Kdo je to?
Kdo je to, byl Dacan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dacan? Lidé, hanlivé

Kdo je to Dacan?

Co znamená a jaký je význam slova Dacan?

Dacan bylo původně označení pro zlobivé dítě. Používá se také jako nadávka pro drze darebáky, popřípadě jedince, kteří se neumějí chovat a jsou drzí a hrubí.
Slovem dacan je možno pojmenovat i zlého člověka s povýšeneckým chováním, který se svému okolí nadřazuje, reaguje přezíravě a lze od něj čekat pouze zlé jednání. V hantecu je tento výraz používán pro darebáka.Kdo je to, byl Dacan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dacan? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Dacan? s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Roráty? Znáte definici termínu Laryngitida? Víte co je Gynekomastie? Pamatujete si definici pojmu Trajektorie?

Klíčová slova: informace, přesný význam, význam pojmu, synonymum, kdo to je, formulace, Dacan, slovo, hanlivé, wiki, definice, odborný výraz, co je to Dacan?, vysvětlení, etymologie, přesný výraz

Pojem Dacan je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Dacan lze najít v následujících zdrojích

Najít pojem Dacan ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Dacan na Youtube

Hledat pojem Dacan ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Dacan ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Dacan například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Dacan

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Dacan? Kdo to byl Dacan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dacan? Definice pojmu Dacan je v kategorii hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupř. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Dacan hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).