Kdo je to?
Kdo je to Dorian Gray? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dorian Gray? Lidé, fikce

Dorian Gray

Co znamená a jaký je význam slova Dorian Gray?

Dorian Gray je hlavní hrdina příběhu Obraz Doriana Graye autora Oscara Wildea a název britského filmu, natočeného podle tohoto díla. Mladý krásný anglický šlechtic má vše, co by si mohl přát, ale bojí se stárnutí. Proto si přeje, aby nestárl on, ale jeho portrét – a přání se mu splní. Na obraze se objevují stopy jeho nezřízeného života, hříchů i zločinů a tvář Doriana Graye zůstává stále mladá a krásná.
Není však šťastný, má halucinace a probodne svůj proměněný ohyzdný obraz nožem – obraz se změní do původní podoby a na zemi zůstává stará a ošklivá mrtvola Doriana Graye.Kdo je to Dorian Gray? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dorian Gray? Lidé, fikce

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Dorian Gray? se známými na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Pangamin? Vzpomněli byste si na význam slova Syndrom vyhoření? Znáte definici termínu Sokol? Znáte definici termínu Marengo?

Klíčová slova: Dorian Gray, wiki, definice, heslo, fikce, fikce, přesný výraz, význam slova, termín, význam, přesný výraz, pojem, informace, co znamená, etymologie, slovo

Pojem Dorian Gray je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Dorian Gray hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit najít Dorian Gray v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Dorian Gray na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Dorian Gray ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Dorian Gray na Youtube

Zkusit najít frázi Dorian Gray ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Dorian Gray například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Dorian Gray? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Dorian Gray? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dorian Gray? Definice pojmu Dorian Gray je v sekci Fikce

Sepsáno redaktory Superia.cz. Navzdory veškeré pečlivosti neručíme za úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Doporučujeme vyhledat informace výraz, definici, slovo, termín kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v fikce.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?