Kdo je to?
Kdo je to Pipina? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pipina? Lidé, hanlivé

Pipina

Co znamená a jaký je význam slova Pipina?

Pipina je pojmenování pro ženu nebo dívku, která je pomalejšího myšlení, nemá hlubší zájmy, často se přihlouple chichotá a chová se poněkud potrhle. Říká se jí také pipka.
Slovo pipina v tomto smyslu je odvozeno od slepice, pro podobnost v projevu a chování. Často se takto označují mladé dívky. Toto označení bývá použito také pro vulgární pojmenování ženských pohlavních orgánů.


Kdo je to Pipina? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pipina? Lidé, hanlivé

Tento text (Pipina) můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Outdoor? Znáte definici termínu Chromatická aberace? Znáte termín Defenestrace? Pamatujete si definici pojmu Sociální bydlení?

Klíčová slova: formulace, Pipina, hanlivé, wikipedie, přesný význam, lexikon, slovo, přesný výraz, heslo, původ slova, etymologie, popis, termín, informace, odborný výraz, definice

Pojem Pipina je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Pipina doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít heslo Pipina ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Pipina ve vyhledávači Yahoo

Najít heslo Pipina ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Pipina ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Pipina ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pipina například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v metavyhledávači Info.com nebo v Lingea slovnících.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pipina

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo je to Pipina? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pipina? Definice pojmu Pipina patří do kategorie Hanlivé

Kategorie hanlivé, trestanec, pipina, ilustrační obrázek

Text vytvořen pro server Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Hanlivé.