Kdo je to?
Kdo je Martin Hlaváček? Životopis Martin Hlaváček, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Martin Hlaváček

Kdo je Martin Hlaváček? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Martin Hlaváček je politik, manažer a ekonom. Je absolventem České zemědělské univerzity, kde získal titul Ing., později studoval i ve Španělsku. Po studiích se věnoval diplomacii, pracoval na ambasádě v Řecku, pak na Stálém zastoupení ČR při Evropské unii.Zde měl na starosti zemědělství a životní prostředí.
V roce 2012 se Martin Hlaváček stal náměstkem ministra zemědělství, v roce 2019 jako nestraník za hnutí Ano 2011 poslancem Evropského parlamentu.Kdo je Martin Hlaváček? Životopis Martin Hlaváček, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní data o osobě Martin Hlaváček

Národnost: česká
Datum narození: 14. ledna 1980

Sdílejte tuto stránku s osobností Martin Hlaváček se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Fyziologický roztok? Vzpomenete si na definici slova Prekluze? Znáte pojem Lepenice? Vzpomněli byste si na význam slova Říkadlo?

Klíčová slova: Martin Hlaváček, Martin Hlaváček, kdy se narodil Martin Hlaváček?, politici, wiki, osobnosti, biografie, informace, kdo je Martin Hlaváček?, wikipedie, život, politici, lexikon, datum narození, vysvětlení, osobnost

Pojem Martin Hlaváček je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat termín Martin Hlaváček ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Martin Hlaváček ve vyhledávači Yahoo

Najít heslo Martin Hlaváček v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Martin Hlaváček ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Martin Hlaváček ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Hlaváček například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Martin Hlaváček?

Nyní již víte Kdo je to Martin Hlaváček? Kdy se narodil Martin Hlaváček? Martin Hlaváček je v kategorii Politici

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Martin Hlaváček třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Hlaváček i v jiné kategorii než je politici.