Kdo je to?
Kdo je Barbora Špotáková? Životopis Barbora Špotáková, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Kdo je Barbora Špotáková?

Kdo je Barbora Špotáková? Životopis, informace, biografie, sport

Barbora Špotáková je atletka – oštěpařka, dříve vícebojařka. Dvakrát v této disciplíně zvítězila i na olympiádě – na LOH v Pekingu a v Londýně. Je členkou ASC Dukla Praha. Drží světový rekord v hodu oštěpem (72,28 m). Barbora Špotáková je také nositelkou Medaile Za zásluhy.
Sportovní kariéru dvakrát přerušila z důvodu mateřských povinností.Kdo je Barbora Špotáková? Životopis Barbora Špotáková, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Základní informace o osobě Barbora Špotáková

Národnost: česká
Datum narození: 30. června 1981
Místo narození: Jablonec nad Nisou

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Barbora Špotáková? s dalšími lidmi na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Promoce? Víte, co je to Anno Domini? Vzpomenete si na definici slova Sieg Heil? Rozumíte pojmu Dyslipidémie?

Klíčová slova: wiki, kdy se narodila Barbora Špotáková?, kdo je Barbora Špotáková?, informace, zajímavosti, narození, popis, datum narození, životopis, sport, místo narození, lexikon, národnost, život, kde se narodila Barbora Špotáková?, sport

Pojem Barbora Špotáková je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Barbora Špotáková doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít heslo Barbora Špotáková ve vyhledávači Yahoo

Hledat frázi Barbora Špotáková na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Barbora Špotáková ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Barbora Špotáková ve Wikislovníku

Hledat termín Barbora Špotáková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Špotáková například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Barbora Špotáková?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Barbora Špotáková? Kdy se narodila Barbora Špotáková? Kde se narodila Barbora Špotáková? Barbora Špotáková patří do sekce Sport

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Barbora Špotáková například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Špotáková i v jiné kategorii než je sport.