Kdo je to?
Kdo je to Barbora Špotáková? Životopis Barbora Špotáková, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Barbora Špotáková?

Kdo je to Barbora Špotáková? Stručný životopis

Barbora Špotáková je atletka – oštěpařka, dříve vícebojařka. Dvakrát v této disciplíně zvítězila i na olympiádě – na LOH v Pekingu a v Londýně. Je členkou ASC Dukla Praha. Drží světový rekord v hodu oštěpem (72,28 m). Barbora Špotáková je také nositelkou Medaile Za zásluhy.
Sportovní kariéru dvakrát přerušila z důvodu mateřských povinností.Kdo je to Barbora Špotáková? Životopis Barbora Špotáková, lidé, osobnosti z sport

Hlavní data o osobě Barbora Špotáková

Národnost: česká
Datum narození: 30. června 1981
Místo narození: Jablonec nad Nisou

Sdílejte tuto stránku s osobností Barbora Špotáková se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Republika? Rozumíte pojmu Augmentace? Vzpomenete si na definici slova Bungalov? Znáte pojem Kaligram?

Klíčová slova: heslo, původ slova, definice, význam, přesný výraz, význam pojmu, popis, sport, etymologie, vysvětlení, synonymum, odborný výraz, formulace, pojem, co znamená, slovo

Pojem Barbora Špotáková je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat pojem Barbora Špotáková ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Barbora Špotáková ve Wikipedii

Najít slovo Barbora Špotáková ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Barbora Špotáková ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Špotáková například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Barbora Špotáková

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Barbora Špotáková? Kdo to byl Barbora Špotáková? Kdy se narodil Barbora Špotáková? Kde se narodil Barbora Špotáková? Barbora Špotáková je v kategorii sport. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Barbora Špotáková dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Špotáková i v jiné kategorii než je sport.