Kdo je to?
Kdo je to, byl Pipina? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pipina? Lidé, hanlivé

Kdo je to Pipina?

Co znamená a jaký je význam slova Pipina?

Pipina je pojmenování pro ženu nebo dívku, která je pomalejšího myšlení, nemá hlubší zájmy, často se přihlouple chichotá a chová se poněkud potrhle. Říká se jí také pipka.
Slovo pipina v tomto smyslu je odvozeno od slepice, pro podobnost v projevu a chování. Často se takto označují mladé dívky. Toto označení bývá použito také pro vulgární pojmenování ženských pohlavních orgánů.Kdo je to, byl Pipina? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pipina? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Pipina se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu UNICEF? Pamatujete si definici pojmu Rýže Basmati? Znáte termín Žalm? Vzpomněli byste si co znamená slovo Relikviář?

Klíčová slova: wiki, původ slova, hanlivé, přesný výraz, význam pojmu, informace, co je to Pipina?, slovo, popis, kdo to je, kdo je Pipina?, termín, lexikon, přesný význam, synonymum, heslo

Pojem Pipina je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Pipina

Hledat pojem Pipina ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Pipina ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Pipina v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Pipina ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Pipina například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Pipina, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Pipina? Kdo to byl Pipina? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pipina? Definice pojmu Pipina je v kategorii hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Pipina i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.