Kdo je to?
Kdo je to, byl Probošt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Probošt? Lidé, křesťanství

Kdo je to Probošt?

Jaký je význam slova Probošt? Co to znamená?

Probošt je představený kapituly a zodpovídá za majetek a materiální otázky. Kapitula je společenství kněží konkrétní církve, jejichž úkolem je vykonávat slavnostní bohoslužby v katedrálním kostele.Kdo je to, byl Probošt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Probošt? Lidé, křesťanství

Zaujalo vás slovo, termín Probošt? Potom se podělte s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Ocílka? Pamatujete si definici pojmu Čapí hnízdo? Znáte termín Odchodné? Vzpomněli byste si co znamená slovo Sukcese?

Klíčová slova: slovo, formulace, popis, přesný výraz, křesťanství, etymologie, vysvětlení, původ slova, význam pojmu, lexikon, kdo je Probošt?, synonymum, co znamená, wiki, pojem, kdo to je

Pojem Probošt je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Probošt v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Probošt na Youtube

Zkusit najít Probošt ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Probošt ve vyhledávači Yandex

Najít termín Probošt na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Probošt například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Probošt

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Probošt? Kdo to byl Probošt? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Probošt? Definice pojmu Probošt patří do sekce křesťanství. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít výraz, termín, heslo, výraz řekněme třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Probošt i v jiné sekci než je kategorie křesťanství.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.