Kdo je to?
Kdo je to Sagvan Tofi? Životopis Sagvan Tofi, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Sagvan Tofi?

Kdo je to Sagvan Tofi? Stručný životopis

Sagvan Tofi je model, herec a zpěvák. Je synem iráckého Kurda a české matky. Zájem o herectví v něm probudil nevlastní otec.
Ve filmu se Sagvan Tofi prosazoval od 80. let 20. století, k jeho nejvýznamnějším úspěchům Sagvana Tofiho patří role ve filmech Vítr v kapse, Bylo nás šest, Kamarád do deště a Kamarád do deště II, kde byl partnerem Lukáše Vaculíka.Kdo je to Sagvan Tofi? Životopis Sagvan Tofi, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Sagvan Tofi

Národnost: česká
Datum narození: 7. září 1964
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Sagvan Tofi s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Warfarin? Víte co je Topinambur? Vzpomněli byste si co znamená slovo Akcie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Genmaiča?

Klíčová slova: wiki, co znamená, informace, význam pojmu, kdo je Sagvan Tofi?, pojem, popis, termín, kdo to je, formulace, popis, přesný význam, definice, vysvětlení, význam, heslo

Pojem Sagvan Tofi je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Sagvan Tofi zkuste navštívit tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Sagvan Tofi ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Sagvan Tofi ve Wikipedii

Najít heslo Sagvan Tofi ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Sagvan Tofi ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Sagvan Tofi například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Sagvan Tofi?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Sagvan Tofi? Kdo to byl Sagvan Tofi? Kdy se narodil Sagvan Tofi? Kde se narodil Sagvan Tofi? Sagvan Tofi patří do sekce herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Sagvan Tofi například v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sagvan Tofi i v jiné kategorii než je herectví.