Kdo je to?
Kdo je to, byl Probošt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Probošt? Lidé, křesťanství

Kdo je to Probošt?

Jaký je význam slova Probošt? Co to znamená?

Probošt je představený kapituly a zodpovídá za majetek a materiální otázky. Kapitula je společenství kněží konkrétní církve, jejichž úkolem je vykonávat slavnostní bohoslužby v katedrálním kostele.Kdo je to, byl Probošt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Probošt? Lidé, křesťanství

Líbí se vám definice kdo je to Probošt? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Poříz? Znáte pojem Utilitarismus? Znáte termín KWp? Vzpomenete si na definici slova Rozvracení republiky?

Klíčová slova: kdo je Probošt?, pojem, křesťanství, co je to Probošt?, původ slova, formulace, popis, význam slova, význam, význam pojmu, lexikon, synonymum, informace, etymologie, vysvětlení, kdo to je

Pojem Probošt je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat výraz Probošt ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Probošt ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Probošt ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Probošt ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Probošt například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Probošt, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Probošt? Kdo to byl Probošt? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Probošt? Definice pojmu Probošt je v kategorii křesťanství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Probošt i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.