Kdo je to?
Kdo je to Sagvan Tofi? Životopis Sagvan Tofi, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Sagvan Tofi?

Kdo je to Sagvan Tofi? Stručný životopis

Sagvan Tofi je model, herec a zpěvák. Je synem iráckého Kurda a české matky. Zájem o herectví v něm probudil nevlastní otec.
Ve filmu se Sagvan Tofi prosazoval od 80. let 20. století, k jeho nejvýznamnějším úspěchům Sagvana Tofiho patří role ve filmech Vítr v kapse, Bylo nás šest, Kamarád do deště a Kamarád do deště II, kde byl partnerem Lukáše Vaculíka.Kdo je to Sagvan Tofi? Životopis Sagvan Tofi, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Sagvan Tofi

Národnost: česká
Datum narození: 7. září 1964
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Sagvan Tofi? Pak se podělte s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Hmotný majetek? Znáte termín Grupeto? Vzpomněli byste si co znamená slovo Trichomoniáza? Víte, co je to Šašlik?

Klíčová slova: termín, herectví, popis, co je to Sagvan Tofi?, přesný význam, slovo, heslo, co znamená, přesný výraz, informace, pojem, synonymum, vysvětlení, odborný výraz, význam slova, kdo je Sagvan Tofi?

Pojem Sagvan Tofi je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít slovo Sagvan Tofi ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sagvan Tofi ve Wikimedia Commons

Najít výraz Sagvan Tofi ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Sagvan Tofi ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Sagvan Tofi například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Sagvan Tofi?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Sagvan Tofi? Kdo to byl Sagvan Tofi? Kdy se narodil Sagvan Tofi? Kde se narodil Sagvan Tofi? Sagvan Tofi je v kategorii herectví. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Sagvan Tofi třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sagvan Tofi i v jiné kategorii než je herectví.