Kdo je to?
Kdo je to Mindža? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mindža? Lidé, hanlivé

Kdo je to Mindža?

Jaký je význam slova Mindža? Co to znamená?

Mndža je méně obvyklý vulgarismus pocházející z romštiny. Je to synonymum k dobře známým a často užívaným výrazům píča či kunda, tedy vulgární označení pro ženské pohlavní orgány nebo též pro nesympatickouosobu ženského pohlaví. V romštině zní původní verze slova "mindž". Slovní spojení "andre mindž" znamená v překladu "do piči". Tyto výrazy se dříve objevovaly zejména ve vězeňském argotu (specifická vrstva nespisovného jazyka užívaná lidmi ze dna společnosti).


Kdo je to Mindža? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mindža? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Mindža? s přáteli a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Doktrína? Vzpomenete si na definici slova No-go zóna? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hmoždíř? Vzpomněli byste si na význam slova Nespolehlivý plátce?

Klíčová slova: termín, formulace, význam slova, přesný výraz, wiki, co znamená, Mindža, přesný význam, heslo, slovo, význam, odborný výraz, definice, pojem, popis, přesný výraz

Pojem Mindža je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít pojem Mindža v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mindža ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Mindža ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Mindža ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Mindža například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mindža

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Mindža? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mindža? Definice pojmu Mindža je v sekci Hanlivé

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Mindža hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).