Kdo je to?
Kdo je Václav Vydra? Životopis Václav Vydra, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Václav Vydra?

Kdo je Václav Vydra? Životopis, informace, biografie, herectví

Václav Vydra je již třetím hercem tohoto jména. Pochází z herecké rodiny, matkou byla herečka Dana Medřická. Je absolventem konzervatoře v Praze, hrál již v průběhu studia. Hereckou dráhu započal v kladenském divadle, pokračoval v Městských divadlech pražských a v Divadle na Vinohradech.
Václav Vydra ztvárňuje jak divadelní, tak filmové a televizní role. K nejúspěšnějším patří Svatební cesta do Jiljí, Dobří holubi se vracejí, S čerty nejsou žerty, Panoptikum města pražského, Tankový prapor, Copak je to za vojáka, Černí baroni, Kameňák a další.Kdo je Václav Vydra? Životopis Václav Vydra, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Václav Vydra

Národnost: česká
Datum narození: 7.1.1956
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Václav Vydra? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Definice? Znáte definici termínu Kyfóza? Vzpomněli byste si na význam slova Pečený čaj? Pamatujete si definici pojmu Schizma?

Klíčová slova: kdo je Václav Vydra?, život, Václav Vydra, kdy se narodil Václav Vydra?, národnost, biografie, vysvětlení, informace, narození, osobnost, popis, datum narození, herectví, wiki, životopis, lexikon

Pojem Václav Vydra je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat termín Václav Vydra na Google.cz

Vyhledat slovo Václav Vydra ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Václav Vydra ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Václav Vydra v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Václav Vydra ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Václav Vydra například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Václav Vydra

Právě nyní již víte Kdo je to Václav Vydra? Kdy se narodil Václav Vydra? Kde se narodil Václav Vydra? Václav Vydra patří do sekce Herectví

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Václav Vydra řekněme například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Václav Vydra i v jiné kategorii než je herectví.