Kdo je to?
Kdo je Klára Cibulková? Životopis Klára Cibulková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Klára Cibulková

Kdo je Klára Cibulková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Klára Cibulková je česká herečka.
Vystudovala DAMU. Po studiu nastoupila k divadelnímu souboru CD 94, odtud poté přešla do Švandova divadla, kde působila od roku 2002. Vzhledem k tomu, že je herečkou na volné noze, mohou ji diváci vídat na různých scénách a ve velmi různorodých inscenacích.
Objevila se tak například v představení Na Větrné hůrce, v Hamletovi si zahrála královnu, v dramatu z konce války Pankrác ´45 pak ztvárnila herečku Adinu Mandlovou.
Klára Cibulková je známá divákům seriálové tvorby především díky své roli v Ordinaci v růžové zahradě, kde hrála lékařku Andreu. Vystupovala i v dalších českých seriálech - například v Dokonalém světě (2010), Kriminálce Anděl (2010-11) nebo Sestřičkách (2020). Též se objevila v oceňovaných sériích Cirkus Bukowski (2013) a Kukačky(2020).
Ve filmu se zatím objevila spíš v menších rolích - např. v historickém snímku V erbu lvice (1995), v oblíbené komedii Román pro ženy (2004) nebo ve válečném dramatu Habermannův mlýn (2010).Kdo je Klára Cibulková? Životopis Klára Cibulková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Klára Cibulková

Národnost: česká
Datum narození: 24. července 1975
Místo narození: Znojmo

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Klára Cibulková s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Newsletter? Znáte termín Kitesurfing? Znáte pojem Zámková dlažba? Víte, co je to Norma?

Klíčová slova: osobnosti, kdo je Klára Cibulková?, Klára Cibulková, popis, narození, wikipedie, herectví, národnost, wiki, životopis, vysvětlení, kde se narodila Klára Cibulková?, osobnost, datum narození, herectví, lexikon

Pojem Klára Cibulková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Klára Cibulková hledejte v níže uvedených zdrojích

Vyhledat heslo Klára Cibulková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Klára Cibulková ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Klára Cibulková ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Klára Cibulková ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Klára Cibulková na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Klára Cibulková například v Google obrázcích, v projektu slovnik.cz, v metavyhledávači Info.com, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je Klára Cibulková? Stručná biografie

Nyní již víte Kdo je to Klára Cibulková? Kdy se narodila Klára Cibulková? Kde se narodila Klára Cibulková? Klára Cibulková se nachází v kategorii Herectví

Kategorie herectví, zrzek muž, klára Cibulková, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Klára Cibulková třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Klára Cibulková i v jiné kategorii než je herectví.