Kdo je to?
Kdo je to Jiří Šmejc? Životopis Jiří Šmejc, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Jiří Šmejc?

Kdo je to Jiří Šmejc? Stručný životopis

Jiří Šmejc patří podle časopisu Forbes s majetkem ve výši 11,7 miliardy korun do desítky nejbohatších Čechů. Spolupracuje s nejbohatším Čechem Petrem Kellnerem. Podnikatel Jiří Šmejc je bývalým vlastníkem společnosti Nova, který působil i v PPF ( od roku 2004) a stal se také jejím akcionářem, později prodal část podílu v PPF a stal se vlastníkem podílů ve společnostech Home Credit a Air Bank.
Je také vlastníkem hotelového komplexu pro luxusní klientelu na jednom z maledivských ostrovů, zde má 5 rezidencí a 43 soukromých vil s bazény.Kdo je to Jiří Šmejc? Životopis Jiří Šmejc, lidé, osobnosti z podnikání

Základní údaje o osobě Jiří Šmejc

Národnost: česká
Datum narození: 1972
Místo narození: Karlovy Vary

Zaujala vás biografie osobnosti Jiří Šmejc? Potom se podělte s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Vrubopis? Pamatujete si definici pojmu Repasovaný? Znáte pojem Chlamydie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Exkláva?

Klíčová slova: Jiří Šmejc, kdo to je, pojem, heslo, etymologie, přesný význam, synonymum, význam slova, wiki, kdo je Jiří Šmejc?, přesný výraz, slovo, podnikání, popis, co znamená, termín

Pojem Jiří Šmejc je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Jiří Šmejc doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat videa s názvem Jiří Šmejc na Youtube

Hledat heslo Jiří Šmejc ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Jiří Šmejc ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Jiří Šmejc ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Šmejc například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Jiří Šmejc?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jiří Šmejc? Kdo to byl Jiří Šmejc? Kdy se narodil Jiří Šmejc? Kde se narodil Jiří Šmejc? Jiří Šmejc patří do sekce podnikání. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jiří Šmejc řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Šmejc i v jiné kategorii než je podnikání.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.