Kdo je to?
Kdo je to Ed Sheeran? Životopis Ed Sheeran, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Ed Sheeran?

Kdo je to Ed Sheeran? Stručný životopis

Ed Sheeran je mladý zpěvák, kytarista a textař. Posluchače přitahuje stálým úsměvem, krásným zpěvem a zamilovanými texty. Jako dítě byl šikanován, vyzkoušel si i život bezdomovce a tyto zkušenosti vtělil i do svých písní. Vydal album s názvem + a další album X.
Je také autorem knihy A Visual Journey. Písně také často přezpívává a často jsou lepší, než původní originál. Hudební kritici předpovídají Edu Sheeranovi slibnou budoucnost.Kdo je to Ed Sheeran? Životopis Ed Sheeran, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Ed Sheeran

Národnost: Velká Británie
Datum narození: 17.2.1991

Sdílejte tuto stránku s osobností Ed Sheeran se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Mrtvý zub? Víte co je Sylabus? Vzpomenete si na definici slova Cephalea? Vzpomněli byste si co označuje výraz Příkazový řádek?

Klíčová slova: lexikon, hudba, etymologie, popis, kdo je Ed Sheeran?, definice, synonymum, co znamená, pojem, termín, odborný výraz, přesný výraz, heslo, význam, kdo to je, informace

Pojem Ed Sheeran je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Ed Sheeran

Hledat pojem Ed Sheeran ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Ed Sheeran ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Ed Sheeran ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Ed Sheeran na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ed Sheeran například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ed Sheeran

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ed Sheeran? Kdo to byl Ed Sheeran? Kdy se narodil Ed Sheeran? Ed Sheeran je v kategorii hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Ed Sheeran řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ed Sheeran i v jiné kategorii než je hudba.