Kdo je to?
Kdo je to, byl Veřejný činitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Veřejný činitel? Lidé, státní správa

Kdo je to Veřejný činitel?

Co znamená a jaký je význam slova Veřejný činitel?

Veřejný činitel (dnes se používá v zákonech pojem úřední osoba) je označení pro lidi pracující v určitých kategoriích profesí (soudci, státní zástupci, poslanci, senátoři, exekutoři, notáři, příslušníci ozbrojených sil, policie atd.) Tyto osoby mají zvláštní zodpovědnost a zneužití jejich pravomocí je stíháno podle zákona. Veřejným činitelům poskytují zákony jistý stupeň ochrany.Kdo je to, byl Veřejný činitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Veřejný činitel? Lidé, státní správa

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Veřejný činitel? s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Kondenzátor? Vzpomněli byste si co znamená slovo Orgonit? Vzpomenete si na definici slova Obecné ohrožení? Víte co je Hrubá chyba?

Klíčová slova: termín, popis, wiki, pojem, kdo je Veřejný činitel?, slovo, formulace, Veřejný činitel, popis, co znamená, význam pojmu, etymologie, synonymum, kdo to je, informace, přesný výraz

Pojem Veřejný činitel je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat slovo Veřejný činitel ve Wikipedii

Zkusit najít Veřejný činitel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Veřejný činitel ve Wikislovníku

Hledat pojem Veřejný činitel ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Veřejný činitel například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Veřejný činitel

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Veřejný činitel? Kdo to byl Veřejný činitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Veřejný činitel? Definice pojmu Veřejný činitel je v kategorii státní správa. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Veřejný činitel i jinde než v sekci než v státní správa.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.