Kdo je to?
Kdo je to Veřejný činitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Veřejný činitel? Lidé, státní správa

Kdo je to Veřejný činitel?

Co znamená a jaký je význam slova Veřejný činitel?

Veřejný činitel (dnes se používá v zákonech pojem úřední osoba) je označení pro lidi pracující v určitých kategoriích profesí (soudci, státní zástupci, poslanci, senátoři, exekutoři, notáři, příslušníci ozbrojených sil, policie atd.) Tyto osoby mají zvláštní zodpovědnost a zneužití jejich pravomocí je stíháno podle zákona. Veřejným činitelům poskytují zákony jistý stupeň ochrany.Kdo je to Veřejný činitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Veřejný činitel? Lidé, státní správa

Zaujalo vás slovo, termín Veřejný činitel? Potom se podělte s dalšími lidmi na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín MRSA? Pamatujete si definici pojmu Kondolence? Vzpomenete si na definici slova Mikropůjčka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Prequel?

Klíčová slova: lexikon, původ slova, informace, pojem, význam slova, odborný výraz, státní správa, definice, synonymum, přesný význam, přesný výraz, co znamená, význam, termín, etymologie, Veřejný činitel

Pojem Veřejný činitel je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Veřejný činitel v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Veřejný činitel ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Veřejný činitel ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít termín Veřejný činitel ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Veřejný činitel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Veřejný činitel ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Veřejný činitel například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Veřejný činitel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Veřejný činitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Veřejný činitel? Definice pojmu Veřejný činitel se nachází v kategorii Státní správa

Sepsáno redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Doporučujeme taktéž hledat informace pojem, slovo, termín, výrazdejme tomu ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Státní správa.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.