Kdo je to?
Kdo je to Martin Hlaváček? Životopis Martin Hlaváček, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Martin Hlaváček?

Kdo je to Martin Hlaváček? Stručný životopis

Martin Hlaváček je politik, manažer a ekonom. Je absolventem České zemědělské univerzity, kde získal titul Ing., později studoval i ve Španělsku. Po studiích se věnoval diplomacii, pracoval na ambasádě v Řecku, pak na Stálém zastoupení ČR při Evropské unii.Zde měl na starosti zemědělství a životní prostředí.
V roce 2012 se Martin Hlaváček stal náměstkem ministra zemědělství, v roce 2019 jako nestraník za hnutí Ano 2011 poslancem Evropského parlamentu.Kdo je to Martin Hlaváček? Životopis Martin Hlaváček, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Martin Hlaváček

Národnost: česká
Datum narození: 14. ledna 1980

Popis osobnosti Martin Hlaváček můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Hybridní televize? Vzpomněli byste si na význam slova FMCG? Znáte pojem Langoš? Znáte definici termínu Lumbálka?

Klíčová slova: informace, synonymum, přesný význam, heslo, pojem, odborný výraz, co je to Martin Hlaváček?, vysvětlení, definice, termín, význam, Martin Hlaváček, lexikon, přesný výraz, wiki, význam slova

Pojem Martin Hlaváček je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Martin Hlaváček zkuste tyto odkazy

Vyhledat pojem Martin Hlaváček ve Wikislovníku

Najít slovo Martin Hlaváček na Google.cz

Hledat pojem Martin Hlaváček ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Martin Hlaváček ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Hlaváček například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je Martin Hlaváček? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Martin Hlaváček? Kdo to byl Martin Hlaváček? Kdy se narodil Martin Hlaváček? Martin Hlaváček se nachází v kategorii politici. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Martin Hlaváček dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Hlaváček i v jiné kategorii než je politici.