Kdo je to?
Kdo je to, byl Vlastenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vlastenec? Lidé, politika

Kdo je to Vlastenec?

Jaký je význam slova Vlastenec? Co to znamená?

Vlastenec nebo cizím slovem patriot je člověk hrdý na svou zemi. Vlastenectví se více šířilo hlavně v dobách, kdy měli lidé pocit, že jejich rodnou zemi, jazyk a kulturu něco nebo někdo ohrožuje (v Čechách se jedná o dobu národního obrození). Patritorismus však není tak vyhrocený jako nacionalismus. To, že je někdo vlastenec, neznamená, že nemůže mí úctu k jiným národům.Kdo je to, byl Vlastenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vlastenec? Lidé, politika

Tento text (Vlastenec) můžete sdílet se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Úrok? Vzpomněli byste si co znamená slovo Dýha? Znáte pojem Suspenze? Víte co je Yersinie?

Klíčová slova: Vlastenec, co je to Vlastenec?, etymologie, synonymum, kdo je Vlastenec?, odborný výraz, informace, lexikon, přesný význam, vysvětlení, co znamená, wiki, kdo to je, původ slova, pojem, definice

Pojem Vlastenec je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat heslo Vlastenec ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Vlastenec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vlastenec ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Vlastenec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Vlastenec například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Vlastenec, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Vlastenec? Kdo to byl Vlastenec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vlastenec? Definice pojmu Vlastenec je v kategorii politika. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než politika).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.