Kdo je to?
Kdo je to Buran? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Buran? Lidé, hanlivé

Kdo je to Buran?

Jaký je význam slova Buran? Co to znamená?

Buran je hanlivé označení pocházející již ze staré češtiny. Jako buran byl označován člověk z venkova, později takový člověk, který neznal nebo nedodržoval společenská pravidla.
V současnosti se význam slova rozšířil a je tak nazýván každý, kdo se chová jako hrubián, neomaleně, používá se i název křupan nebo neotesanec.


Kdo je to Buran? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Buran? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Buran sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Příkon? Pamatujete si definici pojmu Serverhosting? Znáte termín Mgr? Vzpomněli byste si co znamená slovo Obligace?

Klíčová slova: wiki, hanlivé, popis, význam slova, původ slova, vysvětlení, lexikon, hanlivé, heslo, přesný výraz, přesný výraz, slovo, informace, definice, formulace, pojem

Pojem Buran je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít výraz Buran ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Buran ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Buran na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Buran ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Buran ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Buran například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Buran, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Buran? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Buran? Definice pojmu Buran se nachází v kategorii Hanlivé

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Hanlivé.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.