Kdo je to?
Kdo je Dušan Kunovský? Životopis Dušan Kunovský, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Dušan Kunovský?

Kdo je Dušan Kunovský? Životopis, informace, biografie, podnikání

Dušan Kunovský je český podnikatel a developer. Jedná se o jednoho z nejbohatších Čechů.
Je vystudovaný právník.
V roce 1994 založil developerskou společnost Central Group (později akciová společnost Central Group, a. s.). Společnost se soustředí na developerské projekty především v Praze. Hned po svém vzniku se začala rychle rozrůstat a v roce 2022 dále rostla. Dušan Kunovský zůstával po celou dobu fungování Central Group většinovým vlastníkem, po většinu času dokonce jediným vlastníkem.
Podle žebříčku nejbohatších Čechů vytvářeného časopisem Forbes, byl v roce 2021 Dušan Kunovský 11. nejbohatším Čechem s jměním dosahujícím hodnoty více než 25 miliard Kč. Společnost Central Group a. s. měla v té době před sebou projekty rezidenční výstavby více než 30 000 bytů v Praze.
Je vášnivým cestovatelem. Pozornost také vzbudilo, když se stal spolujezdcem na Ralley Dakar.Kdo je Dušan Kunovský? Životopis Dušan Kunovský, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní data o osobě Dušan Kunovský

Národnost: česká

Sdílejte tuto stránku s osobností Dušan Kunovský s partnery, kolegy a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Čest? Vzpomněli byste si co označuje výraz Impedance? Víte co je Eradikace? Znáte termín Grog?

Klíčová slova: podnikání, Dušan Kunovský, wiki, osobnost, wikipedie, zajímavosti, Dušan Kunovský, život, lexikon, informace, národnost, vysvětlení, biografie, popis, kdo je Dušan Kunovský?, podnikání

Pojem Dušan Kunovský je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Dušan Kunovský hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit najít výraz Dušan Kunovský v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít pojem Dušan Kunovský ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dušan Kunovský ve Wikimedia Commons

Najít pojem Dušan Kunovský ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Dušan Kunovský ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Dušan Kunovský například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Životopis, kdo je Dušan Kunovský? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Dušan Kunovský? Dušan Kunovský patří do kategorie Podnikání

Sepsáno redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka Dušan Kunovský třeba v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dušan Kunovský i v jiné kategorii než je podnikání.