Kdo je to?
Kdo je to Playboy? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Playboy? Lidé, vlastnosti

Playboy

Co znamená a jaký je význam slova Playboy?

Playboy je označení pro promiskuitního muže, tedy sukničkáře či milovníka. Slovo má stejný nebo velmi podobný význam jako seladon, donchuan či casanova.
Tento výraz pochází z angličtiny, i zde má podobný význam jako v češtině. Spíše ve starších textech lze nalézt i počeštěnou variantu plejboj. Jeho užití v jazyce má často lehce pejorativní nebo sarkastický podtón.
Playboy je také pánský časopis založený v roce 1953, který proslul eroticky laděnými fotografiemi žen.Kdo je to Playboy? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Playboy? Lidé, vlastnosti

Zaujala vás definice slova Playboy? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Anabolické steroidy? Vzpomněli byste si na význam slova BRKI? Víte co je Insolvenční řízení? Znáte definici termínu Debaras?

Klíčová slova: definice, wikipedie, vysvětlení, vlastnosti, význam slova, informace, přesný význam, wiki, odborný výraz, Playboy, co znamená, formulace, pojem, význam, popis, původ slova

Pojem Playboy je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat videa s názvem Playboy na Youtube

Hledat frázi Playboy ve Wikipedii

Zkusit najít termín Playboy ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Playboy na Google obrázcích

Najít slovo Playboy ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Playboy například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Playboy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Playboy? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Playboy? Definice pojmu Playboy je v kategorii Vlastnosti

Kategorie vlastnosti, ošklivá žena, playboy, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. Přesto se však může stát, že zde objevíte chybu nebo překlep. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít informace výraz,heslo, text, pojem kupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než vlastnosti).