Kdo je to?
Kdo je Vanessa Hudgens? Životopis Vanessa Hudgens, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Vanessa Hudgens

Kdo je Vanessa Hudgens? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Vanessa Hudgens je americká herečka, zpěvačka a producentka, která se proslavila hlavně jako hvězda velmi populárního filmu Muzikál ze střední na Disney Channel. V zábavním průmyslu se ale pohybuje už od útlého mládí.
Vanessa Anne Hudgens se narodila 14. prosince 1988 v kalifornském Salinas a už v dětství se objevovala v různých televizních reklamách a divadelních představeních. Její otec měl irsko-indiánské kořeny a matka zase filipínsko-čínsko-latinské. Má mladší sestru, která je také herečkou. Její rodiče rychle vytušili, že má v sobě neobyčejný talent, proto se celá rodina odstěhovala v jejích deseti letech do Los Angeles, aby se mohla věnovat studiu herectví a obcházení konkurzů. První větší role přišla se sitcomem Still Standing, poté si zahrála ještě v několika dalších seriálech.
V roce 2006 vyhrála konkurz na hlavní roli v Muzikálu ze střední. Tato role ji katapultovala mezi hvězdy. Hrála i v dalších pokračováních filmu a vydala několik alb. Kromě toho se objevila v několika dalších úspěšných filmech a seriálech, prosadila se rovněž na divadelních prknech, a to zejména v muzikálech. Mimo svou hereckou a pěveckou kariéru je Hudgensová známá také díky svým filantropickým aktivitám. Spolupracovala s organizacemi jako Make-A-Wish Foundation a Stand Up to Cancer a podílela se na různých sbírkách pro osoby postižené přírodními katastrofami.
Ačkoli Hudgensová během své kariéry čelila některým kontroverzním momentům včetně úniku intimních fotografií a široce kritizovaného vystoupení v muzikálu Pomáda Live!, zůstala oblíbenou hvězdou zábavního průmyslu. Za svůj talent získala řadu ocenění a nominací, včetně cen Young Artist Award, ShoWest Award a Teen Choice Award. Dlouhou dobu tvořila pár se Zacem Efronem a poté s dalším hereckým kolegou Austinem Butlerem.Kdo je Vanessa Hudgens? Životopis Vanessa Hudgens, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Vanessa Hudgens

Národnost: americká
Datum narození: 14.12.1988
Místo narození: Salinas, Kalifornie, USA

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Vanessa Hudgens sdílet s ostatními na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Interpolace? Znáte termín Svobodný software? Vzpomněli byste si co označuje výraz Součet? Víte, co je to Charta 77?

Klíčová slova: biografie, herectví, wiki, Vanessa Hudgens, životopis, Vanessa Hudgens, popis, datum narození, herectví, lexikon, zajímavosti, kdo je Vanessa Hudgens?, kde se narodila Vanessa Hudgens?, národnost, kdy se narodila Vanessa Hudgens?, osobnost

Pojem Vanessa Hudgens je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat slovo Vanessa Hudgens ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Vanessa Hudgens na Google.cz

Hledat frázi Vanessa Hudgens ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Vanessa Hudgens na Youtube

Hledat výraz Vanessa Hudgens na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Vanessa Hudgens například ve fulltextu Yahoo.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Vanessa Hudgens

Právě jste zjistili Kdo je to Vanessa Hudgens? Kdy se narodila Vanessa Hudgens? Kde se narodila Vanessa Hudgens? Vanessa Hudgens je v sekci Herectví

Kategorie herectví, kinofilm rulička, vanessa Hudgens, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Vanessa Hudgens řekněme například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vanessa Hudgens i v jiné kategorii než je herectví.