Kdo je to?
Kdo je to Jiří Šmejc? Životopis Jiří Šmejc, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Jiří Šmejc?

Kdo je to Jiří Šmejc? Stručný životopis

Jiří Šmejc patří podle časopisu Forbes s majetkem ve výši 11,7 miliardy korun do desítky nejbohatších Čechů. Spolupracuje s nejbohatším Čechem Petrem Kellnerem. Podnikatel Jiří Šmejc je bývalým vlastníkem společnosti Nova, který působil i v PPF ( od roku 2004) a stal se také jejím akcionářem, později prodal část podílu v PPF a stal se vlastníkem podílů ve společnostech Home Credit a Air Bank.
Je také vlastníkem hotelového komplexu pro luxusní klientelu na jednom z maledivských ostrovů, zde má 5 rezidencí a 43 soukromých vil s bazény.Kdo je to Jiří Šmejc? Životopis Jiří Šmejc, lidé, osobnosti z podnikání

Základní informace o osobě Jiří Šmejc

Národnost: česká
Datum narození: 1972
Místo narození: Karlovy Vary

Líbí se stručný životopis s osobou Jiří Šmejc? Pak se podělte s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Progrese? Znáte termín Červená čočka? Znáte pojem Ego? Víte, co je to Ketonová dieta?

Klíčová slova: vysvětlení, heslo, přesný výraz, kdo je Jiří Šmejc?, kdo to je, definice, pojem, popis, co znamená, slovo, odborný výraz, formulace, popis, co je to Jiří Šmejc?, synonymum, Jiří Šmejc

Pojem Jiří Šmejc je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat termín Jiří Šmejc ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Jiří Šmejc na Youtube

Najít termín Jiří Šmejc ve Wikipedii

Hledat pojem Jiří Šmejc ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Šmejc například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Jiří Šmejc?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jiří Šmejc? Kdo to byl Jiří Šmejc? Kdy se narodil Jiří Šmejc? Kde se narodil Jiří Šmejc? Jiří Šmejc je v kategorii podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Jiří Šmejc například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Šmejc i v jiné kategorii než je podnikání.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.