Kdo je to?
Kdo je to Neurolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Neurolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Neurolog?

Jaký je význam slova Neurolog? Co to znamená?

Neurolog je odborný lékař, který se zaměřuje na poruchy a onemocnění nervové soustavy. Diagnostikuje a léčí nejrůznější problémy autonomních, centrálních i periferních nervů. Úrazy nervového systému, které nelze řešit jinak než operativně, předává neurolog neurochirurgovi.
Neurolog musí kromě absolvování studia všeobecného lékařství získat také atestaci. K tomu je potřeba absolvovat základní výcvik neurologa, který trvá 2 roky, a poté přichází tříletý specializovaný výcvik. Až po této praxi lze konat atestační zkoušku a teprve po jejím úspěšném složení se z lékaře stane atestovaný neurolog, který může samostatně pracovat a věnovat se vědecké a výzkumné práci.Kdo je to Neurolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Neurolog? Lidé, lékařství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Neurolog sdílet s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Word? Znáte pojem Benigní? Vzpomněli byste si co znamená slovo Iphone? Vzpomenete si na definici slova Praganda?

Klíčová slova: synonymum, význam pojmu, přesný význam, pojem, lexikon, definice, etymologie, wikipedie, termín, lékařství, Neurolog, popis, význam slova, heslo, přesný výraz, co znamená

Pojem Neurolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít termín Neurolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Neurolog ve Wikimedia Commons

Najít slovo Neurolog ve Wikipedii

Najít heslo Neurolog na Google obrázcích

Najít heslo Neurolog na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Neurolog například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Neurolog, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Neurolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Neurolog? Definice pojmu Neurolog je v kategorii Lékařství

Napsáno redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též hledat informace pojem, text, definici, řekněme v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Lékařství).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.