Kdo je to?
Kdo je Dušan Kunovský? Životopis Dušan Kunovský, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Dušan Kunovský

Kdo je Dušan Kunovský? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, podnikání

Dušan Kunovský je český podnikatel a developer. Jedná se o jednoho z nejbohatších Čechů.
Je vystudovaný právník.
V roce 1994 založil developerskou společnost Central Group (později akciová společnost Central Group, a. s.). Společnost se soustředí na developerské projekty především v Praze. Hned po svém vzniku se začala rychle rozrůstat a v roce 2022 dále rostla. Dušan Kunovský zůstával po celou dobu fungování Central Group většinovým vlastníkem, po většinu času dokonce jediným vlastníkem.
Podle žebříčku nejbohatších Čechů vytvářeného časopisem Forbes, byl v roce 2021 Dušan Kunovský 11. nejbohatším Čechem s jměním dosahujícím hodnoty více než 25 miliard Kč. Společnost Central Group a. s. měla v té době před sebou projekty rezidenční výstavby více než 30 000 bytů v Praze.
Je vášnivým cestovatelem. Pozornost také vzbudilo, když se stal spolujezdcem na Ralley Dakar.Kdo je Dušan Kunovský? Životopis Dušan Kunovský, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní informace o osobě Dušan Kunovský

Národnost: česká

Líbí se stručný životopis s osobou Dušan Kunovský? Pak se podělte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Pomluva? Vzpomněli byste si na význam slova LTV? Víte co je Purismus? Znáte definici termínu Engelova křivka?

Klíčová slova: biografie, wiki, podnikání, popis, Dušan Kunovský, Dušan Kunovský, wikipedie, národnost, kdo je Dušan Kunovský?, život, zajímavosti, životopis, lexikon, osobnosti, podnikání, vysvětlení

Pojem Dušan Kunovský je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Dušan Kunovský v dalších zdrojích

Zkusit najít pojem Dušan Kunovský ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Dušan Kunovský na Youtube

Zkusit najít výraz Dušan Kunovský ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Dušan Kunovský ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Dušan Kunovský ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Dušan Kunovský například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Dušan Kunovský

Právě nyní již víte Kdo je to Dušan Kunovský? Dušan Kunovský je v kategorii Podnikání

Kategorie podnikání, podnikatelka v autě, dušan Kunovský, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. Přesto se však může stát, že zde objevíte chybu nebo překlep. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Doporučujeme taktéž hledat informace osobnost, osobu, člověka Dušan Kunovský dejme tomu např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dušan Kunovský i v jiné kategorii než je podnikání.