Kdo je to?
Kdo je to Barbora Špotáková? Životopis Barbora Špotáková, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Barbora Špotáková?

Kdo je to Barbora Špotáková? Stručný životopis

Barbora Špotáková je atletka – oštěpařka, dříve vícebojařka. Dvakrát v této disciplíně zvítězila i na olympiádě – na LOH v Pekingu a v Londýně. Je členkou ASC Dukla Praha. Drží světový rekord v hodu oštěpem (72,28 m). Barbora Špotáková je také nositelkou Medaile Za zásluhy.
Sportovní kariéru dvakrát přerušila z důvodu mateřských povinností.Kdo je to Barbora Špotáková? Životopis Barbora Špotáková, lidé, osobnosti z sport

Hlavní informace o osobě Barbora Špotáková

Národnost: česká
Datum narození: 30. června 1981
Místo narození: Jablonec nad Nisou

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Barbora Špotáková sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Republika? Vzpomněli byste si na význam slova Čpavek? Vzpomenete si na definici slova Bungalov? Znáte definici termínu Římský hrách?

Klíčová slova: přesný význam, termín, kdo je Barbora Špotáková?, pojem, etymologie, wiki, synonymum, definice, význam slova, odborný výraz, význam, kdo to je, popis, význam pojmu, co je to Barbora Špotáková?, slovo

Pojem Barbora Špotáková je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít pojem Barbora Špotáková ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Barbora Špotáková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Barbora Špotáková ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Barbora Špotáková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Špotáková například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Barbora Špotáková? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Barbora Špotáková? Kdo to byl Barbora Špotáková? Kdy se narodil Barbora Špotáková? Kde se narodil Barbora Špotáková? Barbora Špotáková se nachází v kategorii sport. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Barbora Špotáková kupříkladu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Špotáková i v jiné kategorii než je sport.