Kdo je to?
Kdo je to Barbora Špotáková? Životopis Barbora Špotáková, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Barbora Špotáková?

Kdo je to Barbora Špotáková? Stručný životopis

Barbora Špotáková je atletka – oštěpařka, dříve vícebojařka. Dvakrát v této disciplíně zvítězila i na olympiádě – na LOH v Pekingu a v Londýně. Je členkou ASC Dukla Praha. Drží světový rekord v hodu oštěpem (72,28 m). Barbora Špotáková je také nositelkou Medaile Za zásluhy.
Sportovní kariéru dvakrát přerušila z důvodu mateřských povinností.Kdo je to Barbora Špotáková? Životopis Barbora Špotáková, lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě Barbora Špotáková

Národnost: česká
Datum narození: 30. června 1981
Místo narození: Jablonec nad Nisou

Zaujala vás biografie osobnosti Barbora Špotáková? Potom se podělte s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Republika? Vzpomněli byste si co označuje výraz De facto? Vzpomenete si na definici slova Bungalov? Znáte termín Melancholie?

Klíčová slova: sport, definice, vysvětlení, popis, pojem, informace, kdo to je, význam pojmu, heslo, co znamená, co je to Barbora Špotáková?, Barbora Špotáková, lexikon, wiki, formulace, synonymum

Pojem Barbora Špotáková je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Barbora Špotáková v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Barbora Špotáková na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Barbora Špotáková ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Barbora Špotáková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Barbora Špotáková ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Špotáková například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Barbora Špotáková?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Barbora Špotáková? Kdo to byl Barbora Špotáková? Kdy se narodil Barbora Špotáková? Kde se narodil Barbora Špotáková? Barbora Špotáková patří do sekce sport. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Barbora Špotáková řekněme třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Špotáková i v jiné kategorii než je sport.