Kdo je to?
Kdo je to Playboy? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Playboy? Lidé, vlastnosti

Playboy

Jaký je význam slova Playboy? Co to znamená?

Playboy je označení pro promiskuitního muže, tedy sukničkáře či milovníka. Slovo má stejný nebo velmi podobný význam jako seladon, donchuan či casanova.
Tento výraz pochází z angličtiny, i zde má podobný význam jako v češtině. Spíše ve starších textech lze nalézt i počeštěnou variantu plejboj. Jeho užití v jazyce má často lehce pejorativní nebo sarkastický podtón.
Playboy je také pánský časopis založený v roce 1953, který proslul eroticky laděnými fotografiemi žen.Kdo je to Playboy? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Playboy? Lidé, vlastnosti

Definici slova Playboy můžete sdílet s dalšími osobami prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Genetický doping? Víte, co je to Linon? Víte co je Prosperita? Rozumíte pojmu Glutamát?

Klíčová slova: původ slova, formulace, definice, lexikon, popis, heslo, wikipedie, přesný výraz, pojem, synonymum, Playboy, význam pojmu, termín, odborný výraz, slovo, etymologie

Pojem Playboy je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít výraz Playboy na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Playboy na Youtube

Zkusit najít výraz Playboy ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Playboy ve vyhledávači Yahoo

Najít výraz Playboy na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Playboy například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Playboy? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Playboy? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Playboy? Definice pojmu Playboy je v kategorii Vlastnosti

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Pokuste se vyhledat informace pojem, výraz,termín, heslo dejme tomu ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Playboy i jinde než v sekci než v vlastnosti.