Kdo je to?
Kdo je to Neurolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Neurolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Neurolog?

Jaký je význam slova Neurolog? Co to znamená?

Neurolog je odborný lékař, který se zaměřuje na poruchy a onemocnění nervové soustavy. Diagnostikuje a léčí nejrůznější problémy autonomních, centrálních i periferních nervů. Úrazy nervového systému, které nelze řešit jinak než operativně, předává neurolog neurochirurgovi.
Neurolog musí kromě absolvování studia všeobecného lékařství získat také atestaci. K tomu je potřeba absolvovat základní výcvik neurologa, který trvá 2 roky, a poté přichází tříletý specializovaný výcvik. Až po této praxi lze konat atestační zkoušku a teprve po jejím úspěšném složení se z lékaře stane atestovaný neurolog, který může samostatně pracovat a věnovat se vědecké a výzkumné práci.Kdo je to Neurolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Neurolog? Lidé, lékařství

Zaujalo vás slovo, termín Neurolog? Potom se podělte s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Word? Pamatujete si definici pojmu Developer? Vzpomněli byste si co znamená slovo SD karta? Vzpomněli byste si co znamená slovo Štukování?

Klíčová slova: lékařství, co znamená, popis, synonymum, přesný význam, význam pojmu, odborný výraz, heslo, slovo, pojem, definice, přesný výraz, původ slova, lexikon, význam slova, wiki

Pojem Neurolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Neurolog lze najít v následujících zdrojích

Hledat výraz Neurolog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít pojem Neurolog ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Neurolog ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Neurolog na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Neurolog například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Neurolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Neurolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Neurolog? Definice pojmu Neurolog se nachází v sekci Lékařství

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Vyzkoušejte nalézt výraz, termín, heslo, výraz kupříkladu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v lékařství.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.