Kdo je to?
Kdo je to, byl Vlastenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vlastenec? Lidé, politika

Kdo je to Vlastenec?

Jaký je význam slova Vlastenec? Co to znamená?

Vlastenec nebo cizím slovem patriot je člověk hrdý na svou zemi. Vlastenectví se více šířilo hlavně v dobách, kdy měli lidé pocit, že jejich rodnou zemi, jazyk a kulturu něco nebo někdo ohrožuje (v Čechách se jedná o dobu národního obrození). Patritorismus však není tak vyhrocený jako nacionalismus. To, že je někdo vlastenec, neznamená, že nemůže mí úctu k jiným národům.Kdo je to, byl Vlastenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vlastenec? Lidé, politika

Sdílejte tuto stránku se slovem Vlastenec s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Úrok? Pamatujete si definici pojmu Úzus? Znáte pojem Svědomí? Vzpomněli byste si co znamená slovo Atletika?

Klíčová slova: synonymum, slovo, co znamená, původ slova, význam slova, význam, lexikon, formulace, pojem, kdo je Vlastenec?, popis, definice, vysvětlení, informace, přesný význam, význam pojmu

Pojem Vlastenec je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat pojem Vlastenec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Vlastenec ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vlastenec ve Wikimedia Commons

Najít termín Vlastenec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Vlastenec například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Vlastenec

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Vlastenec? Kdo to byl Vlastenec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vlastenec? Definice pojmu Vlastenec je v kategorii politika. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít pojem, termín, výraz, heslo třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než politika).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.