Kdo je to?
Kdo je Tomáš Arsov? Životopis Tomáš Arsov, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Tomáš Arsov

Kdo je Tomáš Arsov? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, podnikání

Tomáš Arsov je považován za kadeřníka celebrit. Objevuje se v televizi, češe známé osobnosti a založil vlastní kosmetickou značku. Své dětství prožil v obci Vrdy poblíž Čáslavi. Na dětství ve Vrdech rád vzpomíná, už je ale roky nenavštívil, jelikož z jeho rodiny zde již nikdo nežije.
Původně chtěl studovat střední pedagogickou školu v Čáslavi, na tu se však nedostal. Volbou číslo dva pro něj byla zdravotní škola v Kolíně. Na tu pak skutečně nastoupil, ale v průběhu studia si uvědomil, že tato profesní cesta není nic pro ně. A proto se rozhodl vydat na kadeřnickou dráhu.
Narodil se s ortopedickým onemocněním, které je známé pod označením golfová noha. Sám sebe ovšem jako nemocného nevnímá.
Nadšení a nezdravý zápal pro práci jej dovedly až na hranici vyhoření. Byl schopný pracovat celé dny a o své zdraví, fyzické ani psychické, příliš nedbal. Vyhoření se ozvalo příznaky podobnými chřipce, a dalo Tomášovi jasně najevo, že by měl zpomalit. Tento stav jej nakonec dovedl až na psychiatrii, kde sám hledal pomoc. Byl okolnostmi přinucen přesunout zodpovědnost na své podřízené a naplno se věnovat léčbě.
Objevil se také v pořadech Nůžky, prosím, Vysněná krása, Popelka a Mladší o pár let.
V nejhorším období se Tomáš Arsov vyhýbal lidem, a kromě své terapeutky s nikým nehovořil. Po čase se ke své práci vrátil, už ovšem v lepším nastavení. Stal se spoluzakladatelem neziskové organizace Nevyhasni, která pomáhá předcházet syndromu vyhoření. Sám zdůrazňuje potřebu kvalitní komunikace a spánku.
V roce 2019 vznikl na Reality-TV pořad Tomáš Arsov v akci, který dostal od diváků na CSFD.cz ubohých 16 %. Jde o klasický koncept radikálních proměn vzhledu u žen, které si prochází životními krizemi.
Dnes najdeme produkty z dílny Tomas Arsov na mnoha český i zahraničních e-shopech. Zákazníci si mohou vybrat ze speciální vlasové péče, která zahrnuje šampony, kondicionéry i doplňkové produkty. V portfoliu značky jsou však také vůně, sprchové gely, vitamíny či tělové balzámy. Cenově jsou tyto produkty dostupné i „obyčejným lidem“, zároveň však nepatří mezi ty nejlevnější.
V současnosti obývá sto dvaceti metrový byt v centru Prahy, který leží nedaleko jeho vlasového studiu. Zde zaměstnává více než šest desítek lidí a patří mezi nejznámější české kadeřníky vůbec. Své zkušenosti navíc předává dalším. Získal akreditaci od Ministerstva školství, díky čemuž začal vyučovat na metropolitní odborné kadeřnické škole.Kdo je Tomáš Arsov? Životopis Tomáš Arsov, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní informace o osobě Tomáš Arsov

Národnost: česká
Datum narození: 15.listopadu 1987

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Tomáš Arsov sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Obor hodnot? Pamatujete si definici pojmu Hypertenze? Víte, co je to Cloudové úložiště? Vzpomněli byste si co znamená slovo Trojčlenka?

Klíčová slova: životopis, datum narození, podnikání, podnikání, osobnost, Tomáš Arsov, informace, život, popis, osobnosti, biografie, Tomáš Arsov, wikipedie, kdy se narodil Tomáš Arsov?, kdo je Tomáš Arsov?, zajímavosti

Pojem Tomáš Arsov je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Tomáš Arsov v dalších zdrojích

Vyhledat termín Tomáš Arsov ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Tomáš Arsov ve Wikipedii

Hledat slovo Tomáš Arsov ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Tomáš Arsov ve Wikislovníku

Najít termín Tomáš Arsov v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Arsov například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tomáš Arsov

Teď už víte Kdo je to Tomáš Arsov? Kdy se narodil Tomáš Arsov? Tomáš Arsov je v sekci Podnikání

Kategorie podnikání, podnikatelka v autě, tomáš Arsov, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Tomáš Arsov řekněme například v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Arsov i v jiné kategorii než je podnikání.