Kdo je to?
Kdo je to Martin Hlaváček? Životopis Martin Hlaváček, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Martin Hlaváček?

Kdo je to Martin Hlaváček? Stručný životopis

Martin Hlaváček je politik, manažer a ekonom. Je absolventem České zemědělské univerzity, kde získal titul Ing., později studoval i ve Španělsku. Po studiích se věnoval diplomacii, pracoval na ambasádě v Řecku, pak na Stálém zastoupení ČR při Evropské unii.Zde měl na starosti zemědělství a životní prostředí.
V roce 2012 se Martin Hlaváček stal náměstkem ministra zemědělství, v roce 2019 jako nestraník za hnutí Ano 2011 poslancem Evropského parlamentu.Kdo je to Martin Hlaváček? Životopis Martin Hlaváček, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Martin Hlaváček

Národnost: česká
Datum narození: 14. ledna 1980

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Martin Hlaváček s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Dilatace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Stripovač? Znáte pojem IBAN? Víte co je Ask toolbar?

Klíčová slova: vysvětlení, význam slova, původ slova, heslo, kdo je Martin Hlaváček?, pojem, co je to Martin Hlaváček?, wiki, synonymum, co znamená, popis, definice, popis, formulace, termín, slovo

Pojem Martin Hlaváček je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat frázi Martin Hlaváček ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Martin Hlaváček na Youtube

Vyhledat slovo Martin Hlaváček ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Martin Hlaváček v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Hlaváček například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Martin Hlaváček?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Martin Hlaváček? Kdo to byl Martin Hlaváček? Kdy se narodil Martin Hlaváček? Martin Hlaváček patří do sekce politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Martin Hlaváček například v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Hlaváček i v jiné kategorii než je politici.