Kdo je to?
Kdo je to Barbora Špotáková? Životopis Barbora Špotáková, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Barbora Špotáková?

Kdo je to Barbora Špotáková? Stručný životopis

Barbora Špotáková je atletka – oštěpařka, dříve vícebojařka. Dvakrát v této disciplíně zvítězila i na olympiádě – na LOH v Pekingu a v Londýně. Je členkou ASC Dukla Praha. Drží světový rekord v hodu oštěpem (72,28 m). Barbora Špotáková je také nositelkou Medaile Za zásluhy.
Sportovní kariéru dvakrát přerušila z důvodu mateřských povinností.Kdo je to Barbora Špotáková? Životopis Barbora Špotáková, lidé, osobnosti z sport

Základní informace o osobě Barbora Špotáková

Národnost: česká
Datum narození: 30. června 1981
Místo narození: Jablonec nad Nisou

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Barbora Špotáková? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Nadsázka? Vzpomněli byste si na význam slova Bageta? Vzpomenete si na definici slova Hypertenze? Znáte definici termínu Andragogika?

Klíčová slova: etymologie, původ slova, popis, vysvětlení, slovo, synonymum, pojem, formulace, význam slova, wiki, sport, kdo je Barbora Špotáková?, termín, co je to Barbora Špotáková?, význam pojmu, Barbora Špotáková

Pojem Barbora Špotáková je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Barbora Špotáková zkuste tyto odkazy

Hledat výraz Barbora Špotáková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Barbora Špotáková ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Barbora Špotáková ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Barbora Špotáková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Špotáková například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Barbora Špotáková?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Barbora Špotáková? Kdo to byl Barbora Špotáková? Kdy se narodil Barbora Špotáková? Kde se narodil Barbora Špotáková? Barbora Špotáková je v kategorii sport. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Barbora Špotáková řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Špotáková i v jiné kategorii než je sport.