Kdo je to?
Kdo je to Julija Tymošenková? Životopis Julija Tymošenková, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Julija Tymošenková?

Kdo je to Julija Tymošenková? Stručný životopis

Julija Tymošenková, celým jménem Julija Volodymyrivna Tymošenková, je politička a v minulosti byla dvakrát předsedkyní ukrajinské vlády. Během volby prezidenta se stala vedoucí silou opozice a představitelkou Oranžové revoluce. Je také předsedkyní politického uskupení Blok Julie Tymošenkové a ještě strany Baťkivščyna. Je údajně nejpřitažlivější političkou světa.
Dostala se do vězení, když byla obviněna za sjednání méně výhodných podmínek dodávek ruského plynu pro Ukrajinu. Politicky motivovaný rozsudek vyvolal občanské protesty a protivládní demonstraci. Julija Tymošenková pak byla z výkonu trestu propuštěna.Kdo je to Julija Tymošenková? Životopis Julija Tymošenková, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Julija Tymošenková

Národnost: ukrajinská
Datum narození: 27. listopadu 1960
Místo narození: Dněpropetrovsk

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Julija Tymošenková sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Dědičný hřích? Znáte pojem Velur? Znáte termín Netflix? Vzpomenete si na definici slova Baklava?

Klíčová slova: popis, lexikon, význam pojmu, formulace, odborný výraz, popis, původ slova, wiki, kdo to je, co je to Julija Tymošenková?, synonymum, co znamená, Julija Tymošenková, význam, politici, přesný význam

Pojem Julija Tymošenková je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Julija Tymošenková ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Julija Tymošenková na Youtube

Najít heslo Julija Tymošenková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Julija Tymošenková na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Julija Tymošenková například ve Wikislovníku, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Julija Tymošenková?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Julija Tymošenková? Kdo to byl Julija Tymošenková? Kdy se narodil Julija Tymošenková? Kde se narodil Julija Tymošenková? Julija Tymošenková patří do sekce politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Julija Tymošenková kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Julija Tymošenková i v jiné kategorii než je politici.