Kdo je to?
Kdo je Sandra Nováková? Životopis Sandra Nováková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Sandra Nováková?

Kdo je Sandra Nováková? Životopis, informace, biografie, herectví

Sandra Nováková je herečka, známá již jako dítě z televizních seriálů Bylo nás pět nebo Správná šestka. Natáčela také televizní reklamy. Zpívala také v Dismanově rozhlasovém souboru. Je absolventkou Pražské konzervatoře, ale není svázána s konkrétním divadlem. Hostuje například v Divadle Rokoko, v Divadle pod Palmovkou nebo v A Studiu Rubín.
Sandra Nováková má také svůj vlastní pořad Barování v Malostranské besedě, společně s Petrou Nesvačilovou zpívají při šansonovo-jazzových večerech. Hraje i ve filmech a seriálech, například v Kytici, Soukromých pastech, Pojišťovně štěstí, Ordinaci v Růžové zahradě, Vinařích, Modrém kódu a jiných.Kdo je Sandra Nováková? Životopis Sandra Nováková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Sandra Nováková

Národnost: česká
Datum narození: 15. dubna 1982
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Sandra Nováková s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Přímá demokracie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Orientační biatlon? Pamatujete si definici pojmu Mangold? Znáte termín Satisfakce?

Klíčová slova: kde se narodila Sandra Nováková?, popis, osobnosti, kdy se narodila Sandra Nováková?, narození, osobnost, zajímavosti, místo narození, herectví, národnost, Sandra Nováková, wikipedie, kdo je Sandra Nováková?, Sandra Nováková, životopis, herectví

Pojem Sandra Nováková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Sandra Nováková v následujících vyhledávačích

Hledejte bez špehování slovo Sandra Nováková ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Sandra Nováková na Google.cz

Zkusit najít výraz Sandra Nováková ve Wikipedii

Najít výraz Sandra Nováková ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Sandra Nováková například ve Wikislovníku, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Sandra Nováková

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Sandra Nováková? Kdy se narodila Sandra Nováková? Kde se narodila Sandra Nováková? Sandra Nováková se nachází v sekci Herectví

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Sandra Nováková dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sandra Nováková i v jiné kategorii než je herectví.