Kdo je to?
Kdo je to, byl Buran? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Buran? Lidé, hanlivé

Kdo je to Buran?

Co znamená a jaký je význam slova Buran?

Buran je hanlivé označení pocházející již ze staré češtiny. Jako buran byl označován člověk z venkova, později takový člověk, který neznal nebo nedodržoval společenská pravidla.
V současnosti se význam slova rozšířil a je tak nazýván každý, kdo se chová jako hrubián, neomaleně, používá se i název křupan nebo neotesanec.Kdo je to, byl Buran? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Buran? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Buran sdílet s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Solamyl? Znáte definici termínu Bjetin? Znáte termín Biftek? Pamatujete si definici pojmu Word?

Klíčová slova: přesný význam, Buran, slovo, lexikon, termín, vysvětlení, odborný výraz, co znamená, kdo je Buran?, přesný výraz, význam, wiki, hanlivé, formulace, původ slova, informace

Pojem Buran je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat výraz Buran ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Buran ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Buran na Youtube

Najít výraz Buran ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Buran například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Buran

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Buran? Kdo to byl Buran? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Buran? Definice pojmu Buran patří do sekce hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, definici třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie hanlivé.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.