Kdo je to?
Kdo je to, byl Dorian Gray? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dorian Gray? Lidé, fikce

Kdo je to Dorian Gray?

Jaký je význam slova Dorian Gray? Co to znamená?

Dorian Gray je hlavní hrdina příběhu Obraz Doriana Graye autora Oscara Wildea a název britského filmu, natočeného podle tohoto díla. Mladý krásný anglický šlechtic má vše, co by si mohl přát, ale bojí se stárnutí. Proto si přeje, aby nestárl on, ale jeho portrét – a přání se mu splní. Na obraze se objevují stopy jeho nezřízeného života, hříchů i zločinů a tvář Doriana Graye zůstává stále mladá a krásná.
Není však šťastný, má halucinace a probodne svůj proměněný ohyzdný obraz nožem – obraz se změní do původní podoby a na zemi zůstává stará a ošklivá mrtvola Doriana Graye.Kdo je to, byl Dorian Gray? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dorian Gray? Lidé, fikce

Zaujalo vás slovo, termín Dorian Gray? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Roupy? Vzpomněli byste si co znamená slovo Arboretum? Znáte definici termínu Pixel? Víte co je Rozdvojená osobnost?

Klíčová slova: popis, význam, slovo, původ slova, přesný význam, kdo to je, etymologie, fikce, heslo, odborný výraz, wiki, přesný výraz, co je to Dorian Gray?, termín, význam slova, Dorian Gray

Pojem Dorian Gray je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít pojem Dorian Gray ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Dorian Gray ve vyhledávači Yandex

Najít termín Dorian Gray ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Dorian Gray v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Dorian Gray například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Dorian Gray? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Dorian Gray? Kdo to byl Dorian Gray? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dorian Gray? Definice pojmu Dorian Gray se nachází v kategorii fikce. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín kupříkladu v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než fikce).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?