Kdo je to?
Kdo je to, byl Vlastenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vlastenec? Lidé, politika

Kdo je to Vlastenec?

Jaký je význam slova Vlastenec? Co to znamená?

Vlastenec nebo cizím slovem patriot je člověk hrdý na svou zemi. Vlastenectví se více šířilo hlavně v dobách, kdy měli lidé pocit, že jejich rodnou zemi, jazyk a kulturu něco nebo někdo ohrožuje (v Čechách se jedná o dobu národního obrození). Patritorismus však není tak vyhrocený jako nacionalismus. To, že je někdo vlastenec, neznamená, že nemůže mí úctu k jiným národům.Kdo je to, byl Vlastenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vlastenec? Lidé, politika

Definici slova Vlastenec můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Úrok? Znáte termín Hospic? Znáte pojem Suspenze? Víte, co je to Variabilní symbol?

Klíčová slova: etymologie, význam, Vlastenec, slovo, definice, synonymum, popis, co je to Vlastenec?, co znamená, kdo je Vlastenec?, odborný výraz, význam slova, kdo to je, politika, formulace, wiki

Pojem Vlastenec je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat videa s názvem Vlastenec na Youtube

Zkusit najít Vlastenec ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Vlastenec ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Vlastenec ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Vlastenec například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Vlastenec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Vlastenec? Kdo to byl Vlastenec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vlastenec? Definice pojmu Vlastenec se nachází v kategorii politika. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Vlastenec i v jiné kategorii než v politika.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.