již od dětství kladný vztah k hudbě. Po základní škole studovala herectví na hudebně-dramatickém oddělení na Pražské konzervatoři. Po úspěšném dokončení konzervatoře získala stipendium v Horáckém divadle v Jihlavě, kde následně i hrála.
Slováčková ve třinácti letech debutovala ve filmu Poslední motýl. Později si zahrála ještě ve snímku Městečko (2002). Kromě filmů ztvárnila role také v televizních seriálech Prima sezona (1994), Na lavici obžalovaných justice (1998), Ordinace v růžové zahradě (2006-2007) a Einstein (2020).
Od roku 1997 se věnuje zejména dabingu. Doposud svůj hlas propůjčila stovkám zahraničních filmů a seriálů. Její hlas jsme mohli slyšet v seriálech Kobra 11, Medicopter 117, Jake a Tlusťoch, Rosalinda, Kriminálka Miami, Zoufalé manželky, Námořní vyšetřovací služba (2005-2013) a také ve filmech jako Nepřítel státu (1999), Erin Brockovich (2000), Fotr je lotr (2001), Majestic (2002), 3:15 zemřeš (2005), Prokletý ostrov (2010) aj.
Slováčková začala v roce 2002 spolupracovat s mobilním operátorem T-Mobile. Její hlas můžeme slyšet ve všech reklamách operátora.
Pracovala také jako šéfredaktorka pro dámské časopisy Madame a Reneé.Kdo je René Slováčková? Životopis René Slováčková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě René Slováčková

Národnost: česká
Datum narození: 11. 8. 1977
Místo narození: Praha, Československo

Popis osobnosti René Slováčková můžete sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Abstraktní myšlení? Pamatujete si definici pojmu Gopay? Pamatujete si definici pojmu MWh? Vzpomněli byste si co znamená slovo Gestační váček?

Klíčová slova: kdo je René Slováčková?, narození, informace, wikipedie, popis, osobnost, zajímavosti, národnost, herectví, životopis, wiki, biografie, kde se narodila René Slováčková?, René Slováčková, datum narození, lexikon

Pojem René Slováčková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu René Slováčková lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít René Slováčková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz René Slováčková ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem René Slováčková ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo René Slováčková ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo René Slováčková na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo René Slováčková například v metavyhledávači Info.com, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Životopis, kdo je René Slováčková? Stručná biografie

Právě nyní již víte Kdo je to René Slováčková? Kdy se narodila René Slováčková? Kde se narodila René Slováčková? René Slováčková je v sekci Herectví

Kategorie herectví, herečka na scéně, rené Slováčková, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka René Slováčková kupříkladu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost René Slováčková i v jiné kategorii než je herectví.