Kdo je to?
Kdo je to, byl Vlastenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vlastenec? Lidé, politika

Kdo je to Vlastenec?

Jaký je význam slova Vlastenec? Co to znamená?

Vlastenec nebo cizím slovem patriot je člověk hrdý na svou zemi. Vlastenectví se více šířilo hlavně v dobách, kdy měli lidé pocit, že jejich rodnou zemi, jazyk a kulturu něco nebo někdo ohrožuje (v Čechách se jedná o dobu národního obrození). Patritorismus však není tak vyhrocený jako nacionalismus. To, že je někdo vlastenec, neznamená, že nemůže mí úctu k jiným národům.Kdo je to, byl Vlastenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vlastenec? Lidé, politika

Zaujalo vás slovo, termín Vlastenec? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Úmoří? Vzpomněli byste si co znamená slovo Holandská káva? Znáte pojem Estrogen? Víte co je WTF?

Klíčová slova: co znamená, popis, odborný výraz, kdo je Vlastenec?, etymologie, slovo, definice, co je to Vlastenec?, popis, význam slova, přesný význam, pojem, lexikon, formulace, politika, přesný výraz

Pojem Vlastenec je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat heslo Vlastenec ve Wikislovníku

Hledat pojem Vlastenec ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Vlastenec ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Vlastenec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Vlastenec například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Vlastenec, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Vlastenec? Kdo to byl Vlastenec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vlastenec? Definice pojmu Vlastenec se nachází v sekci politika. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než politika.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.