Kdo je to?
Kdo je Martin Hlaváček? Životopis Martin Hlaváček, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Martin Hlaváček?

Kdo je Martin Hlaváček? Životopis, informace, biografie, politici

Martin Hlaváček je politik, manažer a ekonom. Je absolventem České zemědělské univerzity, kde získal titul Ing., později studoval i ve Španělsku. Po studiích se věnoval diplomacii, pracoval na ambasádě v Řecku, pak na Stálém zastoupení ČR při Evropské unii.Zde měl na starosti zemědělství a životní prostředí.
V roce 2012 se Martin Hlaváček stal náměstkem ministra zemědělství, v roce 2019 jako nestraník za hnutí Ano 2011 poslancem Evropského parlamentu.Kdo je Martin Hlaváček? Životopis Martin Hlaváček, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní data o osobě Martin Hlaváček

Národnost: česká
Datum narození: 14. ledna 1980

Sdílejte tuto stránku s osobností Martin Hlaváček s kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Dilatace? Znáte pojem Lymfodrenáž? Znáte pojem Keylogger? Vzpomenete si na definici slova Lupénková pila?

Klíčová slova: vysvětlení, wiki, kdo je Martin Hlaváček?, národnost, datum narození, Martin Hlaváček, zajímavosti, biografie, kdy se narodil Martin Hlaváček?, lexikon, popis, osobnosti, politici, osobnost, Martin Hlaváček, wikipedie

Pojem Martin Hlaváček je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat heslo Martin Hlaváček ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Martin Hlaváček ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Martin Hlaváček ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Martin Hlaváček na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Hlaváček například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Martin Hlaváček?

Nyní již víte Kdo je to Martin Hlaváček? Kdy se narodil Martin Hlaváček? Martin Hlaváček je v sekci Politici

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Martin Hlaváček kupř. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Hlaváček i v jiné kategorii než je politici.