Kdo je to?
Kdo je to Evangeline Lilly? Životopis Evangeline Lilly, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Evangeline Lilly?

Kdo je to Evangeline Lilly? Stručný životopis

Evangeline Lilly, celým jménem Nicole Evangeline Lilly, je kanadská herečka proslavená především rolí Kate ze seriálu Ztraceni. Za tuto postavu byla nominovaná na Zlatý glóbus. Absolvovala studium mezinárodních vztahů na Univerzitě Britské Kolumbie.
Evangeline Lilly si na studium vydělávala jako modelka, poté natáčela reklamy a objevila se v seriálech, později i ve filmech jako Ant – Man, Avengers Endgame a dalších.Kdo je to Evangeline Lilly? Životopis Evangeline Lilly, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Evangeline Lilly

Národnost: Kanada
Datum narození: 3. srpna 1979
Místo narození: Fort Saskatchewan

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Evangeline Lilly sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Ergometrie? Víte co je Větný člen? Víte co je Afekt? Vzpomněli byste si co označuje výraz Zánět?

Klíčová slova: popis, co je to Evangeline Lilly?, popis, termín, přesný význam, význam slova, pojem, kdo je Evangeline Lilly?, definice, kdo to je, původ slova, formulace, vysvětlení, etymologie, heslo, herectví

Pojem Evangeline Lilly je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Evangeline Lilly lze najít v následujících zdrojích

Hledat slovo Evangeline Lilly ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Evangeline Lilly ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Evangeline Lilly ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Evangeline Lilly ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Evangeline Lilly například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Evangeline Lilly

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Evangeline Lilly? Kdo to byl Evangeline Lilly? Kdy se narodil Evangeline Lilly? Kde se narodil Evangeline Lilly? Evangeline Lilly se nachází v sekci herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Evangeline Lilly dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Evangeline Lilly i v jiné kategorii než je herectví.