Kdo je to?
Kdo je Patrick Zandl? Životopis Patrick Zandl, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Patrick Zandl?

Kdo je Patrick Zandl? Životopis, informace, biografie, politici

Patrick Zandl je český novinář, spisovatel, politik a podnikatel.
V roce 1997 založil zpravodajský web Mobil.cz. V následujících letech pracoval na celé řadě dalších internetových a žurnalistických projektů. Od roku 2006 byl členem týmu rozjíždějícího internetovou televizi Stream.cz.
Podniká a účastní se projektů zabývajícími se moderními technologiemi, rozvojem internetu, telekomunikacemi atd.
Patrick Zandl je autorem několika knih - mimo jiné sci-fi Flotila země (2005), historického Příběhu strýčka Martina (2014), vzpomínkového díla Husákův děda (2015) nebo naučné literatury z oblasti moderních technologií Apple: cesta k mobilům (2012) nebo Bezdrátové sítě WiFi (2003).
Postupně se začal angažovat i v politice. Je aktivním členem České strany pirátské, za kterou kandidoval v roce 2018 v komunálních volbách a stal se zastupitelem Brandýsa nad Labem.Kdo je Patrick Zandl? Životopis Patrick Zandl, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní údaje o osobě Patrick Zandl

Národnost: česká
Datum narození: 26. srpen 1974
Místo narození: Mnichov, Německo

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Patrick Zandl s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Ozonová vrstva? Vzpomněli byste si co označuje výraz Switch? Znáte definici termínu Páčidlo? Znáte termín Xantan E 415?

Klíčová slova: Patrick Zandl, národnost, politici, informace, osobnost, osobnosti, kdy se narodil Patrick Zandl?, wiki, wikipedie, zajímavosti, životopis, lexikon, popis, kdo je Patrick Zandl?, narození, vysvětlení

Pojem Patrick Zandl je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat pojem Patrick Zandl ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Patrick Zandl ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Patrick Zandl na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Patrick Zandl ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Patrick Zandl na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Patrick Zandl například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Životopis, kdo je Patrick Zandl? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Patrick Zandl? Kdy se narodil Patrick Zandl? Kde se narodil Patrick Zandl? Patrick Zandl je v kategorii Politici

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Patrick Zandl třeba v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Patrick Zandl i v jiné kategorii než je politici.