Kdo je to?
Kdo je Dušan Kunovský? Životopis Dušan Kunovský, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Dušan Kunovský?

Kdo je Dušan Kunovský? Životopis, informace, biografie, podnikání

Dušan Kunovský je český podnikatel a developer. Jedná se o jednoho z nejbohatších Čechů.
Je vystudovaný právník.
V roce 1994 založil developerskou společnost Central Group (později akciová společnost Central Group, a. s.). Společnost se soustředí na developerské projekty především v Praze. Hned po svém vzniku se začala rychle rozrůstat a v roce 2022 dále rostla. Dušan Kunovský zůstával po celou dobu fungování Central Group většinovým vlastníkem, po většinu času dokonce jediným vlastníkem.
Podle žebříčku nejbohatších Čechů vytvářeného časopisem Forbes, byl v roce 2021 Dušan Kunovský 11. nejbohatším Čechem s jměním dosahujícím hodnoty více než 25 miliard Kč. Společnost Central Group a. s. měla v té době před sebou projekty rezidenční výstavby více než 30 000 bytů v Praze.
Je vášnivým cestovatelem. Pozornost také vzbudilo, když se stal spolujezdcem na Ralley Dakar.Kdo je Dušan Kunovský? Životopis Dušan Kunovský, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní data o osobě Dušan Kunovský

Národnost: česká

Sdílejte tuto stránku s osobností Dušan Kunovský s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Světadíl? Znáte pojem Šungit? Víte co je Atletika? Vzpomenete si na definici slova Preambule?

Klíčová slova: popis, biografie, Dušan Kunovský, lexikon, život, osobnost, podnikání, wiki, kdo je Dušan Kunovský?, informace, podnikání, národnost, zajímavosti, Dušan Kunovský, vysvětlení, osobnosti

Pojem Dušan Kunovský je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat termín Dušan Kunovský ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít Dušan Kunovský na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dušan Kunovský ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Dušan Kunovský na Youtube

Hledat pojem Dušan Kunovský ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Dušan Kunovský například ve Wikipedii, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Dušan Kunovský

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Dušan Kunovský? Dušan Kunovský patří do sekce Podnikání

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Dušan Kunovský dejme tomu např. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dušan Kunovský i v jiné kategorii než je podnikání.