Kdo je to?
Kdo je to Přicmrndávač? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Přicmrndávač? Lidé, hanlivé

Přicmrndávač

Co znamená a jaký je význam slova Přicmrndávač?

Přicmrndávač je hanlivé označení pro člověka, který dělá podřadnou profesi nebo nedůležitou práci. Je tam „jen do počtu“. Aby se něco dělo, aby se zaplnilo dané místo. Často to vidíme u dělnických profesí, na stavbách, kdy je kolem spoustu neodborníků, neumí řemeslo, tak se jen dívají, podají nářadí, zamíchají, vykopou, převezou. Původ slova najdeme ve slovese přicmrndovat, k němuž se přidá přípona -ávač, a vznikne podstatné jméno rodu mužského přicmrndávač. Synonyma pro slovo „přicmrndávač“ jsou sluha, slouha, pomocník, podržtaška, čurdař, pičmudrát, pičmunda, pomocníček, poskok, fámulus, posluha, pohůnek, nohsled, služebník, přitakávač, přisluhovač, lokaj, čičmunda, podřízený, panák, pacholek, čeledín.


Kdo je to Přicmrndávač? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Přicmrndávač? Lidé, hanlivé

Sdílejte tento text s heslem Přicmrndávač s jinými lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Sloučenina? Víte co je Tuhost? Znáte definici termínu Ekvitermní regulace? Vzpomněli byste si co označuje výraz AutoCAD?

Klíčová slova: přesný výraz, heslo, synonymum, Přicmrndávač, vysvětlení, hanlivé, hanlivé, význam slova, co znamená, etymologie, informace, formulace, lexikon, slovo, význam pojmu, popis

Pojem Přicmrndávač je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít slovo Přicmrndávač na Google.cz

Hledat slovo Přicmrndávač ve Wikislovníku

Najít termín Přicmrndávač ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Přicmrndávač na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Přicmrndávač ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Přicmrndávač například v metavyhledávači Info.com, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Přicmrndávač? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Právě nyní již víte Kdo je to Přicmrndávač? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Přicmrndávač? Definice pojmu Přicmrndávač patří do kategorie Hanlivé

Kategorie hanlivé, trestanec mříže, přicmrndávač, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Můžete také vyzkoušet hledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Radíme vám proto hledat slovo Přicmrndávač i v jiné části webu než je kategorie hanlivé.