Kdo je to?
Kdo je to, byl Neurolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neurolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Neurolog?

Jaký je význam slova Neurolog? Co to znamená?

Neurolog je odborný lékař, který se zaměřuje na poruchy a onemocnění nervové soustavy. Diagnostikuje a léčí nejrůznější problémy autonomních, centrálních i periferních nervů. Úrazy nervového systému, které nelze řešit jinak než operativně, předává neurolog neurochirurgovi.
Neurolog musí kromě absolvování studia všeobecného lékařství získat také atestaci. K tomu je potřeba absolvovat základní výcvik neurologa, který trvá 2 roky, a poté přichází tříletý specializovaný výcvik. Až po této praxi lze konat atestační zkoušku a teprve po jejím úspěšném složení se z lékaře stane atestovaný neurolog, který může samostatně pracovat a věnovat se vědecké a výzkumné práci.Kdo je to, byl Neurolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neurolog? Lidé, lékařství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Neurolog s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Součin? Vzpomenete si na definici slova Pixel? Vzpomněli byste si co znamená slovo Cestopis? Vzpomněli byste si na význam slova Elektrolyt?

Klíčová slova: formulace, popis, kdo to je, wiki, popis, přesný výraz, synonymum, kdo je Neurolog?, heslo, význam pojmu, původ slova, informace, vysvětlení, lexikon, co znamená, Neurolog

Pojem Neurolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít výraz Neurolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Neurolog na Google.cz

Hledat výraz Neurolog ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Neurolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Neurolog například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Neurolog, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Neurolog? Kdo to byl Neurolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Neurolog? Definice pojmu Neurolog se nachází v sekci lékařství. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než lékařství.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.