Kdo je to?
Kdo je to, byl Veřejný činitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Veřejný činitel? Lidé, státní správa

Kdo je to Veřejný činitel?

Co znamená a jaký je význam slova Veřejný činitel?

Veřejný činitel (dnes se používá v zákonech pojem úřední osoba) je označení pro lidi pracující v určitých kategoriích profesí (soudci, státní zástupci, poslanci, senátoři, exekutoři, notáři, příslušníci ozbrojených sil, policie atd.) Tyto osoby mají zvláštní zodpovědnost a zneužití jejich pravomocí je stíháno podle zákona. Veřejným činitelům poskytují zákony jistý stupeň ochrany.



Kdo je to, byl Veřejný činitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Veřejný činitel? Lidé, státní správa

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Veřejný činitel s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Pučálka? Vzpomenete si na definici slova Krokvice? Vzpomenete si na definici slova Široká koalice? Vzpomněli byste si na význam slova Těžiště?

Klíčová slova: přesný význam, význam, odborný výraz, státní správa, vysvětlení, wiki, termín, definice, etymologie, heslo, co je to Veřejný činitel?, Veřejný činitel, kdo to je, informace, přesný výraz, význam slova

Pojem Veřejný činitel je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat videa s názvem Veřejný činitel na Youtube

Vyhledat výraz Veřejný činitel na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Veřejný činitel ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Veřejný činitel ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Veřejný činitel například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Veřejný činitel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Veřejný činitel? Kdo to byl Veřejný činitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Veřejný činitel? Definice pojmu Veřejný činitel se nachází v kategorii státní správa. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Veřejný činitel i v jiné sekci než v státní správa.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.