Kdo je to?
Kdo je to Dorian Gray? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dorian Gray? Lidé, fikce

Kdo je to Dorian Gray?

Co znamená a jaký je význam slova Dorian Gray?

Dorian Gray je hlavní hrdina příběhu Obraz Doriana Graye autora Oscara Wildea a název britského filmu, natočeného podle tohoto díla. Mladý krásný anglický šlechtic má vše, co by si mohl přát, ale bojí se stárnutí. Proto si přeje, aby nestárl on, ale jeho portrét – a přání se mu splní. Na obraze se objevují stopy jeho nezřízeného života, hříchů i zločinů a tvář Doriana Graye zůstává stále mladá a krásná.
Není však šťastný, má halucinace a probodne svůj proměněný ohyzdný obraz nožem – obraz se změní do původní podoby a na zemi zůstává stará a ošklivá mrtvola Doriana Graye.



Kdo je to Dorian Gray? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dorian Gray? Lidé, fikce

Budeme rádi, pokud budete definici slova Dorian Gray sdílet s přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Dividenda? Vzpomněli byste si co označuje výraz Bezpatkové písmo? Znáte definici termínu Rum? Znáte termín Zisk?

Klíčová slova: termín, odborný výraz, význam slova, lexikon, pojem, přesný výraz, etymologie, popis, slovo, wikipedie, synonymum, informace, Dorian Gray, fikce, přesný význam, definice

Pojem Dorian Gray je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat heslo Dorian Gray ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dorian Gray ve Wikimedia Commons

Hledat termín Dorian Gray v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Dorian Gray ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Dorian Gray ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Dorian Gray například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Dorian Gray

Nyní již víte Kdo je to Dorian Gray? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dorian Gray? Definice pojmu Dorian Gray patří do sekce Fikce

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Zkuste též najít informace pojem, termín, výraz, heslo například na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie fikce.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?