Kdo je to?
Kdo je to Veřejný činitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Veřejný činitel? Lidé, státní správa

Kdo je to Veřejný činitel?

Jaký je význam slova Veřejný činitel? Co to znamená?

Veřejný činitel (dnes se používá v zákonech pojem úřední osoba) je označení pro lidi pracující v určitých kategoriích profesí (soudci, státní zástupci, poslanci, senátoři, exekutoři, notáři, příslušníci ozbrojených sil, policie atd.) Tyto osoby mají zvláštní zodpovědnost a zneužití jejich pravomocí je stíháno podle zákona. Veřejným činitelům poskytují zákony jistý stupeň ochrany.Kdo je to Veřejný činitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Veřejný činitel? Lidé, státní správa

Sdílejte uvedený text s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Kondenzátor? Vzpomněli byste si na význam slova Microsoft Access? Vzpomenete si na definici slova Obecné ohrožení? Znáte definici termínu Třecí síla?

Klíčová slova: vysvětlení, informace, etymologie, pojem, význam, státní správa, popis, definice, státní správa, heslo, význam slova, původ slova, význam pojmu, přesný výraz, lexikon, slovo

Pojem Veřejný činitel je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat pojem Veřejný činitel na Google obrázcích

Zkusit najít výraz Veřejný činitel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Veřejný činitel ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Veřejný činitel ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Veřejný činitel ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Veřejný činitel například ve Wikipedii, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Veřejný činitel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Veřejný činitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Veřejný činitel? Definice pojmu Veřejný činitel je v kategorii Státní správa

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Vyzkoušejte nalézt informace pojem, text, definici, dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než státní správa.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.