Kdo je to?
Kdo je to, byl Veřejný činitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Veřejný činitel? Lidé, státní správa

Kdo je to Veřejný činitel?

Co znamená a jaký je význam slova Veřejný činitel?

Veřejný činitel (dnes se používá v zákonech pojem úřední osoba) je označení pro lidi pracující v určitých kategoriích profesí (soudci, státní zástupci, poslanci, senátoři, exekutoři, notáři, příslušníci ozbrojených sil, policie atd.) Tyto osoby mají zvláštní zodpovědnost a zneužití jejich pravomocí je stíháno podle zákona. Veřejným činitelům poskytují zákony jistý stupeň ochrany.Kdo je to, byl Veřejný činitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Veřejný činitel? Lidé, státní správa

Tento text (Veřejný činitel) můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Pučálka? Víte co je Podmiňovací způsob? Vzpomenete si na definici slova Ájurvédská masáž? Vzpomněli byste si co označuje výraz Borelióza?

Klíčová slova: Veřejný činitel, popis, kdo to je, kdo je Veřejný činitel?, wiki, vysvětlení, co je to Veřejný činitel?, původ slova, odborný výraz, definice, informace, státní správa, lexikon, heslo, pojem, termín

Pojem Veřejný činitel je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat termín Veřejný činitel na Google.cz

Najít pojem Veřejný činitel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Veřejný činitel ve Wikislovníku

Hledat slovo Veřejný činitel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Veřejný činitel například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Veřejný činitel

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Veřejný činitel? Kdo to byl Veřejný činitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Veřejný činitel? Definice pojmu Veřejný činitel je v kategorii státní správa. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též najít pojem, termín, výraz, heslo kupř. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než státní správa.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.