Kdo je to?
Kdo je to Veřejný činitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Veřejný činitel? Lidé, státní správa

Kdo je to Veřejný činitel?

Jaký je význam slova Veřejný činitel? Co to znamená?

Veřejný činitel (dnes se používá v zákonech pojem úřední osoba) je označení pro lidi pracující v určitých kategoriích profesí (soudci, státní zástupci, poslanci, senátoři, exekutoři, notáři, příslušníci ozbrojených sil, policie atd.) Tyto osoby mají zvláštní zodpovědnost a zneužití jejich pravomocí je stíháno podle zákona. Veřejným činitelům poskytují zákony jistý stupeň ochrany.Kdo je to Veřejný činitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Veřejný činitel? Lidé, státní správa

Definici slova Veřejný činitel můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Kondenzátor? Znáte definici termínu Stout? Vzpomenete si na definici slova Obecné ohrožení? Pamatujete si definici pojmu Tahák?

Klíčová slova: wiki, formulace, termín, Veřejný činitel, význam, heslo, význam slova, přesný výraz, přesný výraz, původ slova, význam pojmu, wikipedie, lexikon, co znamená, přesný význam, slovo

Pojem Veřejný činitel je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít výraz Veřejný činitel ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Veřejný činitel ve Wikimedia Commons

Najít pojem Veřejný činitel ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Veřejný činitel na Youtube

Hledat frázi Veřejný činitel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Veřejný činitel například ve fulltextu Yahoo.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Veřejný činitel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Veřejný činitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Veřejný činitel? Definice pojmu Veřejný činitel patří do sekce Státní správa

Sepsáno redaktory Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než státní správa).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.