Kdo je to?
Kdo je Barbora Špotáková? Životopis Barbora Špotáková, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Kdo je Barbora Špotáková?

Kdo je Barbora Špotáková? Životopis, informace, biografie, sport

Barbora Špotáková je atletka – oštěpařka, dříve vícebojařka. Dvakrát v této disciplíně zvítězila i na olympiádě – na LOH v Pekingu a v Londýně. Je členkou ASC Dukla Praha. Drží světový rekord v hodu oštěpem (72,28 m). Barbora Špotáková je také nositelkou Medaile Za zásluhy.
Sportovní kariéru dvakrát přerušila z důvodu mateřských povinností.Kdo je Barbora Špotáková? Životopis Barbora Špotáková, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Hlavní data o osobě Barbora Špotáková

Národnost: česká
Datum narození: 30. června 1981
Místo narození: Jablonec nad Nisou

Tento text (Barbora Špotáková) můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Promoce? Víte co je Slunovrat? Vzpomenete si na definici slova Arkáda? Vzpomněli byste si co označuje výraz Den matek?

Klíčová slova: sport, osobnosti, lexikon, informace, sport, kde se narodila Barbora Špotáková?, kdo je Barbora Špotáková?, popis, národnost, narození, osobnost, biografie, místo narození, datum narození, wikipedie, wiki

Pojem Barbora Špotáková je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Barbora Špotáková v následujících zdrojích

Zkusit najít výraz Barbora Špotáková ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Barbora Špotáková ve Wikipedii

Najít termín Barbora Špotáková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Barbora Špotáková ve Wikislovníku

Hledat pojem Barbora Špotáková na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Špotáková například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Barbora Špotáková? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Barbora Špotáková? Kdy se narodila Barbora Špotáková? Kde se narodila Barbora Špotáková? Barbora Špotáková je v kategorii Sport

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Barbora Špotáková dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Špotáková i v jiné kategorii než je sport.