Kdo je to?
Kdo je to, byl Dorian Gray? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dorian Gray? Lidé, fikce

Kdo je to Dorian Gray?

Jaký je význam slova Dorian Gray? Co to znamená?

Dorian Gray je hlavní hrdina příběhu Obraz Doriana Graye autora Oscara Wildea a název britského filmu, natočeného podle tohoto díla. Mladý krásný anglický šlechtic má vše, co by si mohl přát, ale bojí se stárnutí. Proto si přeje, aby nestárl on, ale jeho portrét – a přání se mu splní. Na obraze se objevují stopy jeho nezřízeného života, hříchů i zločinů a tvář Doriana Graye zůstává stále mladá a krásná.
Není však šťastný, má halucinace a probodne svůj proměněný ohyzdný obraz nožem – obraz se změní do původní podoby a na zemi zůstává stará a ošklivá mrtvola Doriana Graye.Kdo je to, byl Dorian Gray? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dorian Gray? Lidé, fikce

Líbí se vám definice kdo je to Dorian Gray? Pak se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Runy? Víte co je Plichta? Znáte definici termínu MMS? Vzpomněli byste si co označuje výraz Porodní plán?

Klíčová slova: popis, etymologie, vysvětlení, kdo to je, heslo, lexikon, synonymum, význam, přesný význam, informace, co je to Dorian Gray?, přesný výraz, kdo je Dorian Gray?, termín, původ slova, význam pojmu

Pojem Dorian Gray je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Dorian Gray zkuste tyto odkazy

Vyhledat výraz Dorian Gray ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Dorian Gray v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Dorian Gray ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Dorian Gray ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Dorian Gray například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Dorian Gray

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Dorian Gray? Kdo to byl Dorian Gray? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dorian Gray? Definice pojmu Dorian Gray je v kategorii fikce. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v fikce.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?