Kdo je to?
Kdo je to, byl Neurolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neurolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Neurolog?

Jaký je význam slova Neurolog? Co to znamená?

Neurolog je odborný lékař, který se zaměřuje na poruchy a onemocnění nervové soustavy. Diagnostikuje a léčí nejrůznější problémy autonomních, centrálních i periferních nervů. Úrazy nervového systému, které nelze řešit jinak než operativně, předává neurolog neurochirurgovi.
Neurolog musí kromě absolvování studia všeobecného lékařství získat také atestaci. K tomu je potřeba absolvovat základní výcvik neurologa, který trvá 2 roky, a poté přichází tříletý specializovaný výcvik. Až po této praxi lze konat atestační zkoušku a teprve po jejím úspěšném složení se z lékaře stane atestovaný neurolog, který může samostatně pracovat a věnovat se vědecké a výzkumné práci.Kdo je to, byl Neurolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neurolog? Lidé, lékařství

Líbí se vám definice kdo je to Neurolog? Pak se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Prostata? Víte, co je to Počítač? Vzpomněli byste si co znamená slovo Anestezie? Rozumíte pojmu Lež?

Klíčová slova: etymologie, význam, kdo to je, definice, původ slova, popis, co znamená, synonymum, kdo je Neurolog?, popis, význam slova, pojem, vysvětlení, Neurolog, termín, lexikon

Pojem Neurolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledejte bez špehování slovo Neurolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Neurolog ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Neurolog ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Neurolog na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Neurolog například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Neurolog

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Neurolog? Kdo to byl Neurolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Neurolog? Definice pojmu Neurolog je v kategorii lékařství. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se vyhledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Neurolog i v jiné sekci než je kategorie lékařství.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.