Kdo je to?
Kdo byla Jiřina Jirásková? Životopis Jiřina Jirásková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo byla Jiřina Jirásková?

Kdo byla Jiřina Jirásková? Životopis, informace, biografie, herectví

Jiřina Jirásková byla známá divadelní i filmová herečka, dlouholetá členka souboru Divadla na Vinohradech, kde později působila i jako ředitelka. Jejím partnerem byl režisér Zdeněk Podskalský. Byla Absolventkou DAMU, svou kariéru začala v Hradci Králové.
Jiřina Jirásková hrála nejčastěji komediální postavy, po nějakou dobu nesměla z politických důvodů vystupovat. Odehrála přes 140 rolí.Kdo byla Jiřina Jirásková? Životopis Jiřina Jirásková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Jiřina Jirásková

Národnost: česká
Datum narození: 17. února 1931
Místo narození: Praha
Datum úmrtí: 7. ledna 2013

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jiřina Jirásková s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Víte co je Daňové přiznání? Vzpomněli byste si co označuje výraz Perzekuce? Rozumíte pojmu UPS? Znáte termín Defragmentace?

Klíčová slova: datum narození, kdo je Jiřina Jirásková?, národnost, herectví, zajímavosti, wikipedie, nežijící, vysvětlení, osobnosti, lexikon, wiki, Kdy zemřela Jiřina Jirásková, kdy se narodila Jiřina Jirásková?, kdo to je, místo narození, informace

Pojem Jiřina Jirásková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat pojem Jiřina Jirásková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Jiřina Jirásková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Jiřina Jirásková ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Jiřina Jirásková ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Jiřina Jirásková na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiřina Jirásková například ve fulltextu Yahoo.com, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Životopis, kdo je Jiřina Jirásková? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo byla Jiřina Jirásková? Kdy se narodila Jiřina Jirásková? Kde se narodila Jiřina Jirásková? Kdy zemřela Jiřina Jirásková? Jiřina Jirásková se nachází v kategorii Herectví

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Jiřina Jirásková dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiřina Jirásková i v jiné kategorii než je herectví.