Kdo je to?
Kdo je to Julija Tymošenková? Životopis Julija Tymošenková, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Julija Tymošenková?

Kdo je to Julija Tymošenková? Stručný životopis

Julija Tymošenková, celým jménem Julija Volodymyrivna Tymošenková, je politička a v minulosti byla dvakrát předsedkyní ukrajinské vlády. Během volby prezidenta se stala vedoucí silou opozice a představitelkou Oranžové revoluce. Je také předsedkyní politického uskupení Blok Julie Tymošenkové a ještě strany Baťkivščyna. Je údajně nejpřitažlivější političkou světa.
Dostala se do vězení, když byla obviněna za sjednání méně výhodných podmínek dodávek ruského plynu pro Ukrajinu. Politicky motivovaný rozsudek vyvolal občanské protesty a protivládní demonstraci. Julija Tymošenková pak byla z výkonu trestu propuštěna.Kdo je to Julija Tymošenková? Životopis Julija Tymošenková, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Julija Tymošenková

Národnost: ukrajinská
Datum narození: 27. listopadu 1960
Místo narození: Dněpropetrovsk

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Julija Tymošenková? s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Dědičný hřích? Vzpomněli byste si co znamená slovo Souznačné slovo? Znáte termín Netflix? Víte co je Catering?

Klíčová slova: význam pojmu, popis, termín, pojem, význam slova, Julija Tymošenková, etymologie, přesný výraz, co znamená, odborný výraz, heslo, definice, kdo je Julija Tymošenková?, popis, původ slova, wiki

Pojem Julija Tymošenková je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat frázi Julija Tymošenková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Julija Tymošenková ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Julija Tymošenková ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Julija Tymošenková ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Julija Tymošenková například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Julija Tymošenková? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Julija Tymošenková? Kdo to byl Julija Tymošenková? Kdy se narodil Julija Tymošenková? Kde se narodil Julija Tymošenková? Julija Tymošenková je v sekci politici. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Julija Tymošenková dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Julija Tymošenková i v jiné kategorii než je politici.