Kdo je to?
Kdo je to Natěrač? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Natěrač? Lidé, profese

Natěrač

Jaký je význam slova Natěrač? Co to znamená?

Natěrač je osoba, která se profesně věnuje natěračství.
Natěrači jsou osoby, které natírají fasády, střechy, vrata a podobně, mohou natírat též dveře, okna, zárubně a další plochy.
Natěračství je méně kvalifikovaná profese, kterou mohou vykonávat i osoby s nižším vzděláním, nicméně přesto tato práce vyžaduje určité znalosti a praxi - například co použít na daný materiál, jak konkrétní povrch ošetřit atd.
Natěračství u nás lze studovat v rámci některých učňovských oborů, obvykle je to spojeno například s oborem lakýrnictví či malířství.Kdo je to Natěrač? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Natěrač? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Natěrač? s vašimi kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Valgomed? Víte, co je to Kolonoskopie? Znáte pojem Umeocet? Rozumíte pojmu Pásová bruska?

Klíčová slova: původ slova, význam slova, etymologie, definice, význam pojmu, co znamená, wikipedie, termín, popis, lexikon, odborný výraz, wiki, heslo, přesný výraz, Natěrač, Natěrač

Pojem Natěrač je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít slovo Natěrač v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Natěrač ve Wikislovníku

Najít pojem Natěrač na Google obrázcích

Hledat pojem Natěrač ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Natěrač ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Natěrač například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v metavyhledávači Info.com, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Natěrač? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Natěrač? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Natěrač? Definice pojmu Natěrač je v sekci Profese

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Doporučujeme taktéž hledat informace pojem, slovo, termín, definici třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Natěrač i v jiné sekci než je kategorie profese.