Kdo je to?
Kdo je Elizaveta Maximová? Životopis Elizaveta Maximová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Elizaveta Maximová

Kdo je Elizaveta Maximová? Životopis, informace, biografie, herectví

Elizaveta Maximová je mladá česká herečka ruského původu, která se narodila 16. března 1992 v ruské Kazani, od dětství však žije v Praze. V roce 2016 úspěšně ukončila studium činoherního herectví a diváci ji mohou znát z její role Karolíny Světlé v minisérii Božena.
Herecký talent se v rodině Elizavety dědí. Její rodina má v Rusku silnou hereckou tradici. I přesto (nebo možná právě proto) její rodiče příliš její snahou stát se herečkou nevítali a snažili se jí od herectví zprvu odrazovat. Místo konzervatoře tak nastoupila na anglicko-české gymnázium, sen o herectví se jí však držel, a proto později absolvovala herecké kurzy v USA, kde žije i část její rodiny.
Elizaveta již během svých let na DAMU hostovala na scéně Národního divadla a velmi brzy si získala pozornost coby herečka filmových a seriálových rolí. Již v roce 2017 tedy jen několik měsíců po ukončení studia na DAMU si zahrála ve snímku Zahradnictví: Dezertér, kde ztvárnila sovětskou delegátku.
Později si zahrála také ve filmech jako Atlantida, 2003, Dívka za zrcadlem, Stockholmský syndrom, Modelář, Přání ježíškovi, Matky, Kryštof, Oběť a Erhart. V současné době pracuje na snímku Světýlka pod režií Beaty Parkanové, kde se objeví spolu s Veronikou Žilkovou nebo Jenovéfou Bokovou.
Ačkoli mladá herečka, i tak má na kontě již více než patnáct filmů, to však není nic v porovnání s jejími seriálovými rolemi. Od roku 2015, kdy si zahrála epizodní roli v kriminálce Vraždy v kruhu, se každoročně objevuje minimálně v jednom seriálu, není ale žádnou výjimkou, že jich zvládá hned několik.
Účastnila se natáčení seriálů jako je Polda, kde ztvárnila postavu Michaely Břízové, Ohnivý kuře, Trpaslík, Spravedlnost, Kapitán Exner, Dáma a Král, Specialisté, Herec, Zločiny velké Prahy, minisérie Božena, Podezření, Guru, Chlap a v nedávné době i Místo zločinu České Budějovice a Docent.
Elizaveta v současné době hostuje na několika pražských divadelních scénách včetně Dejvického divadla, Švandova divadla nebo Divadla Na Fidlovačce.
Maximová je velkým nadšencem do sportu, který jí pomáhá udržet životní balanc a psychické zdraví.
Český bulvár považuje za velmi sexistický, a proto s ním nerada ztrácí svůj čas. Své soukromí si poměrně dobře střeží, nicméně čas od času udělá výjimku a pochlubí se s nějakými informacemi ohledně svého osobního života.
V roce 2020 tvořila pár s režisérem Markem Jarkovským, s nímž se nicméně později rozešla, a v současné době má přítele nového.Kdo je Elizaveta Maximová? Životopis Elizaveta Maximová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Elizaveta Maximová

Národnost: ruská
Datum narození: 16. března 1992
Místo narození: Kazaň

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Elizaveta Maximová s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Pověra? Vzpomněli byste si co znamená slovo Jmeniny? Vzpomněli byste si na význam slova Odstupné? Víte co je Latex?

Klíčová slova: datum narození, biografie, kde se narodila Elizaveta Maximová?, Elizaveta Maximová, životopis, kdo je Elizaveta Maximová?, osobnost, národnost, místo narození, popis, vysvětlení, wikipedie, narození, zajímavosti, wiki, lexikon

Pojem Elizaveta Maximová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledejte bez špehování slovo Elizaveta Maximová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Elizaveta Maximová na Youtube

Zkusit najít výraz Elizaveta Maximová na Google.cz

Najít výraz Elizaveta Maximová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Elizaveta Maximová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Elizaveta Maximová například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Google obrázcích, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Elizaveta Maximová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Elizaveta Maximová? Kdy se narodila Elizaveta Maximová? Kde se narodila Elizaveta Maximová? Elizaveta Maximová patří do sekce Herectví

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Elizaveta Maximová třeba v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Elizaveta Maximová i v jiné kategorii než je herectví.