Kdo je to?
Kdo je Lewis Capaldi? Životopis Lewis Capaldi, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Lewis Capaldi

Kdo je Lewis Capaldi? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Lewis Capaldi je britský hudebník.
Capaldi je mladý talent, pocházející ze Skotska, který se hudbě věnuje od nejútlejšího věku. Veřejně vystupoval už jako dítě a zároveň s tím prezentoval svou tvorbu na internetu. K prvním úspěchům se tedy propracoval poměrně brzy.
V roce 2017 prorazil s písní Bruises, která mu přinesla první profesionální spolupráce. Následovalo vydání několika písní na desce Bloom. Opravdovou popularitu mu však přinesla následující nahrávka Breach, která obsahovala i píseň Someone You Loved. Capaldi se ocitl na vrcholu hitparád a jeho vystoupení byla očekávána fanoušky po celém světě.
V roce 2019 vydal první plnohodnotné album s názvem Divinely Uninspired to a Hellish Extent, které se okamžitě dostalo do centra pozornosti hudební veřejnosti a stalo se nejprodávanějším albem ve Velké Británii. V roce 2020 následovala pro Capaldiho cena Brit Award pro mladé umělce a též cena za píseň roku za zmiňovanou Someone You Loved.Kdo je Lewis Capaldi? Životopis Lewis Capaldi, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní informace o osobě Lewis Capaldi

Národnost: britská
Datum narození: 7. října 1996
Místo narození: Glasgow

Líbí se stručný životopis s osobou Lewis Capaldi? Pak se podělte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Foniatrie? Vzpomněli byste si na význam slova Pravice? Vzpomněli byste si co označuje výraz Evakuace? Znáte definici termínu Depilátor?

Klíčová slova: Lewis Capaldi, život, kdy se narodil Lewis Capaldi?, zajímavosti, hudba, Lewis Capaldi, lexikon, životopis, popis, wikipedie, hudba, informace, narození, vysvětlení, kdo je Lewis Capaldi?, kde se narodil Lewis Capaldi?

Pojem Lewis Capaldi je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat slovo Lewis Capaldi ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Lewis Capaldi ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Lewis Capaldi na Google obrázcích

Zkusit najít frázi Lewis Capaldi na Google.cz

Najít slovo Lewis Capaldi ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Lewis Capaldi například v metavyhledávači Info.com, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Stručná biografie, resp. životopis osoby Lewis Capaldi

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Lewis Capaldi? Kdy se narodil Lewis Capaldi? Kde se narodil Lewis Capaldi? Lewis Capaldi je v kategorii Hudba

Kategorie hudba, modré housle, lewis Capaldi, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Lewis Capaldi řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lewis Capaldi i v jiné kategorii než je hudba.