Kdo je to?
Kdo je Ed Sheeran? Životopis Ed Sheeran, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Ed Sheeran?

Kdo je Ed Sheeran? Životopis, informace, biografie, hudba

Ed Sheeran je mladý zpěvák, kytarista a textař. Posluchače přitahuje stálým úsměvem, krásným zpěvem a zamilovanými texty. Jako dítě byl šikanován, vyzkoušel si i život bezdomovce a tyto zkušenosti vtělil i do svých písní. Vydal album s názvem + a další album X.
Je také autorem knihy A Visual Journey. Písně také často přezpívává a často jsou lepší, než původní originál. Hudební kritici předpovídají Edu Sheeranovi slibnou budoucnost.Kdo je Ed Sheeran? Životopis Ed Sheeran, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Ed Sheeran

Národnost: anglická
Datum narození: 17.2.1991
Místo narození: Halifax, Velká Británie

Zaujala vás biografie osobnosti Ed Sheeran? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Sektorová daň? Znáte definici termínu Touha? Vzpomenete si na definici slova Digitalizace? Pamatujete si definici pojmu Celta?

Klíčová slova: osobnost, hudba, život, narození, wiki, biografie, Ed Sheeran, kde se narodil Ed Sheeran?, popis, datum narození, hudba, Ed Sheeran, kdy se narodil Ed Sheeran?, kdo je Ed Sheeran?, osobnosti, místo narození

Pojem Ed Sheeran je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Ed Sheeran hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Ed Sheeran ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Ed Sheeran na Google.cz

Zkusit najít výraz Ed Sheeran ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít výraz Ed Sheeran ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Ed Sheeran na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Ed Sheeran například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Životopis, kdo je Ed Sheeran? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Ed Sheeran? Kdy se narodil Ed Sheeran? Kde se narodil Ed Sheeran? Ed Sheeran patří do sekce Hudba

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Ed Sheeran kupříkladu v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ed Sheeran i v jiné kategorii než je hudba.