Kdo je to?
Kdo je to Mindža? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mindža? Lidé, hanlivé

Mindža

Co znamená a jaký je význam slova Mindža?

Mndža je méně obvyklý vulgarismus pocházející z romštiny. Je to synonymum k dobře známým a často užívaným výrazům píča či kunda, tedy vulgární označení pro ženské pohlavní orgány nebo též pro nesympatickouosobu ženského pohlaví. V romštině zní původní verze slova "mindž". Slovní spojení "andre mindž" znamená v překladu "do piči". Tyto výrazy se dříve objevovaly zejména ve vězeňském argotu (specifická vrstva nespisovného jazyka užívaná lidmi ze dna společnosti).


Kdo je to Mindža? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mindža? Lidé, hanlivé

Sdílejte tento text s heslem Mindža s jinými lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Fabulace? Víte co je Ikterus? Vzpomněli byste si co znamená slovo BTW? Vzpomněli byste si co označuje výraz RPSN?

Klíčová slova: přesný výraz, wiki, lexikon, co znamená, vysvětlení, formulace, etymologie, původ slova, význam pojmu, význam, pojem, odborný výraz, hanlivé, popis, Mindža, význam slova

Pojem Mindža je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Mindža hledejte v níže uvedených zdrojích

Najít termín Mindža v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Mindža ve vyhledávači Yahoo

Hledat heslo Mindža na Google.cz

Najít pojem Mindža ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Mindža ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Mindža například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Mindža? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Mindža? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mindža? Definice pojmu Mindža patří do kategorie Hanlivé

Kategorie hanlivé, odsouzenec, mindža, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Mindža i v jiných kategoriích (než hanlivé).