Kdo je to?
Kdo je to, byl Idealista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Idealista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Idealista?

Jaký je význam slova Idealista? Co to znamená?

Idealista je zastánce filozofického směru idealizmu. Z filozofického hlediska je idealista člověk, který vyznává přesvědčení, že odpovědí na filozofickou otázku, co bylo prvotní, zda duch nebo hmota, je duch. Přemýšlí často o věcech, které nelze nahmatat nebo vidět očima.
Idealista má také specifické vlastnosti, zabývá se tím, co ho zajímá a baví, nesleduje užitek, jaký touto činností získá, a proto je někdy považován za snílka. Je intuitivní a má vysokou emoční inteligenci. Za většinou dějů hledá ušlechtilé příčiny, nebývá příliš praktický a mívá tendenci lidem kolem sebe přisuzovat lepší vlastnosti, než skutečně mají.Kdo je to, byl Idealista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Idealista? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Idealista s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Městys? Vzpomněli byste si co znamená slovo Buňka? Rozumíte pojmu Bivak? Víte co je Napoleonský komplex?

Klíčová slova: etymologie, co znamená, význam, heslo, informace, kdo je Idealista?, původ slova, formulace, lexikon, význam pojmu, slovo, vysvětlení, termín, popis, Idealista, význam slova

Pojem Idealista je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat pojem Idealista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Idealista ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Idealista ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Idealista ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Idealista například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Idealista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Idealista? Kdo to byl Idealista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Idealista? Definice pojmu Idealista je v sekci vlastnosti. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít výraz, definici, slovo, termín třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v vlastnosti.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.