Kdo je to?
Kdo je Sagvan Tofi? Životopis Sagvan Tofi, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Sagvan Tofi?

Kdo je Sagvan Tofi? Životopis, informace, biografie, herectví

Sagvan Tofi je model, herec a zpěvák. Je synem iráckého Kurda a české matky. Zájem o herectví v něm probudil nevlastní otec.
Ve filmu se Sagvan Tofi prosazoval od 80. let 20. století, k jeho nejvýznamnějším úspěchům Sagvana Tofiho patří role ve filmech Vítr v kapse, Bylo nás šest, Kamarád do deště a Kamarád do deště II, kde byl partnerem Lukáše Vaculíka.Kdo je Sagvan Tofi? Životopis Sagvan Tofi, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Sagvan Tofi

Národnost: česká
Datum narození: 7. září 1964
Místo narození: Praha

Tento text (Sagvan Tofi) můžete samozřejmě sdílet s blízkými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Hmotný majetek? Vzpomněli byste si co znamená slovo PF? Vzpomněli byste si co znamená slovo Stud? Víte co je Virus Zika?

Klíčová slova: herectví, kdo je Sagvan Tofi?, wikipedie, narození, popis, datum narození, osobnosti, Sagvan Tofi, herectví, kde se narodil Sagvan Tofi?, lexikon, zajímavosti, Sagvan Tofi, informace, život, biografie

Pojem Sagvan Tofi je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat výraz Sagvan Tofi na Google obrázcích

Hledat slovo Sagvan Tofi ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít slovo Sagvan Tofi ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Sagvan Tofi ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Sagvan Tofi na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Sagvan Tofi například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Životopis, kdo je Sagvan Tofi? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Sagvan Tofi? Kdy se narodil Sagvan Tofi? Kde se narodil Sagvan Tofi? Sagvan Tofi je v kategorii Herectví

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Sagvan Tofi třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sagvan Tofi i v jiné kategorii než je herectví.