Kdo je to?
Kdo je Sandra Nováková? Životopis Sandra Nováková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Sandra Nováková?

Kdo je Sandra Nováková? Životopis, informace, biografie, herectví

Sandra Nováková je herečka, známá již jako dítě z televizních seriálů Bylo nás pět nebo Správná šestka. Natáčela také televizní reklamy. Zpívala také v Dismanově rozhlasovém souboru. Je absolventkou Pražské konzervatoře, ale není svázána s konkrétním divadlem. Hostuje například v Divadle Rokoko, v Divadle pod Palmovkou nebo v A Studiu Rubín.
Sandra Nováková má také svůj vlastní pořad Barování v Malostranské besedě, společně s Petrou Nesvačilovou zpívají při šansonovo-jazzových večerech. Hraje i ve filmech a seriálech, například v Kytici, Soukromých pastech, Pojišťovně štěstí, Ordinaci v Růžové zahradě, Vinařích, Modrém kódu a jiných.Kdo je Sandra Nováková? Životopis Sandra Nováková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Sandra Nováková

Národnost: česká
Datum narození: 15. dubna 1982
Místo narození: Praha

Tento text (Sandra Nováková) můžete samozřejmě sdílet s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Přímá demokracie? Vzpomněli byste si co znamená slovo RSS? Pamatujete si definici pojmu cv? Víte co je Cookies?

Klíčová slova: místo narození, informace, lexikon, kdy se narodila Sandra Nováková?, národnost, wikipedie, vysvětlení, zajímavosti, popis, herectví, kde se narodila Sandra Nováková?, datum narození, herectví, životopis, biografie, narození

Pojem Sandra Nováková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat pojem Sandra Nováková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Sandra Nováková ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Sandra Nováková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Sandra Nováková na Google obrázcích

Zkusit najít Sandra Nováková ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Sandra Nováková například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Sandra Nováková

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Sandra Nováková? Kdy se narodila Sandra Nováková? Kde se narodila Sandra Nováková? Sandra Nováková patří do kategorie Herectví

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Sandra Nováková dejme tomu např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sandra Nováková i v jiné kategorii než je herectví.