Kdo je to?
Kdo je to Produktový manažer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Produktový manažer? Lidé, profese

Produktový manažer

Jaký je význam slova Produktový manažer? Co to znamená?

Produktový manažer má ve společnosti na starosti celkovou péči o produkt.
Produktový manažer (též product manager) se zaměřuje na vše, co se týká nabízeného výrobku či služeb. Sleduje trh a konkurenci, reaguje na jejich vývoj, dohlíží na kvalitu prodávaného produktu, stanovuje prodejní strategii a vyhodnocuje prodeje za předchozí období.
Pro pozici produktového manažera/manažerky je často vyžadováno vysokoškolské vzdělání ekonomického směru, pro její výkon jsou však důležité také zkušenosti, schopnost strategického plánování, analytické schopnosti a flexibilní reakce.Kdo je to Produktový manažer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Produktový manažer? Lidé, profese

Text s definicí výrazu Produktový manažer doporučujeme sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Džuveč? Vzpomněli byste si na význam slova Identifikovaná osoba? Znáte termín Centrismus? Znáte definici termínu Monarchie?

Klíčová slova: přesný výraz, původ slova, pojem, přesný význam, lexikon, přesný výraz, etymologie, profese, informace, synonymum, co znamená, wiki, význam slova, definice, odborný výraz, Produktový manažer

Pojem Produktový manažer je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledejte bez špehování slovo Produktový manažer ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Produktový manažer ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Produktový manažer ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít pojem Produktový manažer ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Produktový manažer ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Produktový manažer například v Google obrázcích, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Produktový manažer

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Produktový manažer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Produktový manažer? Definice pojmu Produktový manažer se nachází v sekci Profese

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Vyzkoušejte nalézt informace výraz, termín, heslo, výraznapříklad na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Produktový manažer i v jiné sekci než je kategorie profese.