Kdo je to?
Kdo je Sagvan Tofi? Životopis Sagvan Tofi, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Sagvan Tofi?

Kdo je Sagvan Tofi? Životopis, informace, biografie, herectví

Sagvan Tofi je model, herec a zpěvák. Je synem iráckého Kurda a české matky. Zájem o herectví v něm probudil nevlastní otec.
Ve filmu se Sagvan Tofi prosazoval od 80. let 20. století, k jeho nejvýznamnějším úspěchům Sagvana Tofiho patří role ve filmech Vítr v kapse, Bylo nás šest, Kamarád do deště a Kamarád do deště II, kde byl partnerem Lukáše Vaculíka.Kdo je Sagvan Tofi? Životopis Sagvan Tofi, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Sagvan Tofi

Národnost: česká
Datum narození: 7. září 1964
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Sagvan Tofi? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Hmotný majetek? Znáte termín Člunkový běh? Vzpomněli byste si co znamená slovo Moučnice? Víte, co je to Úvěr?

Klíčová slova: informace, datum narození, národnost, životopis, osobnosti, vysvětlení, lexikon, kdo je Sagvan Tofi?, Sagvan Tofi, osobnost, zajímavosti, wiki, wikipedie, život, kdy se narodil Sagvan Tofi?, místo narození

Pojem Sagvan Tofi je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Sagvan Tofi

Zkusit najít heslo Sagvan Tofi ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Sagvan Tofi v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Sagvan Tofi na Youtube

Zkusit najít pojem Sagvan Tofi na Google obrázcích

Vyhledat slovo Sagvan Tofi ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Sagvan Tofi například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Sagvan Tofi?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Sagvan Tofi? Kdy se narodil Sagvan Tofi? Kde se narodil Sagvan Tofi? Sagvan Tofi je v kategorii Herectví

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Sagvan Tofi třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sagvan Tofi i v jiné kategorii než je herectví.