Kdo je to?
Kdo je to Neurolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Neurolog? Lidé, lékařství

Neurolog

Co znamená a jaký je význam slova Neurolog?

Neurolog je odborný lékař, který se zaměřuje na poruchy a onemocnění nervové soustavy. Diagnostikuje a léčí nejrůznější problémy autonomních, centrálních i periferních nervů. Úrazy nervového systému, které nelze řešit jinak než operativně, předává neurolog neurochirurgovi.
Neurolog musí kromě absolvování studia všeobecného lékařství získat také atestaci. K tomu je potřeba absolvovat základní výcvik neurologa, který trvá 2 roky, a poté přichází tříletý specializovaný výcvik. Až po této praxi lze konat atestační zkoušku a teprve po jejím úspěšném složení se z lékaře stane atestovaný neurolog, který může samostatně pracovat a věnovat se vědecké a výzkumné práci.Kdo je to Neurolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Neurolog? Lidé, lékařství

Text s definicí výrazu Neurolog doporučujeme sdílet s dalšími lidmi na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Hashtag? Víte, co je to Exorcismus? Vzpomněli byste si co znamená slovo Homosexualita? Rozumíte pojmu Řopík?

Klíčová slova: přesný výraz, wikipedie, odborný výraz, Neurolog, etymologie, lékařství, přesný význam, informace, definice, formulace, lexikon, význam slova, Neurolog, pojem, původ slova, heslo

Pojem Neurolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít výraz Neurolog na Google obrázcích

Zkusit najít výraz Neurolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Neurolog ve Wikislovníku

Hledat slovo Neurolog ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Neurolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Neurolog například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Neurolog

Nyní již víte Kdo je to Neurolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Neurolog? Definice pojmu Neurolog se nachází v sekci Lékařství

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Zkuste najít informace pojem, definici, text, výrazřekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Neurolog hledat i v jiných kategoriích (než lékařství).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.