Kdo je to?
Kdo je to, byl Probošt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Probošt? Lidé, křesťanství

Kdo je to Probošt?

Jaký je význam slova Probošt? Co to znamená?

Probošt je představený kapituly a zodpovídá za majetek a materiální otázky. Kapitula je společenství kněží konkrétní církve, jejichž úkolem je vykonávat slavnostní bohoslužby v katedrálním kostele.Kdo je to, byl Probošt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Probošt? Lidé, křesťanství

Sdílejte tuto stránku se slovem Probošt s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Ocílka? Víte co je Hortonův syndrom? Znáte termín Jeřáb oskeruše? Vzpomněli byste si co označuje výraz SD karta?

Klíčová slova: definice, význam, co je to Probošt?, popis, co znamená, význam pojmu, lexikon, odborný výraz, význam slova, heslo, přesný význam, přesný výraz, křesťanství, synonymum, kdo je Probošt?, původ slova

Pojem Probošt je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat slovo Probošt v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Probošt ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Probošt ve Wikipedii

Hledat termín Probošt na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Probošt například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Probošt

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Probošt? Kdo to byl Probošt? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Probošt? Definice pojmu Probošt je v kategorii křesťanství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste najít pojem, slovo, termín, výraz třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Probošt v jiné sekci než křesťanství.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.