Kdo je to?
Kdo je Vanessa Hudgens? Životopis Vanessa Hudgens, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Vanessa Hudgens?

Kdo je Vanessa Hudgens? Životopis, informace, biografie, herectví

Vanessa Hudgens je americká herečka, zpěvačka a producentka, která se proslavila hlavně jako hvězda velmi populárního filmu Muzikál ze střední na Disney Channel. V zábavním průmyslu se ale pohybuje už od útlého mládí.
Vanessa Anne Hudgens se narodila 14. prosince 1988 v kalifornském Salinas a už v dětství se objevovala v různých televizních reklamách a divadelních představeních. Její otec měl irsko-indiánské kořeny a matka zase filipínsko-čínsko-latinské. Má mladší sestru, která je také herečkou. Její rodiče rychle vytušili, že má v sobě neobyčejný talent, proto se celá rodina odstěhovala v jejích deseti letech do Los Angeles, aby se mohla věnovat studiu herectví a obcházení konkurzů. První větší role přišla se sitcomem Still Standing, poté si zahrála ještě v několika dalších seriálech.
V roce 2006 vyhrála konkurz na hlavní roli v Muzikálu ze střední. Tato role ji katapultovala mezi hvězdy. Hrála i v dalších pokračováních filmu a vydala několik alb. Kromě toho se objevila v několika dalších úspěšných filmech a seriálech, prosadila se rovněž na divadelních prknech, a to zejména v muzikálech. Mimo svou hereckou a pěveckou kariéru je Hudgensová známá také díky svým filantropickým aktivitám. Spolupracovala s organizacemi jako Make-A-Wish Foundation a Stand Up to Cancer a podílela se na různých sbírkách pro osoby postižené přírodními katastrofami.
Ačkoli Hudgensová během své kariéry čelila některým kontroverzním momentům včetně úniku intimních fotografií a široce kritizovaného vystoupení v muzikálu Pomáda Live!, zůstala oblíbenou hvězdou zábavního průmyslu. Za svůj talent získala řadu ocenění a nominací, včetně cen Young Artist Award, ShoWest Award a Teen Choice Award. Dlouhou dobu tvořila pár se Zacem Efronem a poté s dalším hereckým kolegou Austinem Butlerem.Kdo je Vanessa Hudgens? Životopis Vanessa Hudgens, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Vanessa Hudgens

Národnost: americká
Datum narození: 14.12.1988
Místo narození: Salinas, Kalifornie, USA

Líbí se stručný životopis s osobou Vanessa Hudgens? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Akontace? Víte co je Science fiction? Vzpomněli byste si co označuje výraz Jestřábí oko? Vzpomněli byste si co označuje výraz Lymfa?

Klíčová slova: biografie, narození, národnost, wiki, kde se narodila Vanessa Hudgens?, místo narození, kdo je Vanessa Hudgens?, život, zajímavosti, kdy se narodila Vanessa Hudgens?, vysvětlení, lexikon, Vanessa Hudgens, osobnost, datum narození, životopis

Pojem Vanessa Hudgens je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat videa s názvem Vanessa Hudgens na Youtube

Hledat výraz Vanessa Hudgens ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vanessa Hudgens ve Wikimedia Commons

Najít slovo Vanessa Hudgens ve vyhledávači Yahoo

Najít slovo Vanessa Hudgens ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Vanessa Hudgens například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Google obrázcích, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Vanessa Hudgens?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Vanessa Hudgens? Kdy se narodila Vanessa Hudgens? Kde se narodila Vanessa Hudgens? Vanessa Hudgens se nachází v kategorii Herectví

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Vanessa Hudgens řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vanessa Hudgens i v jiné kategorii než je herectví.