Kdo je to?
Kdo je to Barbora Špotáková? Životopis Barbora Špotáková, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Barbora Špotáková?

Kdo je to Barbora Špotáková? Stručný životopis

Barbora Špotáková je atletka – oštěpařka, dříve vícebojařka. Dvakrát v této disciplíně zvítězila i na olympiádě – na LOH v Pekingu a v Londýně. Je členkou ASC Dukla Praha. Drží světový rekord v hodu oštěpem (72,28 m). Barbora Špotáková je také nositelkou Medaile Za zásluhy.
Sportovní kariéru dvakrát přerušila z důvodu mateřských povinností.Kdo je to Barbora Špotáková? Životopis Barbora Špotáková, lidé, osobnosti z sport

Hlavní informace o osobě Barbora Špotáková

Národnost: česká
Datum narození: 30. června 1981
Místo narození: Jablonec nad Nisou

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Barbora Špotáková sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Nadsázka? Znáte termín Lege artis? Vzpomenete si na definici slova Hypertenze? Víte, co je to Oolong?

Klíčová slova: synonymum, kdo je Barbora Špotáková?, kdo to je, odborný výraz, definice, formulace, wiki, pojem, přesný výraz, význam, etymologie, Barbora Špotáková, původ slova, termín, informace, co je to Barbora Špotáková?

Pojem Barbora Špotáková je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat pojem Barbora Špotáková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Barbora Špotáková ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Barbora Špotáková ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Barbora Špotáková ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Špotáková například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Barbora Špotáková

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Barbora Špotáková? Kdo to byl Barbora Špotáková? Kdy se narodil Barbora Špotáková? Kde se narodil Barbora Špotáková? Barbora Špotáková se nachází v sekci sport. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Barbora Špotáková dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Špotáková i v jiné kategorii než je sport.