Kdo je to?
Kdo je Julija Tymošenková? Životopis Julija Tymošenková, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Kdo je Julija Tymošenková?

Kdo je Julija Tymošenková? Životopis, informace, biografie, politici

Julija Tymošenková, celým jménem Julija Volodymyrivna Tymošenková, je politička a v minulosti byla dvakrát předsedkyní ukrajinské vlády. Během volby prezidenta se stala vedoucí silou opozice a představitelkou Oranžové revoluce. Je také předsedkyní politického uskupení Blok Julie Tymošenkové a ještě strany Baťkivščyna. Je údajně nejpřitažlivější političkou světa.
Dostala se do vězení, když byla obviněna za sjednání méně výhodných podmínek dodávek ruského plynu pro Ukrajinu. Politicky motivovaný rozsudek vyvolal občanské protesty a protivládní demonstraci. Julija Tymošenková pak byla z výkonu trestu propuštěna.Kdo je Julija Tymošenková? Životopis Julija Tymošenková, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Hlavní data o osobě Julija Tymošenková

Národnost: ukrajinská
Datum narození: 27. listopadu 1960
Místo narození: Dněpropetrovsk

Tento text (Julija Tymošenková) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Kmitočet? Vzpomněli byste si co označuje výraz Větný ekvivalent? Znáte termín Hip hop? Znáte termín Ačokča?

Klíčová slova: osobnosti, informace, biografie, narození, Julija Tymošenková, politici, wiki, kde se narodila Julija Tymošenková?, wikipedie, osobnost, život, zajímavosti, národnost, životopis, popis, politici

Pojem Julija Tymošenková je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít výraz Julija Tymošenková ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Julija Tymošenková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Julija Tymošenková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Julija Tymošenková na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Julija Tymošenková ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Julija Tymošenková například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Julija Tymošenková

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Julija Tymošenková? Kdy se narodila Julija Tymošenková? Kde se narodila Julija Tymošenková? Julija Tymošenková se nachází v kategorii Politici

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Doporučujeme taktéž hledat osobnost, osobu, člověka Julija Tymošenková řekněme v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Julija Tymošenková i v jiné kategorii než je politici.