Kdo je to?
Kdo je to, byl Veřejný činitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Veřejný činitel? Lidé, státní správa

Kdo je to Veřejný činitel?

Co znamená a jaký je význam slova Veřejný činitel?

Veřejný činitel (dnes se používá v zákonech pojem úřední osoba) je označení pro lidi pracující v určitých kategoriích profesí (soudci, státní zástupci, poslanci, senátoři, exekutoři, notáři, příslušníci ozbrojených sil, policie atd.) Tyto osoby mají zvláštní zodpovědnost a zneužití jejich pravomocí je stíháno podle zákona. Veřejným činitelům poskytují zákony jistý stupeň ochrany.Kdo je to, byl Veřejný činitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Veřejný činitel? Lidé, státní správa

Tento text (Veřejný činitel) můžete sdílet se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Pučálka? Víte co je Halucinace? Vzpomenete si na definici slova Široká koalice? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kombinované studium?

Klíčová slova: přesný výraz, termín, lexikon, kdo to je, wiki, pojem, význam pojmu, odborný výraz, státní správa, informace, přesný význam, význam, formulace, význam slova, Veřejný činitel, definice

Pojem Veřejný činitel je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít slovo Veřejný činitel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Veřejný činitel ve Wikipedii

Zkusit najít Veřejný činitel ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Veřejný činitel ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Veřejný činitel například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Veřejný činitel, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Veřejný činitel? Kdo to byl Veřejný činitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Veřejný činitel? Definice pojmu Veřejný činitel je v kategorii státní správa. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v státní správa.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.