Kdo je to?
Kdo je to, byl Veřejný činitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Veřejný činitel? Lidé, státní správa

Kdo je to Veřejný činitel?

Co znamená a jaký je význam slova Veřejný činitel?

Veřejný činitel (dnes se používá v zákonech pojem úřední osoba) je označení pro lidi pracující v určitých kategoriích profesí (soudci, státní zástupci, poslanci, senátoři, exekutoři, notáři, příslušníci ozbrojených sil, policie atd.) Tyto osoby mají zvláštní zodpovědnost a zneužití jejich pravomocí je stíháno podle zákona. Veřejným činitelům poskytují zákony jistý stupeň ochrany.Kdo je to, byl Veřejný činitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Veřejný činitel? Lidé, státní správa

Líbí se vám definice kdo je to Veřejný činitel? Pak se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Pučálka? Vzpomenete si na definici slova Tinder? Vzpomenete si na definici slova Ájurvédská masáž? Vzpomněli byste si na význam slova Mikroklima?

Klíčová slova: formulace, co znamená, odborný výraz, informace, termín, popis, heslo, slovo, popis, význam, synonymum, přesný význam, vysvětlení, kdo to je, wiki, přesný výraz

Pojem Veřejný činitel je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít termín Veřejný činitel ve Wikislovníku

Vyhledat termín Veřejný činitel v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Veřejný činitel na Youtube

Zkusit najít Veřejný činitel ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Veřejný činitel například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Veřejný činitel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Veřejný činitel? Kdo to byl Veřejný činitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Veřejný činitel? Definice pojmu Veřejný činitel je v sekci státní správa. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci státní správa.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.