Kdo je to?
Kdo je to Dorian Gray? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dorian Gray? Lidé, fikce

Kdo je to Dorian Gray?

Co znamená a jaký je význam slova Dorian Gray?

Dorian Gray je hlavní hrdina příběhu Obraz Doriana Graye autora Oscara Wildea a název britského filmu, natočeného podle tohoto díla. Mladý krásný anglický šlechtic má vše, co by si mohl přát, ale bojí se stárnutí. Proto si přeje, aby nestárl on, ale jeho portrét – a přání se mu splní. Na obraze se objevují stopy jeho nezřízeného života, hříchů i zločinů a tvář Doriana Graye zůstává stále mladá a krásná.
Není však šťastný, má halucinace a probodne svůj proměněný ohyzdný obraz nožem – obraz se změní do původní podoby a na zemi zůstává stará a ošklivá mrtvola Doriana Graye.Kdo je to Dorian Gray? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dorian Gray? Lidé, fikce

Líbí se vám definice kdo je to Dorian Gray? Pak se podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Dividenda? Znáte pojem Hanopis? Znáte definici termínu Gustin? Vzpomenete si na definici slova Předložka?

Klíčová slova: wikipedie, význam pojmu, původ slova, wiki, význam, co znamená, přesný výraz, pojem, informace, fikce, definice, Dorian Gray, formulace, popis, fikce, odborný výraz

Pojem Dorian Gray je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Dorian Gray hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Dorian Gray ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Dorian Gray ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat slovo Dorian Gray ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Dorian Gray na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Dorian Gray na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Dorian Gray například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Dorian Gray? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Dorian Gray? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dorian Gray? Definice pojmu Dorian Gray je v kategorii Fikce

Sepsáno redaktory Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Vyzkoušejte nalézt výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Fikce.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?