Kdo je to?
Kdo je to Ed Sheeran? Životopis Ed Sheeran, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Ed Sheeran?

Kdo je to Ed Sheeran? Stručný životopis

Ed Sheeran je mladý zpěvák, kytarista a textař. Posluchače přitahuje stálým úsměvem, krásným zpěvem a zamilovanými texty. Jako dítě byl šikanován, vyzkoušel si i život bezdomovce a tyto zkušenosti vtělil i do svých písní. Vydal album s názvem + a další album X.
Je také autorem knihy A Visual Journey. Písně také často přezpívává a často jsou lepší, než původní originál. Hudební kritici předpovídají Edu Sheeranovi slibnou budoucnost.Kdo je to Ed Sheeran? Životopis Ed Sheeran, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Ed Sheeran

Národnost: Velká Británie
Datum narození: 17.2.1991

Tento text (Ed Sheeran) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Rekuperace? Vzpomenete si na definici slova Rotunda? Vzpomenete si na definici slova Právo šaría? Vzpomněli byste si na význam slova Omachel?

Klíčová slova: význam pojmu, co znamená, heslo, co je to Ed Sheeran?, formulace, definice, etymologie, termín, původ slova, odborný výraz, slovo, hudba, přesný výraz, kdo je Ed Sheeran?, popis, kdo to je

Pojem Ed Sheeran je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Ed Sheeran

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ed Sheeran ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Ed Sheeran ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Ed Sheeran ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Ed Sheeran ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ed Sheeran například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Ed Sheeran? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ed Sheeran? Kdo to byl Ed Sheeran? Kdy se narodil Ed Sheeran? Ed Sheeran je v sekci hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Ed Sheeran třeba na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ed Sheeran i v jiné kategorii než je hudba.