Kdo je to?
Kdo je to, byl Probošt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Probošt? Lidé, křesťanství

Kdo je to Probošt?

Jaký je význam slova Probošt? Co to znamená?

Probošt je představený kapituly a zodpovídá za majetek a materiální otázky. Kapitula je společenství kněží konkrétní církve, jejichž úkolem je vykonávat slavnostní bohoslužby v katedrálním kostele.Kdo je to, byl Probošt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Probošt? Lidé, křesťanství

Sdílejte tuto stránku se slovem Probošt s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Ocílka? Víte, co je to Permakultura? Znáte termín Odchodné? Rozumíte pojmu Karbon?

Klíčová slova: synonymum, formulace, lexikon, přesný význam, význam, význam slova, pojem, etymologie, křesťanství, původ slova, heslo, Probošt, vysvětlení, odborný výraz, co znamená, definice

Pojem Probošt je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat pojem Probošt ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Probošt ve Wikipedii

Najít výraz Probošt na Google.cz

Vyhledat výraz Probošt ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Probošt například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Probošt? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Probošt? Kdo to byl Probošt? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Probošt? Definice pojmu Probošt je v sekci křesťanství. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít výraz, heslo, text, pojem kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Probošt i v jiné sekci než v křesťanství.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.