Kdo je to?
Kdo je to Evangeline Lilly? Životopis Evangeline Lilly, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Evangeline Lilly?

Kdo je to Evangeline Lilly? Stručný životopis

Evangeline Lilly, celým jménem Nicole Evangeline Lilly, je kanadská herečka proslavená především rolí Kate ze seriálu Ztraceni. Za tuto postavu byla nominovaná na Zlatý glóbus. Absolvovala studium mezinárodních vztahů na Univerzitě Britské Kolumbie.
Evangeline Lilly si na studium vydělávala jako modelka, poté natáčela reklamy a objevila se v seriálech, později i ve filmech jako Ant – Man, Avengers Endgame a dalších.Kdo je to Evangeline Lilly? Životopis Evangeline Lilly, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Evangeline Lilly

Národnost: Kanada
Datum narození: 3. srpna 1979
Místo narození: Fort Saskatchewan

Popis osobnosti Evangeline Lilly můžete sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Elektroléčba? Pamatujete si definici pojmu Pálení čarodejnic? Víte co je Semifinále? Vzpomněli byste si co znamená slovo ESP?

Klíčová slova: Evangeline Lilly, co je to Evangeline Lilly?, synonymum, vysvětlení, přesný výraz, kdo to je, popis, wiki, co znamená, termín, pojem, význam pojmu, definice, informace, odborný výraz, etymologie

Pojem Evangeline Lilly je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít Evangeline Lilly ve Wikislovníku

Hledat frázi Evangeline Lilly ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Evangeline Lilly ve Wikimedia Commons

Najít heslo Evangeline Lilly ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Evangeline Lilly například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Životopis, kdo je Evangeline Lilly? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Evangeline Lilly? Kdo to byl Evangeline Lilly? Kdy se narodil Evangeline Lilly? Kde se narodil Evangeline Lilly? Evangeline Lilly se nachází v kategorii herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Evangeline Lilly dejme tomu ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Evangeline Lilly i v jiné kategorii než je herectví.