Kdo je to?
Kdo je Lewis Capaldi? Životopis Lewis Capaldi, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Lewis Capaldi?

Kdo je Lewis Capaldi? Životopis, informace, biografie, hudba

Lewis Capaldi je britský hudebník.
Capaldi je mladý talent, pocházející ze Skotska, který se hudbě věnuje od nejútlejšího věku. Veřejně vystupoval už jako dítě a zároveň s tím prezentoval svou tvorbu na internetu. K prvním úspěchům se tedy propracoval poměrně brzy.
V roce 2017 prorazil s písní Bruises, která mu přinesla první profesionální spolupráce. Následovalo vydání několika písní na desce Bloom. Opravdovou popularitu mu však přinesla následující nahrávka Breach, která obsahovala i píseň Someone You Loved. Capaldi se ocitl na vrcholu hitparád a jeho vystoupení byla očekávána fanoušky po celém světě.
V roce 2019 vydal první plnohodnotné album s názvem Divinely Uninspired to a Hellish Extent, které se okamžitě dostalo do centra pozornosti hudební veřejnosti a stalo se nejprodávanějším albem ve Velké Británii. V roce 2020 následovala pro Capaldiho cena Brit Award pro mladé umělce a též cena za píseň roku za zmiňovanou Someone You Loved.Kdo je Lewis Capaldi? Životopis Lewis Capaldi, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Lewis Capaldi

Národnost: britská
Datum narození: 7. října 1996
Místo narození: Glasgow

Sdílejte tuto stránku s osobností Lewis Capaldi s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu GIBS? Vzpomenete si na definici slova Šílenství? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pointa? Vzpomněli byste si na význam slova Spirulina?

Klíčová slova: hudba, biografie, místo narození, životopis, kdo je Lewis Capaldi?, wikipedie, osobnost, zajímavosti, narození, život, kdy se narodil Lewis Capaldi?, wiki, osobnosti, datum narození, lexikon, hudba

Pojem Lewis Capaldi je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít Lewis Capaldi ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Lewis Capaldi na Youtube

Najít slovo Lewis Capaldi ve Wikislovníku

Zkusit najít Lewis Capaldi ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Lewis Capaldi v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Lewis Capaldi například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Lewis Capaldi? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Lewis Capaldi? Kdy se narodil Lewis Capaldi? Kde se narodil Lewis Capaldi? Lewis Capaldi je v kategorii Hudba

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Lewis Capaldi dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lewis Capaldi i v jiné kategorii než je hudba.